<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (8. 6. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.6.2019 - 10:40) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.01
2 100 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.24
3 Čeman Martin PeterČeman Martin Peter 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 09.84
4 Fehérvari NikolasFehérvari Nikolas 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.21
5 Čeman Matej PavolČeman Matej Pavol 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.39
95 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 8.6.2019 - 10:40) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.78
2 79 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.33
3 40 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.59
4 97 Gregor LukášGregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.01
5 Valíček TadeášValíček Tadeáš 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.04
6 Martinec JakubMartinec Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.42
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 8.6.2019 - 10:40) official Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.18
2 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.43
3 Murgaš MarekMurgaš Marek 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.91
4 34 Kuder DamiánKuder Damián 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 10.21
5 46 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.43
Pirošík StanislavPirošík Stanislav 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 8.6.2019 - 10:40) official Vietor: -4.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.25
2 65 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.68
3 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.98
4 Hajtol LadislavHajtol Ladislav 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.12
5 Dag KadirDag Kadir 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.48
6 Biel ŠimonBiel Šimon 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.01
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.78
2 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.01
3 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.18
4 100 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.24
5 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.25
6 79 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.33
7 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.43
8 40 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.59
9 65 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.68
10 Čeman Martin PeterČeman Martin Peter 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 09.84
11 Murgaš MarekMurgaš Marek 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.91
12 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.98
13 97 Gregor LukášGregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.01
14 Valíček TadeášValíček Tadeáš 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.04
15 Hajtol LadislavHajtol Ladislav 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.12
16 Fehérvari NikolasFehérvari Nikolas 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.21
16 34 Kuder DamiánKuder Damián 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 10.21
18 Čeman Matej PavolČeman Matej Pavol 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.39
19 Martinec JakubMartinec Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.42
20 46 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.43
21 Dag KadirDag Kadir 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.48
22 Biel ŠimonBiel Šimon 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.01
95 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 DNS
Pirošík StanislavPirošík Stanislav 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 8.6.2019 - 12:50) official Vietor: -3.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.80 11.00
2 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.01 9.00
3 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.13 8.00
4 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.28 7.00
5 100 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.32 6.00
6 79 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.36 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 8.6.2019 - 12:50) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.33 4.00
2 40 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.61 3.00
3 65 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 09.72 2.00
4 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.82 1.00
5 Čeman Martin PeterČeman Martin Peter 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 09.84
6 Murgaš MarekMurgaš Marek 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.87
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.6.2019 - 10:51) official Vietor: -2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.27
2 Šubová KarolínaŠubová Karolína 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.66
3 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.07
4 21 Holubová KarinHolubová Karin 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 10.65
5 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.76
Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 8.6.2019 - 10:51) official Vietor: -3.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.09
2 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.30
3 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 09.72
4 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.34
5 Dirbáková VanesaDirbáková Vanesa 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.43
6 Reváková AnnaReváková Anna 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.70
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 8.6.2019 - 10:51) official Vietor: -3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.99
2 Samulová TatianaSamulová Tatiana 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.26
3 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.67
4 Štefániková NinaŠtefániková Nina 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.30
5 55 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.38
6 Wittmannová EmaWittmannová Ema 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.44
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 8.6.2019 - 10:51) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.13
2 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.30
3 Mišíková ElaMišíková Ela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.50
4 Kopačková SáraKopačková Sára 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.93
5 Kuncová KarinKuncová Karin 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.10
6 Politzerová VanessaPolitzerová Vanessa 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.12
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 8.6.2019 - 10:51) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.86
2 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.19
3 Polakovičová DianaPolakovičová Diana 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.41
4 Visolajská VivienVisolajská Vivien 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.71
5 78 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 10.39
6 Vlčková MonikaVlčková Monika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 11.73
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 8.6.2019 - 10:51) official Vietor: -3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 08.88
MS Gazdíková NinaGazdíková Nina 06 06 OSA Dubnica nad VáhomOSA Dubnica nad Váhom 1 09.52
3 Gálová KristínaGálová Kristína 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.64
4 Novosedliaková ZoelNovosedliaková Zoel 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.95
5 78 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.65
91 Čižnárová ViktóriaČižnárová Viktória 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 DQ
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 8.6.2019 - 10:51) official Vietor: -3.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.01
2 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.39
3 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.60
4 Kubíková SabínaKubíková Sabína 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 10.15
5 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.38
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.86
2 46 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 08.88
3 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.99
4 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.01
5 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.09
6 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.13
7 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.19
8 Samulová TatianaSamulová Tatiana 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.26
9 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.27
10 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.30
10 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.30
12 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.39
13 Polakovičová DianaPolakovičová Diana 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.41
14 Mišíková ElaMišíková Ela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.50
15 Gazdíková NinaGazdíková Nina 06 06 OSA Dubnica nad VáhomOSA Dubnica nad Váhom 1 09.52
16 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.60
17 Gálová KristínaGálová Kristína 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.64
18 Šubová KarolínaŠubová Karolína 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.66
19 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.67
20 Visolajská VivienVisolajská Vivien 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.71
21 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 09.72
22 Kopačková SáraKopačková Sára 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.93
23 Novosedliaková ZoelNovosedliaková Zoel 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.95
24 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.07
25 Kuncová KarinKuncová Karin 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.10
26 Politzerová VanessaPolitzerová Vanessa 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.12
27 Kubíková SabínaKubíková Sabína 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 10.15
28 Štefániková NinaŠtefániková Nina 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.30
29 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.34
30 55 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.38
30 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.38
32 78 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 10.39
33 Dirbáková VanesaDirbáková Vanesa 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.43
34 Wittmannová EmaWittmannová Ema 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.44
35 21 Holubová KarinHolubová Karin 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 10.65
35 78 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.65
37 Reváková AnnaReváková Anna 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.70
38 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.76
39 Vlčková MonikaVlčková Monika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 11.73
Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 DNS
91 Čižnárová ViktóriaČižnárová Viktória 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 DQ

