<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (8. 6. 2019)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 10:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 57 Gál HugoGál Hugo 060902 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 11.30 9.00
2 Chovanec MartinChovanec Martin 070803 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 11.37 8.00
3 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 060417 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.53 6.00
4 Wagner MarcusWagner Marcus 070515 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.80 4.00
5 19 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 070417 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 13.55 1.00
6 Mikita MatejMikita Matej 060903 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 13.99
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 10:00) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kopček MichalKopček Michal 060327 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 10.78 11.00
2 97 Lacko MichalLacko Michal 060719 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.10 7.00
3 Hanák PatrikHanák Patrik 060414 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.54 5.00
4 Vanzal MiroslavVanzal Miroslav 070901 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 13.06 3.00
5 Méri MarianMéri Marian 070513 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 13.52 2.00
6 Goč MatúšGoč Matúš 071227 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 14.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kopček MichalKopček Michal 060327 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 10.78 11.00
2 57 Gál HugoGál Hugo 060902 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 11.30 9.00
3 Chovanec MartinChovanec Martin 070803 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 11.37 8.00
4 97 Lacko MichalLacko Michal 060719 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.10 7.00
5 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 060417 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.53 6.00
6 Hanák PatrikHanák Patrik 060414 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.54 5.00
7 Wagner MarcusWagner Marcus 070515 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.80 4.00
8 Vanzal MiroslavVanzal Miroslav 070901 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 13.06 3.00
9 Méri MarianMéri Marian 070513 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 13.52 2.00
10 19 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 070417 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 13.55 1.00
11 Mikita MatejMikita Matej 060903 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 13.99
12 Goč MatúšGoč Matúš 071227 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 14.00

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 10:10) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 09.79 11.00
2 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 10.74 9.00
3 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.98 8.00
4 72 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 061024 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 11.80 7.00
5 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 060625 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 12.01 6.00
6 Čuga EvaČuga Eva 061229 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 12.32 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 10:10) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 070209 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 12.15 5.00
2 68 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 12.18 4.00
3 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 071116 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.41 2.00
4 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 12.63 1.00
5 75 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 12.94
Šintajová EllaŠintajová Ella 060521 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2019 - 10:10) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 061031 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 12.81
2 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 060812 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 13.06
3 24 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 061118 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 13.13
4 Politzerová VanessaPolitzerová Vanessa 061006 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.21
5 77 Boboková ElaBoboková Ela 070411 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 13.25
6 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 13.26
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 8.6.2019 - 10:10) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kuncová KarinKuncová Karin 070701 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 12.95
2 Červenková LeonaČervenková Leona 060324 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 13.02
3 46 Pétryová AlexandraPétryová Alexandra 060122 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 14.63
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 09.79 11.00
2 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 10.74 9.00
3 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.98 8.00
4 72 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 061024 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 11.80 7.00
5 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 060625 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 12.01 6.00
6 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 070209 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 12.15 5.00
7 68 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 12.18 4.00
8 Čuga EvaČuga Eva 061229 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 12.32 3.00
9 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 071116 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.41 2.00
10 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 12.63 1.00
11 79 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 061031 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 12.81
12 75 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 12.94
13 Kuncová KarinKuncová Karin 070701 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 12.95
14 Červenková LeonaČervenková Leona 060324 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 13.02
15 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 060812 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 13.06
16 24 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 061118 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 13.13
17 Politzerová VanessaPolitzerová Vanessa 061006 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.21
18 77 Boboková ElaBoboková Ela 070411 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 13.25
19 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 13.26
20 46 Pétryová AlexandraPétryová Alexandra 060122 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 14.63
Šintajová EllaŠintajová Ella 060521 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 DNF