<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo ZsAZ ml. žiactva, dorci, juniorov a dospelý

Trnava (11. 5. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2019 - 10:00) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.66 11.00
2 26 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 08.20 8.00
3 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.29 7.00
4 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.56 6.00
5 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.66 5.00
6 32 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 08.71 2.50
7 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.71 2.50
8 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.77 1.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovársky AndrejKovársky Andrej 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.10 9.00
2 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.68 4.00
3 Stranovský ViktorStranovský Viktor 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.98
4 Hindák MiroslavHindák Miroslav 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.12
5 7 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.18
MS Petřvalský SamuelPetřvalský Samuel 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.48
7 3 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 09.91
8 Matejka PatrikMatejka Patrik 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.05
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 14 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.59
2 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.70
3 90 Kňaško MarcelKňaško Marcel 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.80
4 Dobiáš DanielDobiáš Daniel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.91
5 Kovács SebastiánKovács Sebastián 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.15
6 Klofáč FilipKlofáč Filip 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 10.26
7 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.81
8 Bakai MárioBakai Mário 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.18
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 11.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hurta SamuelHurta Samuel 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 09.74
2 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.08
3 Balaban RomanBalaban Roman 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.37
4 15 Laššo MatúšLaššo Matúš 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.56
5 12 Kaufman TimotejKaufman Timotej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.87
6 Szíjjártó MaximSzíjjártó Maxim 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.91
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 11.5.2019 - 10:00) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 16 Gargalík GregorGargalík Gregor 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.00
2 Marek JaromírMarek Jaromír 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.76
3 Liška OndrejLiška Ondrej 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.87
4 31 Repta JakubRepta Jakub 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.92
5 2 Kocán MarekKocán Marek 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 10.36
6 Batka LukášBatka Lukáš 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 11.06
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 11.5.2019 - 10:00) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Zavadil FilipZavadil Filip 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.10
2 Válek DavidVálek David 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.43
3 1 Tóth TomášTóth Tomáš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.82
4 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.32
5 Horváth FilipHorváth Filip 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 10.61
6 29 Priškin PavelPriškin Pavel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.69
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.66 11.00
2 Kovársky AndrejKovársky Andrej 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.10 9.00
3 26 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 08.20 8.00
4 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.29 7.00
5 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.56 6.00
6 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.66 5.00
7 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.68 4.00
8 32 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 08.71 2.50
8 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.71 2.50
10 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.77 1.00
11 Stranovský ViktorStranovský Viktor 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.98
12 16 Gargalík GregorGargalík Gregor 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.00
13 34 Zavadil FilipZavadil Filip 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.10
14 Hindák MiroslavHindák Miroslav 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.12
15 7 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.18
16 Válek DavidVálek David 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.43
17 Petřvalský SamuelPetřvalský Samuel 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.48
18 14 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.59
19 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.70
20 Hurta SamuelHurta Samuel 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 09.74
21 Marek JaromírMarek Jaromír 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.76
22 90 Kňaško MarcelKňaško Marcel 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.80
23 1 Tóth TomášTóth Tomáš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.82
24 Liška OndrejLiška Ondrej 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.87
25 3 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 09.91
25 Dobiáš DanielDobiáš Daniel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.91
27 31 Repta JakubRepta Jakub 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.92
28 Matejka PatrikMatejka Patrik 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.05
29 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.08
30 Kovács SebastiánKovács Sebastián 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.15
31 Klofáč FilipKlofáč Filip 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 10.26
32 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.32
33 2 Kocán MarekKocán Marek 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 10.36
34 Balaban RomanBalaban Roman 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.37
35 15 Laššo MatúšLaššo Matúš 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.56
36 Horváth FilipHorváth Filip 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 10.61
37 29 Priškin PavelPriškin Pavel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.69
38 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.81
39 12 Kaufman TimotejKaufman Timotej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.87
40 Szíjjártó MaximSzíjjártó Maxim 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.91
41 Batka LukášBatka Lukáš 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 11.06
42 Bakai MárioBakai Mário 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.18

