<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo ZsAZ ml. žiactva, dorci, juniorov a dospelý

Trnava (11. 5. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(so, 11.5.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
061108 14 11.00 09.81x11.0011.0010.7109.4810.56 11.00
2 Felber MarekFelber Marek
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070116 3 09.53 09.1009.2509.5309.5308.80x08.62 9.00
3 Repa SamuelRepa Samuel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
070709 9 08.32 08.3207.8307.8808.3207.8307.6907.39 8.00
4 Batka LukášBatka Lukáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
070806 10 08.01 07.5207.3507.6307.6308.0107.2607.49 7.00
5 Dobiáš DanielDobiáš Daniel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
061211 13 07.79 07.5107.7907.2507.7907.6807.7207.35 6.00
6 Laczkó AdamLaczkó Adam
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
060516 11 07.66 06.8607.0407.6607.6607.5507.6107.55 5.00
7 Matejka PatrikMatejka Patrik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060208 12 07.26 06.3707.2607.0107.2607.1207.19x 4.00
8 Bakai MárioBakai Mário
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070523 1 06.59 06.5806.4606.5906.5906.2106.1606.04 3.00
9 Klofáč FilipKlofáč Filip
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
060720 4 06.38 06.0706.3805.2006.38 2.00
10 Mišinec MaximMišinec Maxim
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
071121 7 05.10 x05.0205.1005.10 1.00
11 Šilhavý PeterŠilhavý Peter
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070315 8 05.08 05.08x04.3305.08
12 Bilanič JánBilanič Ján
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070511 2 04.69 04.0004.5404.6904.69
13 Liška OndrejLiška Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080927 6 04.45 04.4504.2904.4504.45
14 Kovács SebastiánKovács Sebastián
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
070317 5 04.03 x03.9104.0304.03
Celkom 14 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 11.5.2019 - 14:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020624 19 13.68 12.9112.54x12.9113.6813.5413.11 11.00
2 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
030428 18 11.14 11.1411.0910.5111.14x11.0410.71 9.00
3 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050322 13 09.65 08.8707.3509.3109.3109.1409.0909.65 8.00
4 Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020302 17 09.57 xx08.7708.7709.5708.31x 7.00
5 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040406 14 09.41 08.5009.1309.4109.4109.2008.7208.53 6.00
6 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050317 8 09.15 08.4709.1508.6209.1508.8608.6809.00 5.00
7 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050604 11 09.10 07.4608.6708.4108.6708.0108.4309.10 4.00
8 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030921 1 08.69 08.5706.9407.9208.5707.4708.1008.69 3.00
9 Lángyiová ViktóriaLángyiová Viktória
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
020520 16 08.53 08.5307.8808.4808.53 2.00
10 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
030906 15 08.52 08.52xx08.52 1.00
11 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040624 9 08.51 08.5108.35x08.51
12 Boráková VeronikaBoráková Veronika
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
040514 3 08.50 07.4207.6408.5008.50
13 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020304 12 08.47 07.4208.4708.1608.47
14 Procházková VandaProcházková Vanda
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
031117 2 08.36 08.3608.2108.1908.36
15 Dinková JúliaDinková Júlia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050206 10 08.25 08.2508.1408.0008.25
16 Holubcová PetraHolubcová Petra
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
041214 7 07.67 07.6107.6706.9207.67
17 Lacinová LuciaLacinová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030203 6 07.41 06.7907.4107.41
18 Machová NinaMachová Nina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
051025 4 06.96 06.1606.7106.9606.96
Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050927 5 DNS 0.0
Celkom 19 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(so, 11.5.2019 - 09:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
060901 16 09.50 09.5008.65x09.5008.7308.5508.96 11.00
2 Mónosiová SáraMónosiová Sára
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
060930 6 07.12 06.4505.8506.6006.6006.3706.8307.12 9.00
3 98 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
060209 14 07.12 06.6206.2805.3606.6205.9207.1206.80 8.00
4 Mihalovičová SilviaMihalovičová Silvia
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
070712 9 06.91 06.5906.3305.5006.5905.5805.9606.91 7.00
5 Bučková TamaraBučková Tamara
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070329 15 06.85 x06.6906.8506.8506.4306.5105.98 6.00
6 Kubová KarinKubová Karin
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
060127 11 06.70 06.1206.2006.4906.4906.2506.2606.70 5.00
7 Benkovičová EditBenkovičová Edit
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
071012 1 06.58 06.5806.3605.5806.5805.1406.3306.29 4.00
8 100 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
061124 4 06.48 06.4806.1306.1606.4805.8805.9205.68 3.00
9 7 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
061012 13 06.36 06.3605.4806.1606.36 2.00
10 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070414 10 06.04 06.0405.7205.2806.04 1.00
11 Dušková KarolínaDušková Karolína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
061229 12 05.99 05.8405.9705.9905.99
12 103 Tušková LuciaTušková Lucia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
070329 8 05.98 05.9805.3805.6305.98
13 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
070519 5 05.38 04.4605.0805.3805.38
14 Ďuricová DanielaĎuricová Daniela
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
070913 2 05.12 x05.1205.0905.12
15 Konečná LíviaKonečná Lívia
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
071027 3 04.93 04.93x04.3904.93
16 Petríková SimonaPetríková Simona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070617 7 04.78 04.6904.6904.7804.78
Celkom 16 pretekárov