<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (8. 6. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 23 57.79 48.5142.4546.0748.5157.79 11.00
2 25 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 24 53.64 51.4751.2453.6453.64 9.00
3 51 Pavlík EduardPavlík Eduard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 5 45.90 41.5344.55x44.5545.90 8.00
4 Čeman Matej PavolČeman Matej Pavol
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 21 45.89 42.8145.8944.1345.8943.35 7.00
5 Čeman Martin PeterČeman Martin Peter
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 22 44.08 37.3838.8344.0844.0840.81 6.00
6 Fehérvari NikolasFehérvari Nikolas
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 20 42.06 39.60x42.0642.0640.06 5.00
7 Tatár AlexanderTatár Alexander
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 19 42.04 36.0731.5927.5536.0742.04 4.00
8 46 Povinský LubošPovinský Luboš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 7 40.72 39.0440.7239.0240.7231.96 3.00
9 Martinec JakubMartinec Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 4 34.65 34.6531.0932.2534.6533.89 2.00
10 Vanzal MiroslavVanzal Miroslav
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 18 33.84 33.6729.4733.8433.8429.12 1.00
11 Vizváry LadislavVizváry Ladislav
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 17 33.61 33.6130.6833.1633.6128.61
12 Briš TomášBriš Tomáš
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
08 08 16 33.06 33.0632.3530.8533.0632.30
13 21 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 14 32.65 29.2925.5932.6532.6528.70
14 75 Regináč TimotejRegináč Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 8 32.05 32.0531.11-32.0529.56
15 Goč MatúšGoč Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
07 07 2 32.05 --32.0532.0528.29
16 Balážik MarekBalážik Marek
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 13 31.62 31.6226.9830.1931.6223.81
17 Koyš FilipKoyš Filip
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 15 29.63 24.1629.6326.1629.63x
18 79 Krištof MichalKrištof Michal
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 12 28.56 27.6827.6928.5628.5625.82
19 50 Pavlík FilipPavlík Filip
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 6 25.43 x25.4323.1825.4323.04
20 79 Gaži JánGaži Ján
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 11 24.83 24.8324.6421.5424.83x
21 Biel ŠimonBiel Šimon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 1 24.60 22.4022.3224.6024.60x
22 Dag KadirDag Kadir
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 10 17.79 17.2414.0117.7917.79x
23 55 Hriň LukášHriň Lukáš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 3 14.28 12.56x12.5614.28
Belák AlbertBelák Albert
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 9 DNS ---0-
Celkom 24 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(so, 8.6.2019 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Červenková LeonaČervenková Leona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 37 51.64 51.6447.0149.5951.64-- 11.00
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 38 46.21 x37.7041.9841.9838.1946.21 9.00
3 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 35 41.06 34.7937.1235.5637.1241.0610.33 8.00
4 75 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 36 38.66 31.1437.3723.6137.3738.6629.55 7.00
5 100 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
07 07 4 35.78 33.3834.2535.7835.78x- 6.00
6 Kurčíková SimonaKurčíková Simona
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 27 35.66 35.6630.8534.3035.6632.2824.51 5.00
7 Dobáková MiaDobáková Mia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 24 34.56 19.9033.7632.8233.7632.7034.56 4.00
8 Samulová TatianaSamulová Tatiana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 29 33.07 33.0729.8931.0533.07x25.81 3.00
9 Kečkéšová EmíliaKečkéšová Emília
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 25 32.70 32.7030.8932.70 2.00
10 79 Viležinská SofiaViležinská Sofia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 22 32.70 32.7019.8432.70 1.00
11 Šintajová EllaŠintajová Ella
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
06 06 33 31.99 31.9929.9731.99
12 83 Adamíková LianaAdamíková Liana
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 32 31.64 31.6423.9731.64
MS Gazdíková NinaGazdíková Nina
OSA Dubnica nad VáhomOSA Dubnica nad Váhom
06 06 3 31.32 19.9431.3231.32
14 Mišurdová NelaMišurdová Nela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 28 29.55 29.5529.3229.55
15 81 Balážová VanesaBalážová Vanesa
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 31 29.32 28.3829.3229.32
16 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
06 06 34 28.76 28.7627.3128.76
17 50 Stašová NikolaStašová Nikola
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 26 28.33 28.33x28.33
18 Ballová DašaBallová Daša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 1 25.96 23.8125.9625.96
19 19 Kudryová SimonaKudryová Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 7 23.75 21.6023.7523.75
20 Donovalová SilviaDonovalová Silvia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 2 22.99 22.9921.5422.99
21 Visolajská VivienVisolajská Vivien
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 12 22.73 19.6722.7322.73
22 Koníčková LuciaKoníčková Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 6 21.66 20.9621.6621.66
23 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 20 20.28 16.9120.2820.28
24 Brezinová SandraBrezinová Sandra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 15 20.01 20.0105.4620.01
25 Vlčková MonikaVlčková Monika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 19 20.01 20.01x20.01
26 Novosedliaková ZoelNovosedliaková Zoel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 9 19.99 13.5919.9919.99
27 Gombárová KatarínaGombárová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
10 10 21 19.90 19.9019.5419.90
28 55 Jakušová EvaJakušová Eva
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 23 19.55 19.1319.5519.55
29 Horňáková TamaraHorňáková Tamara
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
07 07 18 18.33 18.3315.4918.33
30 74 Nováková LýdiaNováková Lýdia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 14 18.33 18.33x18.33
31 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 16 16.91 16.9109.8016.91
32 Kopačková SáraKopačková Sára
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 17 16.56 14.0116.5616.56
33 Kunštárová LiliKunštárová Lili
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
09 09 8 16.29 15.4616.2916.29
34 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 39 16.21 16.2114.1716.21
35 Reváková AnnaReváková Anna
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 11 15.47 15.4713.8715.47
36 Jankovičová SofiaJankovičová Sofia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 5 14.68 14.6814.2214.68
37 Spišáková NelaSpišáková Nela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 13 14.16 x14.1614.16
Kubíncová SáraKubíncová Sára
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 30 DNS --0.0
Polakovičová DianaPolakovičová Diana
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
07 07 10 DNS --0.0
Celkom 39 pretekárov