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2019 - 10:20) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.76 11.00
2 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.93 9.00
3 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 08.95 8.00
4 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 09.01 7.00
5 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 09.08 6.00
6 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.12 4.50
7 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.56
8 61 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.03
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2019 - 10:20) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.25 3.00
2 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.30 2.00
3 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.38
4 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.39
5 36 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.40
6 35 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 09.50
7 41 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.52
8 60 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.55
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2019 - 10:20) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 40 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.12 4.50
2 97 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.38
3 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.41
4 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.50
5 48 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.65
6 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.76
7 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 09.85
84 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 11.5.2019 - 10:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 09.46
2 57 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.54
3 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.73
4 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.75
5 46 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.86
6 53 Kuglérová TianaKuglérová Tiana 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 09.92
7 Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.03
8 56 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.09
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 11.5.2019 - 10:20) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Antalová KláraAntalová Klára 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.51
2 44 Ballová LinaBallová Lina 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.73
3 Bartoňová VivienBartoňová Vivien 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.98
4 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.11
5 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.14
6 70 Kiesel StelaKiesel Stela 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.24
7 Vassová KarolínaVassová Karolína 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10.27
8 Lisyová SofiaLisyová Sofia 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.39
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 11.5.2019 - 10:20) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 101 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.88
2 74 Pavelková BibianaPavelková Bibiana 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 10.04
3 55 Hupková StellaHupková Stella 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 10.14
4 Ďuricová DanielaĎuricová Daniela 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 10.17
5 71 Laluchová LenkaLaluchová Lenka 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 10.25
6 59 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 10.38
7 52 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 10.40
8 Dušková KarolínaDušková Karolína 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.78
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (so, 11.5.2019 - 10:20) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 95 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 09.44
2 Konečná LíviaKonečná Lívia 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.88
3 73 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.00
4 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.16
5 Hríbiková NinaHríbiková Nina 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 10.45
6 Hidvégiová HanaHidvégiová Hana 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.54
7 66 Heltová AlexandraHeltová Alexandra 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.67
8 76 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.88
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (so, 11.5.2019 - 10:20) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová RebekaKováčová Rebeka 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.63
2 Kocianová LauraKocianová Laura 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.93
3 54 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 09.95
4 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.55
5 49 Lieskovská HankaLieskovská Hanka 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.56
6 Luptáková LianaLuptáková Liana 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 11.10
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (so, 11.5.2019 - 10:20) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 09.99
2 63 Ďuríčková SabinaĎuríčková Sabina 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 10.46
3 Šurinová KristínaŠurinová Kristína 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 10.72
4 62 Bartošová MiriamBartošová Miriam 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 11.31
5 69 Kachlíková LilianaKachlíková Liliana 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 11.43
6 Reptová KatarínaReptová Katarína 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 11.86
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (so, 11.5.2019 - 10:20) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 45 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.35 1.00
2 78 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.52
3 81 Švachová PetraŠvachová Petra 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 09.70
4 65 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 09.90
5 77 Ružičková MargitaRužičková Margita 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 10.10
6 Molnárová LilienMolnárová Lilien 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 11.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.76 11.00
2 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.93 9.00
3 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 08.95 8.00
4 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 09.01 7.00
5 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 09.08 6.00
6 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.12 4.50
6 40 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.12 4.50
8 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.25 3.00
9 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.30 2.00
10 45 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.35 1.00
11 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.38
11 97 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.38
13 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.39
14 36 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.40
15 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.41
16 95 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 09.44
17 42 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 09.46
18 35 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 09.50
18 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.50
20 Antalová KláraAntalová Klára 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.51
21 41 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.52
21 78 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.52
23 57 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.54
24 60 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.55
25 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.56
26 Kováčová RebekaKováčová Rebeka 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.63
27 48 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.65
28 81 Švachová PetraŠvachová Petra 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 09.70
29 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.73
29 44 Ballová LinaBallová Lina 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.73
31 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.75
32 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.76
33 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 09.85
34 46 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.86
35 101 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.88
35 Konečná LíviaKonečná Lívia 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.88
37 65 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 09.90
38 53 Kuglérová TianaKuglérová Tiana 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 09.92
39 Kocianová LauraKocianová Laura 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.93
40 54 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 09.95
41 Bartoňová VivienBartoňová Vivien 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.98
42 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 09.99
43 73 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.00
44 Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.03
45 74 Pavelková BibianaPavelková Bibiana 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 10.04
46 56 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.09
47 77 Ružičková MargitaRužičková Margita 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 10.10
48 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.11
49 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.14
49 55 Hupková StellaHupková Stella 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 10.14
51 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.16
52 Ďuricová DanielaĎuricová Daniela 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 10.17
53 70 Kiesel StelaKiesel Stela 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.24
54 71 Laluchová LenkaLaluchová Lenka 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 10.25
55 Vassová KarolínaVassová Karolína 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10.27
56 59 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 10.38
57 Lisyová SofiaLisyová Sofia 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.39
58 52 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 10.40
59 Hríbiková NinaHríbiková Nina 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 10.45
60 63 Ďuríčková SabinaĎuríčková Sabina 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 10.46
61 Hidvégiová HanaHidvégiová Hana 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.54
62 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.55
63 49 Lieskovská HankaLieskovská Hanka 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.56
64 66 Heltová AlexandraHeltová Alexandra 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.67
65 Šurinová KristínaŠurinová Kristína 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 10.72
66 Dušková KarolínaDušková Karolína 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.78
67 76 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.88
68 Molnárová LilienMolnárová Lilien 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 11.00
69 61 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.03
70 Luptáková LianaLuptáková Liana 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 11.10
71 62 Bartošová MiriamBartošová Miriam 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 11.31
72 69 Kachlíková LilianaKachlíková Liliana 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 11.43
73 Reptová KatarínaReptová Katarína 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 11.86
84 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS

100 m - Muži (Beh)

Beh (so, 11.5.2019 - 13:10) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.37 9.00
2 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.48 7.00
3 Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 11.97 6.00
Celkom 3 pretekári

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 14:10) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.14
2 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.28
3 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.34
4 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 11.39
5 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.55
6 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 11.71
7 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 11.71
Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 11.5.2019 - 13:10) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.56 7.00
2 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.80 5.00
3 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 12.38 4.00
4 Sedláček LukášSedláček Lukáš 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.39 3.00
Celkom 4 pretekári

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2019 - 13:10) official Vietor: -1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 11.67 11.00
2 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 11.86 8.00
3 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 12.02 5.00
4 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.03 3.00
5 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.04 2.00
6 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.08 1.00
7 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.11
8 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 12.43
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2019 - 13:10) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.82 9.00
2 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.92 7.00
3 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 12.02 5.00
4 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.02 5.00
5 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.13
6 Tóth GergóTóth Gergó 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.21
7 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12.45
8 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 12.80
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2019 - 13:10) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.10
2 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.52
3 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 12.75
4 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.77
5 Moosch TomášMoosch Tomáš 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 13.04
6 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.28
7 Vaško JakubVaško Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 13.45
Czako SamuelCzako Samuel 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DQ
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 11.5.2019 - 13:10) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bihercz ÁdámBihercz Ádám 03 03 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 11.98 6.00
MS Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.06
3 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 12.22
4 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.62
5 Kožík AdamKožík Adam 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 13.51
6 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 13.77
7 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 13.98
8 Pavlovič MatejPavlovič Matej 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 14.68
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 11.5.2019 - 13:10) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 12.13
2 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 12.72
3 Kukučka JánKukučka Ján 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 12.85
4 Fekte MátyásFekte Mátyás 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 13.57
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 11.67 11.00
2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.82 9.00
3 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 11.86 8.00
4 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.92 7.00
5 Bihercz ÁdámBihercz Ádám 03 03 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 11.98 6.00
6 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 12.02 5.00
6 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 12.02 5.00
6 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.02 5.00
9 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.03 3.00
10 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.04 2.00
11 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.06
12 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.08 1.00
13 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.10
14 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.11
15 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.13
15 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 12.13
17 Tóth GergóTóth Gergó 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.21
18 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 12.22
19 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 12.43
20 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12.45
21 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.52
22 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.62
23 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 12.72
24 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 12.75
25 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.77
26 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 12.80
27 Kukučka JánKukučka Ján 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 12.85
28 Moosch TomášMoosch Tomáš 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 13.04
29 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.28
30 Vaško JakubVaško Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 13.45
31 Kožík AdamKožík Adam 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 13.51
32 Fekte MátyásFekte Mátyás 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 13.57
33 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 13.77
34 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 13.98
35 Pavlovič MatejPavlovič Matej 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 14.68
Czako SamuelCzako Samuel 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DQ