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 8.6.2019 - 12:55) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.68 11.00
2 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.69 9.00
3 46 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 08.80 8.00
4 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.93 7.00
5 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.04 6.00
6 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.14 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 8.6.2019 - 12:55) official Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.03 4.00
2 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.18 2.50
3 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.18 2.50
4 Samulová TatianaSamulová Tatiana 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.20 1.00
5 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.32
6 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.36
Celkom 6 pretekárov

100 m - Juniori

(so, 8.6.2019 - 11:20) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Machovec JakubMachovec Jakub 01 01 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 11.91 11.00
Celkom 1 pretekári

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.6.2019 - 11:10) official Vietor: -3.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 11.52
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.08
3 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 12.49
4 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 12.57
5 65 Adam AlexAdam Alex 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 13.67
6 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 14.42
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 8.6.2019 - 11:10) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 12.07
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.15
3 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.78
4 Nečeda MariánNečeda Marián 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 13.31
5 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 13.65
6 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 14.90
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 11.52
2 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 12.07
3 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.08
4 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.15
5 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 12.49
6 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 12.57
7 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.78
8 Nečeda MariánNečeda Marián 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 13.31
9 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 13.65
10 65 Adam AlexAdam Alex 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 13.67
11 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 14.42
12 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 14.90

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (so, 8.6.2019 - 13:00) official Vietor: -3.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 11.44 11.00
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.89 9.00
3 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 12.11 8.00
4 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.22 7.00
5 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 12.31 6.00
6 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 12.68 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 8.6.2019 - 13:00) official Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nečeda MariánNečeda Marián 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 13.18 4.00
2 65 Adam AlexAdam Alex 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 13.43 3.00
3 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 13.59 2.00
4 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 14.22 1.00
5 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 15.18
Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 DNS
Celkom 6 pretekárov

