<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (8. 6. 2019)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 14:30) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 55 Jankulár TobiasJankulár Tobias 070201 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.46 11.00
2 Chovanec MartinChovanec Martin 070803 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 21.47 9.00
3 77 Šupina PavolŠupina Pavol 060916 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 22.44 8.00
4 Katona MichalKatona Michal 060717 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 22.99 5.00
5 83 Šlúch IvanŠlúch Ivan 061103 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 23.29 4.00
6 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián 060614 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 23.79 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 14:30) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Genšor SamuelGenšor Samuel 070910 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.70 7.00
2 Vizváry LadislavVizváry Ladislav 080530 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 23.40 3.00
3 Méri MarianMéri Marian 070513 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 23.80 1.00
4 75 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 23.90
5 72 Tomanica AlexTomanica Alex 081020 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 24.24
6 44 Kocifaj MichalKocifaj Michal 081019 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 24.31
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2019 - 14:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Jankola MatúšJankola Matúš 070307 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.91 6.00
2 Balážik MarekBalážik Marek 060924 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 24.84
3 50 Pavlík FilipPavlík Filip 071227 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 25.23
4 95 Páleník IvorPáleník Ivor 090327 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 26.90
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 8.6.2019 - 14:30) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Svitek SamuelSvitek Samuel 071117 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 24.84
2 Martinec JakubMartinec Jakub 060718 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 25.92
3 Tatár AlexanderTatár Alexander 070724 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 27.53
4 Goč MatúšGoč Matúš 071227 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 28.64
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 55 Jankulár TobiasJankulár Tobias 070201 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.46 11.00
2 Chovanec MartinChovanec Martin 070803 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 21.47 9.00
3 77 Šupina PavolŠupina Pavol 060916 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 22.44 8.00
4 33 Genšor SamuelGenšor Samuel 070910 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.70 7.00
5 81 Jankola MatúšJankola Matúš 070307 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.91 6.00
6 Katona MichalKatona Michal 060717 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 22.99 5.00
7 83 Šlúch IvanŠlúch Ivan 061103 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 23.29 4.00
8 Vizváry LadislavVizváry Ladislav 080530 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 23.40 3.00
9 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián 060614 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 23.79 2.00
10 Méri MarianMéri Marian 070513 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 23.80 1.00
11 75 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 23.90
12 72 Tomanica AlexTomanica Alex 081020 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 24.24
13 44 Kocifaj MichalKocifaj Michal 081019 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 24.31
14 Balážik MarekBalážik Marek 060924 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 24.84
14 24 Svitek SamuelSvitek Samuel 071117 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 24.84
16 50 Pavlík FilipPavlík Filip 071227 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 25.23
17 Martinec JakubMartinec Jakub 060718 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 25.92
18 95 Páleník IvorPáleník Ivor 090327 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 26.90
19 Tatár AlexanderTatár Alexander 070724 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 27.53
20 Goč MatúšGoč Matúš 071227 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 28.64

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 14:45) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 20.81 11.00
2 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 21.15 9.00
3 Černáková ValentínaČernáková Valentína 070308 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 21.31 8.00
4 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 21.88 7.00
5 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 22.59 4.00
6 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 060625 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 22.65 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 14:45) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 061118 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 22.01 6.00
2 40 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 080414 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 22.36 5.00
3 51 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 22.92 2.00
4 Janotová BiancaJanotová Bianca 060715 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 23.11 1.00
5 68 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 23.15
6 81 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 071104 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 23.19
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2019 - 14:45) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 070930 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 22.77 2.00
2 Lukáčová EliškaLukáčová Eliška 070620 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 22.94
3 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 060130 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 23.17
4 Šintajová EllaŠintajová Ella 060521 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 23.93
5 67 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 060720 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 23.95
6 97 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 24.13
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 8.6.2019 - 14:45) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mišurdová NelaMišurdová Nela 060306 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 23.86
2 Kurčíková SimonaKurčíková Simona 071227 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 24.67
3 Kováčová MáriaKováčová Mária 060926 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 25.48
4 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 061019 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 25.63
5 Spišáková NelaSpišáková Nela 090911 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 27.78
Petriková DominikaPetriková Dominika 080225 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 8.6.2019 - 14:45) official Vietor: -2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Kudryová SimonaKudryová Simona 060708 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 24.09
2 Kunštárová LiliKunštárová Lili 091109 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.41
3 Koyšová AdelaKoyšová Adela 110324 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 25.41
4 Osrmanová PetraOsrmanová Petra 060522 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 30.02
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 20.81 11.00
2 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 21.15 9.00
3 Černáková ValentínaČernáková Valentína 070308 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 21.31 8.00
4 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 21.88 7.00
5 24 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 061118 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 22.01 6.00
6 40 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 080414 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 22.36 5.00
7 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 22.59 4.00
8 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 060625 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 22.65 3.00
9 100 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 070930 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 22.77 2.00
10 51 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 22.92 2.00
11 Lukáčová EliškaLukáčová Eliška 070620 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 22.94
12 Janotová BiancaJanotová Bianca 060715 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 23.11 1.00
13 68 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 23.15
14 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 060130 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 23.17
15 81 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 071104 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 23.19
16 Mišurdová NelaMišurdová Nela 060306 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 23.86
17 Šintajová EllaŠintajová Ella 060521 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 23.93
18 67 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 060720 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 23.95
19 19 Kudryová SimonaKudryová Simona 060708 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 24.09
20 97 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 24.13
21 Kurčíková SimonaKurčíková Simona 071227 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 24.67
22 Kunštárová LiliKunštárová Lili 091109 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.41
22 Koyšová AdelaKoyšová Adela 110324 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 25.41
24 Kováčová MáriaKováčová Mária 060926 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 25.48
25 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 061019 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 25.63
26 Spišáková NelaSpišáková Nela 090911 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 27.78
27 Osrmanová PetraOsrmanová Petra 060522 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 30.02
Petriková DominikaPetriková Dominika 080225 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 DNS