100 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 11.5.2019 - 13:20) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.81 7.00
2 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 99 99 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 14.11 5.00
Celkom 2 pretekári

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 14:15) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.23
2 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.41
3 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 12.53
4 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.85
5 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 12.87
6 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 13.04
Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNS
Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 11.5.2019 - 13:20) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.67 9.00
2 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14.05 7.00
Celkom 2 pretekári

100 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2019 - 13:20) official Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.38 11.00
2 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 12.75 9.00
3 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 13.07 7.00
4 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 13.27 5.00
5 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 13.36 4.00
6 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 13.48 3.00
7 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 13.49 2.00
8 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 13.90
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2019 - 13:20) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 13.63
2 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.67 1.00
3 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 13.79
4 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 13.86
5 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.89
6 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.11
7 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 14.34
8 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 14.36
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2019 - 13:20) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 14.15
2 Valová NinaValová Nina 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 14.38
3 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.68
4 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 14.71
5 Dinková JúliaDinková Júlia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 15.32
6 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 15.50
7 Janáková DianaJanáková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 16.05
8 Záležáková JasmineZáležáková Jasmine 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 16.54
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 11.5.2019 - 13:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.90 8.00
2 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 13.83
3 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 13.84
4 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.12
5 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 14.68
6 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 15.43
7 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 15.44
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 11.5.2019 - 13:20) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.76
2 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 13.97
3 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 14.55
4 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 14.61
5 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 14.91
Mesáková NatáliaMesáková Natália 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 DQ
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 11.5.2019 - 13:20) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 14.02
2 Laiferová AdelaLaiferová Adela 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 14.09
3 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 14.65
4 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 15.03
5 120 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 15.33
6 Jančíková ValériaJančíková Valéria 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 15.94
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 11.5.2019 - 13:20) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.11 6.00
2 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 13.76
3 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 14.66
4 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 15.13
5 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 15.27
6 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 15.43
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.38 11.00
2 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 12.75 9.00
3 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.90 8.00
4 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 13.07 7.00
5 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.11 6.00
6 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 13.27 5.00
7 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 13.36 4.00
8 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 13.48 3.00
9 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 13.49 2.00
10 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 13.63
11 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.67 1.00
12 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.76
12 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 13.76
14 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 13.79
15 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 13.83
16 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 13.84
17 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 13.86
18 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.89
19 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 13.90
20 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 13.97
21 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 14.02
22 Laiferová AdelaLaiferová Adela 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 14.09
23 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.11
24 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.12
25 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 14.15
26 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 14.34
27 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 14.36
28 Valová NinaValová Nina 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 14.38
29 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 14.55
30 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 14.61
31 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 14.65
32 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 14.66
33 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.68
33 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 14.68
35 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 14.71
36 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 14.91
37 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 15.03
38 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 15.13
39 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 15.27
40 Dinková JúliaDinková Júlia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 15.32
41 120 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 15.33
42 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 15.43
42 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 15.43
44 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 15.44
45 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 15.50
46 Jančíková ValériaJančíková Valéria 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 15.94
47 Janáková DianaJanáková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 16.05
48 Záležáková JasmineZáležáková Jasmine 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 16.54
Mesáková NatáliaMesáková Natália 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 DQ