100 m - Juniorky

(so, 8.6.2019 - 11:20) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 00 00 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 14.62 11.00
2 Jašurková SáraJašurková Sára 01 01 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 15.23 9.00
Celkom 2 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.6.2019 - 11:20) official Vietor: -2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 13.44
2 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 14.16
3 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 14.24
4 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 14.51
5 Magicová VeronikaMagicová Veronika 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 16.21
MS Dlugošová EsteraDlugošová Estera 05 05 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 16.28
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 8.6.2019 - 11:20) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 13.15
2 Bajáková PetraBajáková Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 14.10
3 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 14.14
4 65 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 14.23
5 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 15.18
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 8.6.2019 - 11:20) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 13.74
2 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 14.04
3 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 14.31
4 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 14.54
5 Kaliská BarboraKaliská Barbora 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 16.31
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 8.6.2019 - 11:20) official Vietor: -2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 13.68
2 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 14.35
3 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 14.59
4 Sásová KristínaSásová Kristína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 14.67
5 Ufrlová JanetteUfrlová Janette 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 15.28
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 13.15
2 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 13.44
3 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 13.68
4 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 13.74
5 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 14.04
6 Bajáková PetraBajáková Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 14.10
7 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 14.14
8 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 14.16
9 65 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 14.23
10 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 14.24
11 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 14.31
12 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 14.35
13 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 14.51
14 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 14.54
15 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 14.59
16 Sásová KristínaSásová Kristína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 14.67
17 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 15.18
18 Ufrlová JanetteUfrlová Janette 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 15.28
19 Magicová VeronikaMagicová Veronika 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 16.21
20 Dlugošová EsteraDlugošová Estera 05 05 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 16.28
21 Kaliská BarboraKaliská Barbora 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 16.31

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (so, 8.6.2019 - 13:05) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 13.12 11.00
2 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 13.42 9.00
3 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 13.77 8.00
4 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 13.78 7.00
5 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 13.92 6.00
6 Bajáková PetraBajáková Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 14.25 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 8.6.2019 - 13:05) official Vietor: -3.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 14.13 4.00
2 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 14.31 3.00
3 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 14.37 2.00
4 65 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 14.39 1.00
5 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 14.40
6 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 14.51
Celkom 6 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 14:30) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 55 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.46 11.00
2 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 21.47 9.00
3 77 Šupina PavolŠupina Pavol 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 22.44 8.00
4 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 22.99 5.00
5 83 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 23.29 4.00
6 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 23.79 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 14:30) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Genšor SamuelGenšor Samuel 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.70 7.00
2 Vizváry LadislavVizváry Ladislav 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 23.40 3.00
3 Méri MarianMéri Marian 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 23.80 1.00
4 75 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 23.90
5 72 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 24.24
6 44 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 24.31
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2019 - 14:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.91 6.00
2 Balážik MarekBalážik Marek 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 24.84
3 50 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 25.23
4 95 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 26.90
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 8.6.2019 - 14:30) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Svitek SamuelSvitek Samuel 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 24.84
2 Martinec JakubMartinec Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 25.92
3 Tatár AlexanderTatár Alexander 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 27.53
4 Goč MatúšGoč Matúš 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 28.64
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 55 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.46 11.00
2 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 21.47 9.00
3 77 Šupina PavolŠupina Pavol 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 22.44 8.00
4 33 Genšor SamuelGenšor Samuel 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.70 7.00
5 81 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.91 6.00
6 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 22.99 5.00
7 83 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 23.29 4.00
8 Vizváry LadislavVizváry Ladislav 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 23.40 3.00
9 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 23.79 2.00
10 Méri MarianMéri Marian 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 23.80 1.00
11 75 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 23.90
12 72 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 24.24
13 44 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 24.31
14 Balážik MarekBalážik Marek 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 24.84
14 24 Svitek SamuelSvitek Samuel 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 24.84
16 50 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 25.23
17 Martinec JakubMartinec Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 25.92
18 95 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 26.90
19 Tatár AlexanderTatár Alexander 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 27.53
20 Goč MatúšGoč Matúš 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 28.64

