<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (8. 6. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060417 06 23 57.79 48.5142.4546.0748.5157.79 11.00
2 25 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
070331 07 24 53.64 51.4751.2453.6453.64 9.00
3 51 Pavlík EduardPavlík Eduard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
070619 07 5 45.90 41.5344.55x44.5545.90 8.00
4 Čeman Matej PavolČeman Matej Pavol
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
070122 07 21 45.89 42.8145.8944.1345.8943.35 7.00
5 Čeman Martin PeterČeman Martin Peter
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
070122 07 22 44.08 37.3838.8344.0844.0840.81 6.00
6 Fehérvari NikolasFehérvari Nikolas
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060108 06 20 42.06 39.60x42.0642.0640.06 5.00
7 Tatár AlexanderTatár Alexander
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
070724 07 19 42.04 36.0731.5927.5536.0742.04 4.00
8 46 Povinský LubošPovinský Luboš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060214 06 7 40.72 39.0440.7239.0240.7231.96 3.00
9 Martinec JakubMartinec Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060718 06 4 34.65 34.6531.0932.2534.6533.89 2.00
10 Vanzal MiroslavVanzal Miroslav
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
070901 07 18 33.84 33.6729.4733.8433.8429.12 1.00
11 Vizváry LadislavVizváry Ladislav
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
080530 08 17 33.61 33.6130.6833.1633.6128.61
12 Briš TomášBriš Tomáš
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
080104 08 16 33.06 33.0632.3530.8533.0632.30
13 21 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
061014 06 14 32.65 29.2925.5932.6532.6528.70
14 75 Regináč TimotejRegináč Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
071220 07 8 32.05 32.0531.11-32.0529.56
15 Goč MatúšGoč Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
071227 07 2 32.05 --32.0532.0528.29
16 Balážik MarekBalážik Marek
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
060924 06 13 31.62 31.6226.9830.1931.6223.81
17 Koyš FilipKoyš Filip
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
080607 08 15 29.63 24.1629.6326.1629.63x
18 79 Krištof MichalKrištof Michal
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
071117 07 12 28.56 27.6827.6928.5628.5625.82
19 50 Pavlík FilipPavlík Filip
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
071227 07 6 25.43 x25.4323.1825.4323.04
20 79 Gaži JánGaži Ján
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
070926 07 11 24.83 24.8324.6421.5424.83x
21 Biel ŠimonBiel Šimon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
071024 07 1 24.60 22.4022.3224.6024.60x
22 Dag KadirDag Kadir
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
070914 07 10 17.79 17.2414.0117.7917.79x
23 55 Hriň LukášHriň Lukáš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
100818 10 3 14.28 12.56x12.5614.28
Belák AlbertBelák Albert
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
110217 11 9 DNS ---0-
Celkom 24 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(so, 8.6.2019 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Červenková LeonaČervenková Leona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060324 06 37 51.64 51.6447.0149.5951.64-- 11.00
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060110 06 38 46.21 x37.7041.9841.9838.1946.21 9.00
3 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
071116 07 35 41.06 34.7937.1235.5637.1241.0610.33 8.00
4 75 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060321 06 36 38.66 31.1437.3723.6137.3738.6629.55 7.00
5 100 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
070930 07 4 35.78 33.3834.2535.7835.78x- 6.00
6 Kurčíková SimonaKurčíková Simona
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
071227 07 27 35.66 35.6630.8534.3035.6632.2824.51 5.00
7 Dobáková MiaDobáková Mia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
070905 07 24 34.56 19.9033.7632.8233.7632.7034.56 4.00
8 Samulová TatianaSamulová Tatiana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
060714 06 29 33.07 33.0729.8931.0533.07x25.81 3.00
9 Kečkéšová EmíliaKečkéšová Emília
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
060130 06 25 32.70 32.7030.8932.70 2.00
10 79 Viležinská SofiaViležinská Sofia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060720 06 22 32.70 32.7019.8432.70 1.00
11 Šintajová EllaŠintajová Ella
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
060521 06 33 31.99 31.9929.9731.99
12 83 Adamíková LianaAdamíková Liana
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
070123 07 32 31.64 31.6423.9731.64
MS Gazdíková NinaGazdíková Nina
OSA Dubnica nad VáhomOSA Dubnica nad Váhom
060424 06 3 31.32 19.9431.3231.32
14 Mišurdová NelaMišurdová Nela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
060306 06 28 29.55 29.5529.3229.55
15 81 Balážová VanesaBalážová Vanesa
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
071016 07 31 29.32 28.3829.3229.32
16 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
061019 06 34 28.76 28.7627.3128.76
17 50 Stašová NikolaStašová Nikola
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
060219 06 26 28.33 28.33x28.33
18 Ballová DašaBallová Daša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
080324 08 1 25.96 23.8125.9625.96
19 19 Kudryová SimonaKudryová Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
060708 06 7 23.75 21.6023.7523.75
20 Donovalová SilviaDonovalová Silvia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
071114 07 2 22.99 22.9921.5422.99
21 Visolajská VivienVisolajská Vivien
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
071028 07 12 22.73 19.6722.7322.73
22 Koníčková LuciaKoníčková Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
060210 06 6 21.66 20.9621.6621.66
23 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
080328 08 20 20.28 16.9120.2820.28
24 Brezinová SandraBrezinová Sandra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
080304 08 15 20.01 20.0105.4620.01
25 Vlčková MonikaVlčková Monika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
070912 07 19 20.01 20.01x20.01
26 Novosedliaková ZoelNovosedliaková Zoel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
070705 07 9 19.99 13.5919.9919.99
27 Gombárová KatarínaGombárová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
100119 10 21 19.90 19.9019.5419.90
28 55 Jakušová EvaJakušová Eva
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
080205 08 23 19.55 19.1319.5519.55
29 Horňáková TamaraHorňáková Tamara
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
070209 07 18 18.33 18.3315.4918.33
30 74 Nováková LýdiaNováková Lýdia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
081221 08 14 18.33 18.33x18.33
31 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
080217 08 16 16.91 16.9109.8016.91
32 Kopačková SáraKopačková Sára
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
071121 07 17 16.56 14.0116.5616.56
33 Kunštárová LiliKunštárová Lili
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
091109 09 8 16.29 15.4616.2916.29
34 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
110510 11 39 16.21 16.2114.1716.21
35 Reváková AnnaReváková Anna
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
071008 07 11 15.47 15.4713.8715.47
36 Jankovičová SofiaJankovičová Sofia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
071229 07 5 14.68 14.6814.2214.68
37 Spišáková NelaSpišáková Nela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
090911 09 13 14.16 x14.1614.16
Kubíncová SáraKubíncová Sára
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080205 08 30 DNS --0.0
Polakovičová DianaPolakovičová Diana
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
070923 07 10 DNS --0.0
Celkom 39 pretekárov