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2019 - 11:20) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 20.67 11.00
2 17 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 20.94 9.00
3 85 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 22.03 8.00
4 Duchovič DamianDuchovič Damian 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.77 7.00
5 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.79 6.00
6 6 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 23.19 5.00
7 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.25 4.00
Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2019 - 11:20) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 23.27 3.00
2 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.51 2.00
MS 4 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 24.10
4 20 Hodor ViliamHodor Viliam 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 24.52 1.00
5 Závodný LeoZávodný Leo 11 11 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 26.84
88 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Androvič Max SebastianAndrovič Max Sebastian 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 20.67 11.00
2 17 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 20.94 9.00
3 85 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 22.03 8.00
4 Duchovič DamianDuchovič Damian 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.77 7.00
5 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.79 6.00
6 6 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 23.19 5.00
7 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.25 4.00
8 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 23.27 3.00
9 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.51 2.00
10 4 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 24.10
11 20 Hodor ViliamHodor Viliam 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 24.52 1.00
12 Závodný LeoZávodný Leo 11 11 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 26.84
Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
88 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Androvič Max SebastianAndrovič Max Sebastian 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2019 - 11:35) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 21.71 11.00
2 Czaková NatáliaCzaková Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 22.07 8.00
3 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 23.29 5.00
4 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.57 3.00
5 Rábeková MelindaRábeková Melinda 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.92 2.00
6 Žatková ViolaŽatková Viola 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 24.12
7 47 Kmeťová DanielaKmeťová Daniela 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 24.40
8 Navarová TeaNavarová Tea 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 24.69
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2019 - 11:35) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Benkovičová EditBenkovičová Edit 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.88 9.00
2 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 22.87 7.00
3 Kotasová EmaKotasová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.47 4.00
4 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 24.06 1.00
5 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 25.17
6 11 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.85
7 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 25.90
8 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 28.66
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2019 - 11:35) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.91 6.00
2 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 24.52
3 Seidelová LeaSeidelová Lea 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 24.75
4 Šurinová AlenaŠurinová Alena 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.30
5 Komínková NikolKomínková Nikol 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 26.42
6 Hríbiková NinaHríbiková Nina 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 27.14
7 Abelovičová DenisaAbelovičová Denisa 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 28.05
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 21.71 11.00
2 Benkovičová EditBenkovičová Edit 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.88 9.00
3 Czaková NatáliaCzaková Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 22.07 8.00
4 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 22.87 7.00
5 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.91 6.00
6 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 23.29 5.00
7 Kotasová EmaKotasová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.47 4.00
8 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.57 3.00
9 Rábeková MelindaRábeková Melinda 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.92 2.00
10 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 24.06 1.00
11 Žatková ViolaŽatková Viola 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 24.12
12 47 Kmeťová DanielaKmeťová Daniela 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 24.40
13 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 24.52
14 Navarová TeaNavarová Tea 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 24.69
15 Seidelová LeaSeidelová Lea 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 24.75
16 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 25.17
17 11 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.85
18 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 25.90
19 Šurinová AlenaŠurinová Alena 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.30
20 Komínková NikolKomínková Nikol 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 26.42
21 Hríbiková NinaHríbiková Nina 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 27.14
22 Abelovičová DenisaAbelovičová Denisa 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 28.05
23 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 28.66

200 m - Muži (Beh)

Beh (so, 11.5.2019 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.70 7.00
2 Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 24.18 5.00
Celkom 2 pretekári