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 14:45) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 20.81 11.00
2 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 21.15 9.00
3 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 21.31 8.00
4 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 21.88 7.00
5 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 22.59 4.00
6 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 22.65 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 14:45) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 22.01 6.00
2 40 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 22.36 5.00
3 51 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 22.92 2.00
4 Janotová BiancaJanotová Bianca 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 23.11 1.00
5 68 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 23.15
6 81 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 23.19
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2019 - 14:45) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 22.77 2.00
2 Lukáčová EliškaLukáčová Eliška 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 22.94
3 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 23.17
4 Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 23.93
5 67 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 23.95
6 97 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 24.13
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 8.6.2019 - 14:45) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mišurdová NelaMišurdová Nela 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 23.86
2 Kurčíková SimonaKurčíková Simona 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 24.67
3 Kováčová MáriaKováčová Mária 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 25.48
4 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 25.63
5 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 27.78
Petriková DominikaPetriková Dominika 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 8.6.2019 - 14:45) official Vietor: -2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Kudryová SimonaKudryová Simona 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 24.09
2 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.41
3 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 25.41
4 Osrmanová PetraOsrmanová Petra 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 30.02
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 20.81 11.00
2 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 21.15 9.00
3 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 21.31 8.00
4 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 21.88 7.00
5 24 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 22.01 6.00
6 40 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 22.36 5.00
7 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 22.59 4.00
8 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 22.65 3.00
9 100 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 22.77 2.00
10 51 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 22.92 2.00
11 Lukáčová EliškaLukáčová Eliška 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 22.94
12 Janotová BiancaJanotová Bianca 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 23.11 1.00
13 68 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 23.15
14 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 23.17
15 81 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 23.19
16 Mišurdová NelaMišurdová Nela 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 23.86
17 Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 23.93
18 67 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 23.95
19 19 Kudryová SimonaKudryová Simona 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 24.09
20 97 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 24.13
21 Kurčíková SimonaKurčíková Simona 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 24.67
22 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.41
22 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 25.41
24 Kováčová MáriaKováčová Mária 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 25.48
25 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 25.63
26 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 27.78
27 Osrmanová PetraOsrmanová Petra 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 30.02
Petriková DominikaPetriková Dominika 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 DNS

200 m - Juniori

(so, 8.6.2019 - 15:00) official Vietor: -3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Machovec JakubMachovec Jakub 01 01 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 23.78 11.00
Celkom 1 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 15:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 23.29 11.00
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 23.81 9.00
3 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 24.33 8.00
4 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 24.76 7.00
MS Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 25.64
6 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 26.27 6.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 15:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 26.90 5.00
2 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 27.07 4.00
MS Nevedel AlexNevedel Alex 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 27.30
4 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 28.39 3.00
5 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 30.12 2.00
6 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 30.41 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2019 - 15:00) official Vietor: -3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 24.49 7.00
2 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 25.18 5.00
3 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 25.54 4.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 23.29 11.00
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 23.81 9.00
3 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 24.33 8.00
4 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 24.49 7.00
5 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 24.76 7.00
6 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 25.18 5.00
7 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 25.54 4.00
8 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 25.64
9 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 26.27 6.00
10 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 26.90 5.00
11 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 27.07 4.00
12 Nevedel AlexNevedel Alex 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 27.30
13 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 28.39 3.00
14 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 30.12 2.00
15 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 30.41 1.00

200 m - Juniorky

(so, 8.6.2019 - 15:15) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gloncová PatríciaGloncová Patrícia 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 29.58 11.00
Celkom 1 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 15:15) official Vietor: -3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 27.04 11.00
2 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 28.47 9.00
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 28.79 8.00
4 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 29.31 6.50
5 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 29.31 6.50
6 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 29.60 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 15:15) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 28.42 9.00
2 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 28.92 6.00
3 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 29.25 5.00
4 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 29.75 1.00
5 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 29.85
6 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 29.95
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2019 - 15:15) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 28.89 6.00
2 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 29.90
3 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 30.52
4 Ufrlová JanetteUfrlová Janette 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 31.70
5 Trancygierová MichaelaTrancygierová Michaela 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 33.34
6 Kaliská BarboraKaliská Barbora 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 36.18
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 8.6.2019 - 15:15) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bajáková PetraBajáková Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 28.91 5.00
2 Magicová VeronikaMagicová Veronika 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 33.52
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 27.04 11.00
2 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 28.42 9.00
3 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 28.47 9.00
4 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 28.79 8.00
5 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 28.89 6.00
6 Bajáková PetraBajáková Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 28.91 5.00
7 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 28.92 6.00
8 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 29.25 5.00
9 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 29.31 6.50
9 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 29.31 6.50
11 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 29.60 5.00
12 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 29.75 1.00
13 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 29.85
14 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 29.90
15 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 29.95
16 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 30.52
17 Ufrlová JanetteUfrlová Janette 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 31.70
18 Trancygierová MichaelaTrancygierová Michaela 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 33.34
19 Magicová VeronikaMagicová Veronika 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 33.52
20 Kaliská BarboraKaliská Barbora 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 36.18

