<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (8. 6. 2019)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 83 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 1:48.41 11.00
2 55 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:55.26 9.00
3 21 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 1:56.00 8.00
4 100 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 1:58.92 7.00
5 58 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 2:01.28 6.00
6 79 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:01.32 5.00
7 74 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 2:03.68 4.00
8 44 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 2:07.18 3.00
9 75 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:07.69 1.00
10 40 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 11 2:14.14
11 25 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 10 2:17.25
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 33 Genšor SamuelGenšor Samuel 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 2:07.68 2.00
2 50 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:08.96
3 34 Kuder DamiánKuder Damián 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:10.46
4 97 Gregor LukášGregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:10.48
5 72 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:13.89
6 65 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:14.34
7 95 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 11 2:20.62
8 46 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:21.43
Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 DNS
Viglaský MiloslavViglaský Miloslav 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 DNS
Pirošík StanislavPirošík Stanislav 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 10 DNS
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 83 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 1:48.41 11.00
2 55 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:55.26 9.00
3 21 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 1:56.00 8.00
4 100 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 1:58.92 7.00
5 58 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 2:01.28 6.00
6 79 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:01.32 5.00
7 74 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 2:03.68 4.00
8 44 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 2:07.18 3.00
9 33 Genšor SamuelGenšor Samuel 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 2:07.68 2.00
10 75 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:07.69 1.00
11 50 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:08.96
12 34 Kuder DamiánKuder Damián 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:10.46
13 97 Gregor LukášGregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:10.48
14 72 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:13.89
15 40 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 11 2:14.14
16 65 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:14.34
17 25 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 10 2:17.25
18 95 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 11 2:20.62
19 46 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:21.43
Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 DNS
Viglaský MiloslavViglaský Miloslav 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 DNS
Pirošík StanislavPirošík Stanislav 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 10 DNS

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 46 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 13 1:54.38 11.00
2 81 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:55.58 9.00
3 51 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:56.45 8.00
4 19 Kudryová SimonaKudryová Simona 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 1:56.53 7.00
5 40 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 1:58.71 4.00
6 24 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 9 1:59.30 3.00
7 97 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 2:01.33 2.00
8 68 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 2:01.49 1.00
9 100 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:01.64
10 52 Švantnerová SofiaŠvantnerová Sofia 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 2:04.52
11 67 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 14 2:07.76
12 78 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11 2:11.02
13 77 Boboková ElaBoboková Ela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 2:12.74
Kubíncová SáraKubíncová Sára 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 DNS
Celkom 14 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 50 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 1:57.54 6.00
2 79 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11 1:57.99 5.00
3 25 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:04.07
4 75 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 2:11.30
5 55 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:11.79
6 74 Nováková LýdiaNováková Lýdia 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:12.40
7 91 Čižnárová ViktóriaČižnárová Viktória 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 10 2:13.70
8 34 Monošíková AlexandraMonošíková Alexandra 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 13 2:17.08
9 58 Bobaľová AdrianaBobaľová Adriana 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:19.63
10 83 Adamíková LianaAdamíková Liana 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:21.97
11 44 Poštová NelaPoštová Nela 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 2:26.39
12 21 Holubová KarinHolubová Karin 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 2:26.40
13 100 Tomaníková EmaTomaníková Ema 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 2:35.90
Celkom 13 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 46 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 13 1:54.38 11.00
2 81 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:55.58 9.00
3 51 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:56.45 8.00
4 19 Kudryová SimonaKudryová Simona 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 1:56.53 7.00
5 50 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 1:57.54 6.00
6 79 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11 1:57.99 5.00
7 40 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 1:58.71 4.00
8 24 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 9 1:59.30 3.00
9 97 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 2:01.33 2.00
10 68 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 2:01.49 1.00
11 100 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:01.64
12 25 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:04.07
13 52 Švantnerová SofiaŠvantnerová Sofia 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 2:04.52
14 67 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 14 2:07.76
15 78 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11 2:11.02
16 75 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 2:11.30
17 55 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:11.79
18 74 Nováková LýdiaNováková Lýdia 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:12.40
19 77 Boboková ElaBoboková Ela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 2:12.74
20 91 Čižnárová ViktóriaČižnárová Viktória 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 10 2:13.70
21 34 Monošíková AlexandraMonošíková Alexandra 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 13 2:17.08
22 58 Bobaľová AdrianaBobaľová Adriana 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:19.63
23 83 Adamíková LianaAdamíková Liana 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:21.97
24 44 Poštová NelaPoštová Nela 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 2:26.39
25 21 Holubová KarinHolubová Karin 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 2:26.40
26 100 Tomaníková EmaTomaníková Ema 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 2:35.90
Kubíncová SáraKubíncová Sára 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 DNS