200 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 11.5.2019 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 23.00 7.00
2 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 25.23 5.00
3 105 Kecskés MartinKecskés Martin 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.54 4.00
4 106 Slivka PavolSlivka Pavol 01 01 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 28.18 3.00
105 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 DNS
Celkom 6 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2019 - 15:15) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 23.01 11.00
2 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 23.24 9.00
3 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.93 7.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 11.5.2019 - 15:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.74 8.00
MS Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 24.58
3 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.71 5.00
4 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 24.79 4.00
5 Tóth GergóTóth Gergó 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.88 2.00
6 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 24.99
Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2019 - 15:15) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 112 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 24.98 1.00
2 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 25.11
3 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.20
4 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 25.58
5 Moosch TomášMoosch Tomáš 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 26.19
6 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 26.86
7 Vaško JakubVaško Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 27.23
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 11.5.2019 - 15:15) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.01 6.00
2 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 25.11
3 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 25.69
4 113 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 25.77
5 Hruška PeterHruška Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.95
6 Kukučka JánKukučka Ján 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 27.04
Vanko MarekVanko Marek 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 11.5.2019 - 15:15) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.85 3.00
2 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.00
3 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 27.52
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 23.01 11.00
2 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 23.24 9.00
3 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.74 8.00
4 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.93 7.00
5 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.01 6.00
6 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 24.58
7 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.71 5.00
8 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 24.79 4.00
9 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.85 3.00
10 Tóth GergóTóth Gergó 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.88 2.00
11 112 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 24.98 1.00
12 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 24.99
13 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 25.11
13 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 25.11
15 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.20
16 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 25.58
17 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 25.69
18 113 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 25.77
19 Hruška PeterHruška Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.95
20 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.00
21 Moosch TomášMoosch Tomáš 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 26.19
22 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 26.86
23 Kukučka JánKukučka Ján 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 27.04
24 Vaško JakubVaško Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 27.23
25 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 27.52
Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNS
Vanko MarekVanko Marek 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 11.5.2019 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 99 99 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 28.08 7.00
Celkom 1 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2019 - 15:25) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.97 11.00
2 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 26.56 9.00
3 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.57 8.00
4 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.74 7.00
5 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 28.05
Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS
Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2019 - 15:25) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 27.00 5.00
2 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.09 4.00
3 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 27.80 2.00
MS Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 27.86
5 126 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 27.94 1.00
6 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 28.11
7 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 28.70
8 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 30.05
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2019 - 15:25) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.87 6.00
2 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 28.75
3 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 30.47
4 Bryndzová NinaBryndzová Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 30.63
5 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 32.49
Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Batyková SofiaBatyková Sofia 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 11.5.2019 - 15:25) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Laiferová AdelaLaiferová Adela 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 28.79
2 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 29.66
3 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 31.23
4 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 31.55
5 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 32.30
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 11.5.2019 - 15:25) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 27.77 3.00
2 125 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 29.48
3 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 30.71
4 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 31.51
5 Záležáková JasmineZáležáková Jasmine 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 32.86
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.97 11.00
2 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 26.56 9.00
3 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.57 8.00
4 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.74 7.00
5 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.87 6.00
6 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 27.00 5.00
7 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.09 4.00
8 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 27.77 3.00
9 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 27.80 2.00
10 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 27.86
11 126 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 27.94 1.00
12 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 28.05
13 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 28.11
14 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 28.70
15 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 28.75
16 Laiferová AdelaLaiferová Adela 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 28.79
17 125 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 29.48
18 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 29.66
19 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 30.05
20 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 30.47
21 Bryndzová NinaBryndzová Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 30.63
22 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 30.71
23 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 31.23
24 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 31.51
25 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 31.55
26 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 32.30
27 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 32.49
28 Záležáková JasmineZáležáková Jasmine 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 32.86
Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS
Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 DNS
Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Batyková SofiaBatyková Sofia 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS

400 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 11.5.2019 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 105 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:53.33 7.00
2 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 0:53.80 5.00
3 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 0:56.58 4.00
4 105 Kecskés MartinKecskés Martin 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:58.04 3.00
Celkom 4 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2019 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 0:52.16 11.00
2 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:52.37 9.00
3 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:56.51 6.00
4 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 0:56.83 5.00
110 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2019 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:54.85 8.00
2 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 0:55.36 7.00
3 Hruška PeterHruška Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:57.34 4.00
4 140 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:58.36 3.00
5 149 Valent TadeášValent Tadeáš 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:01.65 2.00
6 148 Valent SimonValent Simon 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 1:05.91 1.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 0:52.16 11.00
2 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:52.37 9.00
3 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:54.85 8.00
4 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 0:55.36 7.00
5 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:56.51 6.00
6 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 0:56.83 5.00
7 Hruška PeterHruška Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:57.34 4.00
8 140 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:58.36 3.00
9 149 Valent TadeášValent Tadeáš 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:01.65 2.00
10 148 Valent SimonValent Simon 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 1:05.91 1.00
110 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 DNS