400 m - Juniori

(so, 8.6.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 0:53.75 11.00
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 0:52.68 11.00
MS Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 0:56.11
3 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:56.81 9.00
4 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 1:00.29 6.00
5 Nečeda MariánNečeda Marián 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:03.20 5.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 50 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 0:58.14
MS Nevedel AlexNevedel Alex 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 1:00.54
3 95 Knor MartinKnor Martin 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:04.02 4.00
4 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 1:05.86 1.00
5 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:06.24
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mores Michal JanMores Michal Jan 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 0:57.06 8.00
2 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 0:57.18 7.00
3 Galovič MarošGalovič Maroš 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 1:04.22 3.00
4 44 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:04.91 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 0:52.68 11.00
2 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 0:56.11
3 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:56.81 9.00
4 Mores Michal JanMores Michal Jan 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 0:57.06 8.00
5 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 0:57.18 7.00
6 50 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 0:58.14
7 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 1:00.29 6.00
8 Nevedel AlexNevedel Alex 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 1:00.54
9 Nečeda MariánNečeda Marián 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:03.20 5.00
10 95 Knor MartinKnor Martin 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:04.02 4.00
11 Galovič MarošGalovič Maroš 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 1:04.22 3.00
12 44 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:04.91 2.00
13 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 1:05.86 1.00
14 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:06.24

400 m - Juniorky

(so, 8.6.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jašurková SáraJašurková Sára 01 01 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 1:10.04 11.00
2 Gloncová PatríciaGloncová Patrícia 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:10.34 9.00
Celkom 2 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:03.70 11.00
2 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:05.61 9.00
3 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 1:05.95 8.00
4 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:06.52 7.00
5 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 1:07.00 6.00
6 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 1:12.76 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 1:07.54 5.00
2 21 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 1:09.15 4.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:03.70 11.00
2 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:05.61 9.00
3 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 1:05.95 8.00
4 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:06.52 7.00
5 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 1:07.00 6.00
6 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 1:07.54 5.00
7 21 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 1:09.15 4.00
8 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 1:12.76 3.00

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 83 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 1:48.41 11.00
2 55 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:55.26 9.00
3 21 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 1:56.00 8.00
4 100 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 1:58.92 7.00
5 58 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 2:01.28 6.00
6 79 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:01.32 5.00
7 74 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 2:03.68 4.00
8 44 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 2:07.18 3.00
9 75 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:07.69 1.00
10 40 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 11 2:14.14
11 25 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 10 2:17.25
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 33 Genšor SamuelGenšor Samuel 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 2:07.68 2.00
2 50 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:08.96
3 34 Kuder DamiánKuder Damián 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:10.46
4 97 Gregor LukášGregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:10.48
5 72 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:13.89
6 65 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:14.34
7 95 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 11 2:20.62
8 46 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:21.43
Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 DNS
Viglaský MiloslavViglaský Miloslav 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 DNS
Pirošík StanislavPirošík Stanislav 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 10 DNS
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 83 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 1:48.41 11.00
2 55 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:55.26 9.00
3 21 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 1:56.00 8.00
4 100 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 1:58.92 7.00
5 58 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 2:01.28 6.00
6 79 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:01.32 5.00
7 74 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 2:03.68 4.00
8 44 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 2:07.18 3.00
9 33 Genšor SamuelGenšor Samuel 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 2:07.68 2.00
10 75 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:07.69 1.00
11 50 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:08.96
12 34 Kuder DamiánKuder Damián 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:10.46
13 97 Gregor LukášGregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:10.48
14 72 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:13.89
15 40 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 11 2:14.14
16 65 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:14.34
17 25 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 10 2:17.25
18 95 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 11 2:20.62
19 46 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:21.43
Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 DNS
Viglaský MiloslavViglaský Miloslav 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 DNS
Pirošík StanislavPirošík Stanislav 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 10 DNS

