<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (8. 6. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(so, 8.6.2019 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 2 09.33 08.3108.6909.3309.3308.33x09.12 11.00
2 Slezák NicolasSlezák Nicolas
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 5 07.67 06.8906.3706.7406.8907.6706.4307.56 9.00
3 Hajtol LadislavHajtol Ladislav
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 1 07.44 07.2907.4406.2807.44x06.5906.81 8.00
4 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 6 06.66 06.0706.6606.3106.6606.0606.3206.50 7.00
5 Mikita MatejMikita Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 4 06.52 05.8106.0806.3806.3806.4006.0806.52 6.00
6 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 3 05.57 05.2005.4205.5705.5704.86-- 5.00
Celkom 6 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 17 11.30 11.3010.6710.7411.30x10.77 11.00
2 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
03 03 16 10.82 10.4409.9610.0610.4410.2410.82 9.00
3 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 12 10.00 09.3509.0409.0909.3510.0009.58 8.00
4 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
03 03 15 09.90 09.47x09.8509.85x09.90 7.00
5 Chovanová AnnaChovanová Anna
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 14 09.74 08.8509.4109.5209.5209.0609.74 6.00
6 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 11 09.47 07.9408.86-08.86-09.47 5.00
7 Urblíková LenkaUrblíková Lenka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
03 03 19 09.28 09.28xx09.2809.00x 4.00
8 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 13 09.08 08.8709.08x09.0809.07x 3.00
9 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 9 08.84 08.8408.1108.84 2.00
MS Fabušová NikolaFabušová Nikola
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 1 08.81 x08.8108.81
11 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 10 08.64 08.3908.6408.64 1.00
12 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 6 08.04 08.0407.2908.04
13 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 7 07.68 06.0107.6807.68
14 Boldizsárová TerezaBoldizsárová Tereza
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
02 02 5 07.24 07.2406.4007.24
15 Schwarzová SimonaSchwarzová Simona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 2 05.91 05.9105.6705.91
16 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 3 05.88 05.7005.8805.88
17= Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 8 00.00 xx0.0
17= Hoštáková DanielaHoštáková Daniela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 4 00.00 xx0.0
Celkom 18 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(so, 8.6.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jančovičová NikolaJančovičová Nikola
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 21 07.61 07.4107.6107.4307.61x06.88 11.00
2 Gálová KristínaGálová Kristína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 20 07.17 x06.6107.1707.1707.0906.03 9.00
3 83 Vorková LuciaVorková Lucia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 15 06.92 05.9106.3806.2006.3806.9206.51 8.00
4 Dirbáková VanesaDirbáková Vanesa
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 19 06.67 x06.1005.9406.1006.6306.67 7.00
5 46 Bíziková EmilyBíziková Emily
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 13 06.59 05.5405.91-05.91-06.59 6.00
6 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 18 06.35 06.3505.4806.3206.3505.4905.87 5.00
7 44 Berešíková EmaBerešíková Ema
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 1 06.29 05.9205.9705.7305.9706.2906.18 4.00
8 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 11 06.22 05.6806.2205.6206.2205.7903.63 3.00
9 Kmeč RebekaKmeč Rebeka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 3 05.68 05.3405.6805.68 2.00
10 Osrmanová PetraOsrmanová Petra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 16 05.63 05.3705.6305.63 1.00
11 Kubíková SabínaKubíková Sabína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 12 05.59 04.7605.5905.59
12 Hnilická TeréziaHnilická Terézia
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
07 07 14 05.59 04.5805.5905.59
13 100 Tarabová TerezaTarabová Tereza
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 4 05.48 x05.4805.48
14 34 Monošíková AlexandraMonošíková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 7 05.43 05.4304.9505.43
15 Kmeč EmmaKmeč Emma
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 2 05.24 05.1205.2405.24
16 46 Pétryová AlexandraPétryová Alexandra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 8 05.17 04.8105.1705.17
17 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 17 05.04 x05.0405.04
18 74 Marušková SáraMarušková Sára
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
07 07 10 04.15 04.1503.5904.15
19 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 9 03.95 03.9503.7103.95
20 100 Tomaníková EmaTomaníková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 5 03.60 02.9703.6003.60
21 Urblíková LenkaUrblíková Lenka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
03 03 6 00.00 --0.0
Celkom 21 pretekárov