400 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 11.5.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 121 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 1:01.67 7.00
2 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:07.35 5.00
Celkom 2 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:57.37 11.00
2 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:00.45 9.00
3 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:00.68 8.00
4 122 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 1:00.98 7.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 11.5.2019 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:01.12 6.00
2 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:08.85 5.00
3 116 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 1:10.30 4.00
4 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 1:12.64 3.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:57.37 11.00
2 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:00.45 9.00
3 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:00.68 8.00
4 122 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 1:00.98 7.00
5 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:01.12 6.00
6 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:08.85 5.00
7 116 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 1:10.30 4.00
8 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 1:12.64 3.00

600 m - Mladší žiaci

Mladší žiaci 01 (so, 11.5.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 17 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 14 1:53.87 9.00
2 5 Szorád MichalSzorád Michal 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:56.51 8.00
MS 4 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:56.99
4 6 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 1:58.82 6.00
5 16 Gargalík GregorGargalík Gregor 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13 1:59.91 5.00
6 7 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 2:01.47 4.00
7 9 Hlaváček MarekHlaváček Marek 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:02.31 3.00
8 19 Hendricken EvanHendricken Evan 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 15 2:03.49 2.00
9 20 Hodor ViliamHodor Viliam 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 16 2:06.01
10 3 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 2:06.35
11 8 Petríček ŠimonPetríček Šimon 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 2:06.74
12 11 Libich ŠimonLibich Šimon 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:12.11
13 13 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 2:14.18
14 14 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 11 2:14.60
15 10 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 2:15.87
16 15 Laššo MatúšLaššo Matúš 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12 2:30.11
Celkom 16 pretekárov
Mladší žiaci 02 (so, 11.5.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 26 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 1:43.66 11.00
2 33 Veselý FilipVeselý Filip 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 14 1:58.03 7.00
3 34 Zavadil FilipZavadil Filip 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 15 2:04.14 1.00
4 23 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 2:05.12
5 21 Janota EduardJanota Eduard 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:07.81
6 32 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 12 2:11.90
7 31 Repta JakubRepta Jakub 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 11 2:20.83
8 2 Kocán MarekKocán Marek 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 2:20.94
9 29 Priškin PavelPriškin Pavel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10 2:25.27
10 1 Tóth TomášTóth Tomáš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 2:25.70
11 24 Kubovčiak NikolajKubovčiak Nikolaj 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 2:26.43
12 28 Pribula JurajPribula Juraj 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:26.99
13 25 Mako PeterMako Peter 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:30.79
14 27 Petrovič RichardPetrovič Richard 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:33.40
15 12 Kaufman TimotejKaufman Timotej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:42.02
Celkom 15 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky 01 (so, 11.5.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 37 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 1:51.96 11.00
2 36 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:53.34 9.00
3 41 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 1:54.80 8.00
4 40 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:55.43 7.00
5 39 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 1:55.46 6.00
6 35 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 1:58.66 5.00
7 44 Ballová LinaBallová Lina 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 1:59.48 4.00
8 45 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 2:04.15 1.00
9 42 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 2:06.68
10 51 Bartošíková LolaBartošíková Lola 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 14 2:08.03
11 54 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 17 2:08.39
12 50 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 13 2:09.69
13 47 Kmeťová DanielaKmeťová Daniela 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 2:10.48
14 52 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 15 2:10.75
15 46 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:10.99
16 53 Kuglérová TianaKuglérová Tiana 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 16 2:11.52
17 48 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:15.76
Celkom 17 pretekárov
Mladšie žiačky 02 (so, 11.5.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 64 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 2:07.70
2 67 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13 2:10.84
3 57 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 2:13.38
4 55 Hupková StellaHupková Stella 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 2:14.73
5 68 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14 2:20.02
6 65 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 11 2:23.98
7 56 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:25.44
8 63 Ďuríčková SabinaĎuríčková Sabina 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 9 2:27.29
9 43 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 16 2:30.55
10 69 Kachlíková LilianaKachlíková Liliana 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 15 2:32.31
11 60 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:33.78
12 58 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 2:33.82
13 59 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 2:34.65
14 66 Heltová AlexandraHeltová Alexandra 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 12 2:36.41
15 61 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:37.44
16 62 Bartošová MiriamBartošová Miriam 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 2:48.06
Celkom 16 pretekárov
Mladšie žiačky 03 (so, 11.5.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 82 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 14 2:03.12 3.00
2 81 Švachová PetraŠvachová Petra 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13 2:03.68 2.00
3 78 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:09.20
4 79 Szóradová NellaSzóradová Nella 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11 2:15.82
5 73 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:18.83
6 70 Kiesel StelaKiesel Stela 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:19.62
7 74 Pavelková BibianaPavelková Bibiana 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 2:19.81
8 80 Šándorová KatarínaŠándorová Katarína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 2:21.12
9 77 Ružičková MargitaRužičková Margita 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 2:24.54
10 72 Michálková NatáliaMichálková Natália 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:33.50
11 75 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:34.11
12 83 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 15 2:35.07
13 76 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:35.71
14 71 Laluchová LenkaLaluchová Lenka 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 2:37.96
15 49 Lieskovská HankaLieskovská Hanka 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:39.21
84 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 DNS
Celkom 16 pretekárov

800 m - Muži

(so, 11.5.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 106 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:00.13 7.00
2 109 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:13.16 5.00
MS 107 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:18.79
Celkom 3 pretekári

800 m - Juniori

(so, 11.5.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 105 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:05.99 7.00
2 108 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:13.44 5.00
Celkom 2 pretekári

800 m - Dorastenci

(so, 11.5.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 110 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 2:00.74 11.00
2 115 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 2:08.78 9.00
3 111 Kováč AdamKováč Adam 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:15.88 8.00
4 114 Suchý DaliborSuchý Dalibor 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 2:19.60 7.00
5 117 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 2:20.33 6.00
6 120 Šima AndrejŠima Andrej 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16 2:20.44 5.00
7 113 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 2:23.33 4.00
8 112 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:23.87 3.00
9 118 Masarovič TomášMasarovič Tomáš 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 14 2:26.90 2.00
10 119 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 2:27.37 1.00
116 Ambruš OndrejAmbruš Ondrej 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12 DNS
Celkom 11 pretekárov

800 m - Juniorky

(so, 11.5.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 121 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 2:19.73 7.00
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenky

(so, 11.5.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 122 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:20.56 11.00
2 123 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:20.83 9.00
3 126 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 2:30.18 8.00
4 125 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:31.25 7.00
5 129 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 9 2:35.65 6.00
6 127 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:36.10 5.00
7 128 Šranková AngelikaŠranková Angelika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:43.39 4.00
8 131 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 2:44.20 3.00
9 124 Urbanová NaďaUrbanová Naďa 02 02 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 2:45.99 2.00
10 132 Bartošíková EllaBartošíková Ella 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12 2:46.57 1.00
11 130 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 2:49.07
12 133 Rauschová EmaRauschová Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 3:03.41
134 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 14 DNS
Celkom 13 pretekárov

1500 m - Juniori

(so, 11.5.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 107 Gomola JakubGomola Jakub 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 4:28.25 7.00
2 106 Slivka PavolSlivka Pavol 01 01 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 4:48.33 5.00
3 105 Kecskés MartinKecskés Martin 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 4:54.59 4.00
Celkom 3 pretekári

1500 m - Dorastenci

(so, 11.5.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 135 Habrda BorisHabrda Boris 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 4:28.64 11.00
2 136 Hlbocký JurajHlbocký Juraj 02 02 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 4:36.04 9.00
3 146 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 4:36.07 8.00
4 138 Zubák AdamZubák Adam 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 4:36.47 7.00
5 137 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 4:41.35 6.00
6 145 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 14 4:42.65 5.00
7 139 Suchý DávidSuchý Dávid 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 4:45.46 4.00
8 140 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 4:49.65