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 46 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 13 1:54.38 11.00
2 81 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:55.58 9.00
3 51 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:56.45 8.00
4 19 Kudryová SimonaKudryová Simona 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 1:56.53 7.00
5 40 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 1:58.71 4.00
6 24 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 9 1:59.30 3.00
7 97 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 2:01.33 2.00
8 68 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 2:01.49 1.00
9 100 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:01.64
10 52 Švantnerová SofiaŠvantnerová Sofia 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 2:04.52
11 67 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 14 2:07.76
12 78 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11 2:11.02
13 77 Boboková ElaBoboková Ela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 2:12.74
Kubíncová SáraKubíncová Sára 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 DNS
Celkom 14 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 50 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 1:57.54 6.00
2 79 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11 1:57.99 5.00
3 25 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:04.07
4 75 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 2:11.30
5 55 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:11.79
6 74 Nováková LýdiaNováková Lýdia 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:12.40
7 91 Čižnárová ViktóriaČižnárová Viktória 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 10 2:13.70
8 34 Monošíková AlexandraMonošíková Alexandra 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 13 2:17.08
9 58 Bobaľová AdrianaBobaľová Adriana 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:19.63
10 83 Adamíková LianaAdamíková Liana 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:21.97
11 44 Poštová NelaPoštová Nela 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 2:26.39
12 21 Holubová KarinHolubová Karin 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 2:26.40
13 100 Tomaníková EmaTomaníková Ema 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 2:35.90
Celkom 13 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 46 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 13 1:54.38 11.00
2 81 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:55.58 9.00
3 51 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:56.45 8.00
4 19 Kudryová SimonaKudryová Simona 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 1:56.53 7.00
5 50 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 1:57.54 6.00
6 79 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11 1:57.99 5.00
7 40 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 1:58.71 4.00
8 24 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 9 1:59.30 3.00
9 97 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 2:01.33 2.00
10 68 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 2:01.49 1.00
11 100 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:01.64
12 25 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:04.07
13 52 Švantnerová SofiaŠvantnerová Sofia 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 2:04.52
14 67 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 14 2:07.76
15 78 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11 2:11.02
16 75 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 2:11.30
17 55 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:11.79
18 74 Nováková LýdiaNováková Lýdia 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:12.40
19 77 Boboková ElaBoboková Ela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 2:12.74
20 91 Čižnárová ViktóriaČižnárová Viktória 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 10 2:13.70
21 34 Monošíková AlexandraMonošíková Alexandra 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 13 2:17.08
22 58 Bobaľová AdrianaBobaľová Adriana 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:19.63
23 83 Adamíková LianaAdamíková Liana 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:21.97
24 44 Poštová NelaPoštová Nela 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 2:26.39
25 21 Holubová KarinHolubová Karin 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 2:26.40
26 100 Tomaníková EmaTomaníková Ema 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 2:35.90
Kubíncová SáraKubíncová Sára 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 DNS

800 m - Dorastenci

(so, 8.6.2019 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 50 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 2:08.79
2 65 Adam AlexAdam Alex 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 2:17.49 11.00
3 97 Fajfer PatrikFajfer Patrik 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:19.36 9.00
4 95 Knor MartinKnor Martin 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 2:19.73 8.00
5 40 Macko VladimírMacko Vladimír 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:21.20 7.00
6 44 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:21.62 6.00
7 100 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 2:39.56 5.00
8 55 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:45.94 4.00
Celkom 8 pretekárov

800 m - Dorastenky

(so, 8.6.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 46 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:26.09
2 55 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:30.11 11.00
3 58 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 12 2:30.61 9.00
4 21 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 2:30.79 8.00
5 100 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 2:31.91 7.00
6 72 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 11 2:37.36 6.00
7 65 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:46.63 5.00
8 44 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:48.96 4.00
9 79 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 2:49.21 3.00
10 34 Bačová LeaBačová Lea 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 2:50.05 2.00
11 74 Dybalová NinaDybalová Nina 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 2:53.56 1.00
12 75 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 3:08.77
Celkom 12 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci

(so, 8.6.2019 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 97 Lacko MichalLacko Michal 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 5:31.48 11.00
2 51 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 5:34.05 9.00
3 46 Povinský LubošPovinský Luboš 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 5:36.38 8.00
4 68 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 5:44.60 7.00
5 77 Šupina PavolŠupina Pavol 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 5:51.13 6.00
6 57 Gál HugoGál Hugo 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 5:53.55 5.00
7 19 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 6:00.34 4.00
8 24 Svitek SamuelSvitek Samuel 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 6:08.10 3.00
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky

(so, 8.6.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 78 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 5:48.52 11.00
2 40 Kuboučíková HankaKuboučíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 5:53.19 9.00
3 97 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 5:59.69 8.00
4 65 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 6:25.67 7.00
5 81 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 6:28.57 6.00
6 100 Tarabová TerezaTarabová Tereza 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 6:48.03 5.00
7 79 Viležinská SofiaViležinská Sofia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 7:04.85 4.00
8 55 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 7:43.87 3.00
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 10:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 57 Gál HugoGál Hugo 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 11.30 9.00
2 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 11.37 8.00
3 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.53 6.00
4 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.80 4.00
5 19 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 13.55 1.00
6 Mikita MatejMikita Matej 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 13.99
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 10:00) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 10.78 11.00
2 97 Lacko MichalLacko Michal 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.10 7.00
3 Hanák PatrikHanák Patrik 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.54 5.00
4 Vanzal MiroslavVanzal Miroslav 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 13.06 3.00
5 Méri MarianMéri Marian 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 13.52 2.00
6 Goč MatúšGoč Matúš 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 14.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 10.78 11.00
2 57 Gál HugoGál Hugo 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 11.30 9.00
3 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 11.37 8.00
4 97 Lacko MichalLacko Michal 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.10 7.00
5 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.53 6.00
6 Hanák PatrikHanák Patrik 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.54 5.00
7 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.80 4.00
8 Vanzal MiroslavVanzal Miroslav 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 13.06 3.00
9 Méri MarianMéri Marian 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 13.52 2.00
10 19 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 13.55 1.00
11 Mikita MatejMikita Matej 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 13.99
12 Goč MatúšGoč Matúš 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 14.00

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 10:10) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 09.79 11.00
2 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 10.74 9.00
3 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.98 8.00
4 72 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 11.80 7.00
5 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 12.01 6.00
6 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 12.32 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 10:10) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 12.15 5.00
2 68 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 12.18 4.00
3 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.41 2.00
4 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 12.63 1.00
5 75 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 12.94
Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2019 - 10:10) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 12.81
2 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 13.06
3 24 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 13.13
4 Politzerová VanessaPolitzerová Vanessa 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.21
5 77 Boboková ElaBoboková Ela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 13.25
6 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 13.26
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 8.6.2019 - 10:10) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kuncová KarinKuncová Karin 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 12.95
2 Červenková LeonaČervenková Leona 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 13.02
3 46 Pétryová AlexandraPétryová Alexandra 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 14.63
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 09.79 11.00
2 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 10.74 9.00
3 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.98 8.00
4 72 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 11.80 7.00
5 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 12.01 6.00
6 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 12.15 5.00
7 68 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 12.18 4.00
8 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 12.32 3.00
9 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.41 2.00
10 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 12.63 1.00
11 79 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 12.81
12 75 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 12.94
13 Kuncová KarinKuncová Karin 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 12.95
14 Červenková LeonaČervenková Leona 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 13.02
15 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 13.06
16 24 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 13.13
17 Politzerová VanessaPolitzerová Vanessa 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.21
18 77 Boboková ElaBoboková Ela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 13.25
19 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 13.26
20 46 Pétryová AlexandraPétryová Alexandra 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 14.63
Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 DNF

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 10:20) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 15.90 11.00
2 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 17.07 9.00
3 Kičinová TamaraKičinová Tamara 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 18.00 8.00
4 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 18.80 5.00
5 Bartková PaulínaBartková Paulína 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 20.12 1.00
6 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 21.15
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 10:20) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 18.67 6.00
2 100 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 18.85 4.00
3 Frianová KarolínaFrianová Karolína 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 20.23
4 Mitterová KatarínaMitterová Katarína 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 20.58
5 Hrončeková VladimíraHrončeková Vladimíra 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 21.63
6 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 22.35
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2019 - 10:20) official Vietor: -2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 18.42 7.00
2 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 18.95 3.00
3 Nepšinská EmaNepšinská Ema 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 19.88 2.00
4 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 22.20
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 15.90 11.00
2 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 17.07 9.00
3 Kičinová TamaraKičinová Tamara 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 18.00 8.00
4 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 18.42 7.00
5 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 18.67 6.00
6 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 18.80 5.00
7 100 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 18.85 4.00
8 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 18.95 3.00
9 Nepšinská EmaNepšinská Ema 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 19.88 2.00
10 Bartková PaulínaBartková Paulína 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 20.12 1.00
11 Frianová KarolínaFrianová Karolína 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 20.23
12 Mitterová KatarínaMitterová Katarína 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 20.58
13 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 21.15
14 Hrončeková VladimíraHrončeková Vladimíra 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 21.63
15 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 22.20
16 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 22.35

