<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (8. 6. 2019)
Skok do výšky - Dorastenci (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 181
2 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 170
Skok do výšky - Mladší žiaci (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 100 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 130
2 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 130
3 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 125
Skok do výšky - Dorastenky (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 158
2 100 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 150
3 Hanicová LeaHanicová Lea 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 140
Skok do výšky - Mladšie žiačky (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 144
2 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 140
3 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 135
Skok o žrdi - Dorastenky (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 200
Skok do diaľky - Juniori (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
Skok do diaľky - Dorastenci (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 597
3 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 546
Skok do diaľky - Mladší žiaci (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 469
2 58 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 460
3 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 444
Skok do diaľky - Juniorky (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 00 00 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 447
Skok do diaľky - Dorastenky (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 492
2 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 475
3 Sásová KristínaSásová Kristína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 471
Skok do diaľky - Mladšie žiačky (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 511
2 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 504
3 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 456
Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hanák PatrikHanák Patrik 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.33
2 Slezák NicolasSlezák Nicolas 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 07.67
3 Hajtol LadislavHajtol Ladislav 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 07.44
Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Martincová LuciaMartincová Lucia 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11.30
2 Kvietková LauraKvietková Laura 03 03 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 10.82
3 Balážová IvetaBalážová Iveta 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10.00
Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Jančovičová NikolaJančovičová Nikola 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 07.61
2 Gálová KristínaGálová Kristína 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 07.17
3 83 Vorková LuciaVorková Lucia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 06.92
Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Pauer AdriánPauer Adrián 02 02 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 12.74
2 Drabina MatejDrabina Matej 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 12.66
Vrh guľou 6 kg - Juniori (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
Hod diskom 1 kg - Juniorky (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola 01 01 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 26.38
Hod diskom 1 kg - Dorastenky (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Urblíková LenkaUrblíková Lenka 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 27.60
2 Martincová LuciaMartincová Lucia 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 25.95
3 Kvietková LauraKvietková Laura 03 03 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 22.42
Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Pauer AdriánPauer Adrián 02 02 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 32.99
2 Medveď MichalMedveď Michal 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 32.52
3 97 Fajfer PatrikFajfer Patrik 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 26.38
Hod diskom 1,75 kg - Juniori (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Šujanský BorisŠujanský Boris 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 27.35
Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona 02 02 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 40.45
2 Škulcová PetraŠkulcová Petra 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 36.64
3 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 32.68
Hod kladivom 4 kg - Juniorky (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola 01 01 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 34.82
Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Pauer AdriánPauer Adrián 02 02 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 24.90
2 Očkay DominikOčkay Dominik 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 22.32
3 Michalec IgorMichalec Igor 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 19.92
Hod kladivom 6 kg - Juniori (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Šujanský BorisŠujanský Boris 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 30.95
Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 57.79
2 25 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 53.64
3 51 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 45.90
Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Červenková LeonaČervenková Leona 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 51.64
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 46.21
3 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 41.06
Hod oštepom 500 g - Dorastenky (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kvietková LauraKvietková Laura 03 03 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 33.77
2 Lukašíková EmaLukašíková Ema 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 28.78
3 Mešťanová MichaelaMešťanová Michaela 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 27.17
Hod oštepom 700 g - Dorastenci (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Medveď MichalMedveď Michal 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 39.42
2 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 32.90
3 Galovič MarošGalovič Maroš 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 28.15
Hod oštepom 800 g - Juniori (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Harant AndrejHarant Andrej 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 46.56