<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo ZsAZ ml. žiactva, dorci, juniorov a dospelý

Trnava (11. 5. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(so, 11.5.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 14 11.00 09.81x11.0011.0010.7109.4810.56 11.00
2 Felber MarekFelber Marek
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 3 09.53 09.1009.2509.5309.5308.80x08.62 9.00
3 Repa SamuelRepa Samuel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 9 08.32 08.3207.8307.8808.3207.8307.6907.39 8.00
4 Batka LukášBatka Lukáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 10 08.01 07.5207.3507.6307.6308.0107.2607.49 7.00
5 Dobiáš DanielDobiáš Daniel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 13 07.79 07.5107.7907.2507.7907.6807.7207.35 6.00
6 Laczkó AdamLaczkó Adam
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 11 07.66 06.8607.0407.6607.6607.5507.6107.55 5.00
7 Matejka PatrikMatejka Patrik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 12 07.26 06.3707.2607.0107.2607.1207.19x 4.00
8 Bakai MárioBakai Mário
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 1 06.59 06.5806.4606.5906.5906.2106.1606.04 3.00
9 Klofáč FilipKlofáč Filip
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 4 06.38 06.0706.3805.2006.38 2.00
10 Mišinec MaximMišinec Maxim
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 7 05.10 x05.0205.1005.10 1.00
11 Šilhavý PeterŠilhavý Peter
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 8 05.08 05.08x04.3305.08
12 Bilanič JánBilanič Ján
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 2 04.69 04.0004.5404.6904.69
13 Liška OndrejLiška Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 6 04.45 04.4504.2904.4504.45
14 Kovács SebastiánKovács Sebastián
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 5 04.03 x03.9104.0304.03
Celkom 14 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 11.5.2019 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 19 13.68 12.9112.54x12.9113.6813.5413.11 11.00
2 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 18 11.14 11.1411.0910.5111.14x11.0410.71 9.00
3 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 13 09.65 08.8707.3509.3109.3109.1409.0909.65 8.00
4 Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 17 09.57 xx08.7708.7709.5708.31x 7.00
5 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 14 09.41 08.5009.1309.4109.4109.2008.7208.53 6.00
6 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 8 09.15 08.4709.1508.6209.1508.8608.6809.00 5.00
7 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 11 09.10 07.4608.6708.4108.6708.0108.4309.10 4.00
8 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 1 08.69 08.5706.9407.9208.5707.4708.1008.69 3.00
9 Lángyiová ViktóriaLángyiová Viktória
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 16 08.53 08.5307.8808.4808.53 2.00
10 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 15 08.52 08.52xx08.52 1.00
11 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 9 08.51 08.5108.35x08.51
12 Boráková VeronikaBoráková Veronika
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 3 08.50 07.4207.6408.5008.50
13 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 12 08.47 07.4208.4708.1608.47
14 Procházková VandaProcházková Vanda
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 2 08.36 08.3608.2108.1908.36
15 Dinková JúliaDinková Júlia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 10 08.25 08.2508.1408.0008.25
16 Holubcová PetraHolubcová Petra
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 7 07.67 07.6107.6706.9207.67
17 Lacinová LuciaLacinová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 6 07.41 06.7907.4107.41
18 Machová NinaMachová Nina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 4 06.96 06.1606.7106.9606.96
Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 5 DNS 0.0
Celkom 19 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(so, 11.5.2019 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 16 09.50 09.5008.65x09.5008.7308.5508.96 11.00
2 Mónosiová SáraMónosiová Sára
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 6 07.12 06.4505.8506.6006.6006.3706.8307.12 9.00
3 98 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 14 07.12 06.6206.2805.3606.6205.9207.1206.80 8.00
4 Mihalovičová SilviaMihalovičová Silvia
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 9 06.91 06.5906.3305.5006.5905.5805.9606.91 7.00
5 Bučková TamaraBučková Tamara
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 15 06.85 x06.6906.8506.8506.4306.5105.98 6.00
6 Kubová KarinKubová Karin
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 11 06.70 06.1206.2006.4906.4906.2506.2606.70 5.00
7 Benkovičová EditBenkovičová Edit
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 1 06.58 06.5806.3605.5806.5805.1406.3306.29 4.00
8 100 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 4 06.48 06.4806.1306.1606.4805.8805.9205.68 3.00
9 7 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 13 06.36 06.3605.4806.1606.36 2.00
10 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 10 06.04 06.0405.7205.2806.04 1.00
11 Dušková KarolínaDušková Karolína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 12 05.99 05.8405.9705.9905.99
12 103 Tušková LuciaTušková Lucia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 8 05.98 05.9805.3805.6305.98
13 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 5 05.38 04.4605.0805.3805.38
14 Ďuricová DanielaĎuricová Daniela
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 2 05.12 x05.1205.0905.12
15 Konečná LíviaKonečná Lívia
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 3 04.93 04.93x04.3904.93
16 Petríková SimonaPetríková Simona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 7 04.78 04.6904.6904.7804.78
Celkom 16 pretekárov