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

(so, 8.6.2019 - 10:30) official Vietor: -3.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 17.24 11.00
2 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 17.37 9.00
3 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 21.07 8.00
4 100 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 21.35 7.00
5 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 23.77 6.00
6 Dováľ PatrikDováľ Patrik 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 23.89 5.00
Celkom 6 pretekárov

300 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 0:44.53 11.00
2 Horváth AdrianHorváth Adrian 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 0:51.09 9.00
3 Piaček MatúšPiaček Matúš 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 0:52.99 8.00
4 55 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 0:56.23 7.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mores Michal JanMores Michal Jan 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 0:47.08 9.00
2 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 0:54.10 6.00
3 Randa PatrikRanda Patrik 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 0:54.53 5.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 0:44.53 11.00
2 Mores Michal JanMores Michal Jan 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 0:47.08 9.00
3 Horváth AdrianHorváth Adrian 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 0:51.09 9.00
4 Piaček MatúšPiaček Matúš 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 0:52.99 8.00
5 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 0:54.10 6.00
6 Randa PatrikRanda Patrik 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 0:54.53 5.00
7 55 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 0:56.23 7.00

300 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:50.31 11.00
2 58 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 0:52.30 9.00
3 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 0:53.19 8.00
4 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 0:54.98 7.00
5 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 0:56.95 6.00
Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 DQ
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kičinová TamaraKičinová Tamara 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 0:56.70 6.00
2 Mitterová KatarínaMitterová Katarína 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 0:57.02 4.00
3 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 0:59.45 3.00
4 79 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 0:59.79 2.00
5 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:02.08 1.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2019 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Frianová KarolínaFrianová Karolína 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 0:57.76 3.00
2 74 Dybalová NinaDybalová Nina 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:00.34
3 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 1:01.23
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:50.31 11.00
2 58 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 0:52.30 9.00
3 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 0:53.19 8.00
4 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 0:54.98 7.00
5 Kičinová TamaraKičinová Tamara 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 0:56.70 6.00
6 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 0:56.95 6.00
7 Mitterová KatarínaMitterová Katarína 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 0:57.02 4.00
8 Frianová KarolínaFrianová Karolína 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 0:57.76 3.00
9 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 0:59.45 3.00
10 79 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 0:59.79 2.00
11 74 Dybalová NinaDybalová Nina 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:00.34
12 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 1:01.23
13 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:02.08 1.00
Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 DQ

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(so, 8.6.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 55 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 13:09.21 11.00
2 65 Holiga JakubHoliga Jakub 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 13:32.20 9.00
3 Viglaský MiloslavViglaský Miloslav 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 13:38.48 8.00
4 81 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 13:48.53 7.00
5 79 Krištof MichalKrištof Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 14:12.31 6.00
Celkom 5 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(so, 8.6.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 72 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11:42.37 11.00
2 25 Kusá PetraKusá Petra 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 11:48.00 9.00
3 44 Berešíková EmaBerešíková Ema 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 12:29.08 8.00
4 40 Bučková AdelinaBučková Adelina 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11 12:52.25 7.00
5 97 Hudecová LeaHudecová Lea 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 12 12:55.65 6.00
6 58 Haschová NinaHaschová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 13:24.52 5.00
7 95 Mojžišová RebekaMojžišová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 10 13:30.38 4.00
8 33 Kleinová ZojaKleinová Zoja 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 14:13.78 3.00
9 74 Marušková SáraMarušková Sára 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 14:28.58 2.00
10 50 Stašová NikolaStašová Nikola 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 14:30.71 1.00
11 83 Vorková LuciaVorková Lucia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 14:37.01
12 46 Pétryová AlexandraPétryová Alexandra 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 15:25.24
Celkom 12 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenci

(so, 8.6.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 21 Nosáľ AdamNosáľ Adam 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 17:07.49 0.00
Celkom 1 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenky

(so, 8.6.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 24 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 15:08.19
2 51 Zemková KláraZemková Klára 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 17:04.88 11.00
3 75 Dudová PaulínaDudová Paulína 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 17:25.44 9.00
4 100 Hubcejová LauraHubcejová Laura 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 18:16.89 8.00
5 19 Jakušová NinaJakušová Nina 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 19:20.78 7.00
6 34 Kurucová LenkaKurucová Lenka 02 02 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 19:22.34 6.00
7 97 Najdeková LindaNajdeková Linda 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 20:29.22 5.00
8 44 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 22:24.46 4.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci