<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo ZsAZ ml. žiactva, dorci, juniorov a dospelý

Trnava (11. 5. 2019)

800 m - Muži

(so, 11.5.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 106 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:00.13 7.00
2 109 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:13.16 5.00
MS 107 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:18.79
Celkom 3 pretekári

800 m - Juniori

(so, 11.5.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 105 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:05.99 7.00
2 108 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:13.44 5.00
Celkom 2 pretekári

800 m - Dorastenci

(so, 11.5.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 110 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 2:00.74 11.00
2 115 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 2:08.78 9.00
3 111 Kováč AdamKováč Adam 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:15.88 8.00
4 114 Suchý DaliborSuchý Dalibor 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 2:19.60 7.00
5 117 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 2:20.33 6.00
6 120 Šima AndrejŠima Andrej 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16 2:20.44 5.00
7 113 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 2:23.33 4.00
8 112 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:23.87 3.00
9 118 Masarovič TomášMasarovič Tomáš 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 14 2:26.90 2.00
10 119 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 2:27.37 1.00
116 Ambruš OndrejAmbruš Ondrej 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12 DNS
Celkom 11 pretekárov

800 m - Juniorky

(so, 11.5.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 121 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 2:19.73 7.00
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenky

(so, 11.5.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 122 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:20.56 11.00
2 123 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:20.83 9.00
3 126 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 2:30.18 8.00
4 125 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:31.25 7.00
5 129 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 9 2:35.65 6.00
6 127 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:36.10 5.00
7 128 Šranková AngelikaŠranková Angelika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:43.39 4.00
8 131 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 2:44.20 3.00
9 124 Urbanová NaďaUrbanová Naďa 02 02 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 2:45.99 2.00
10 132 Bartošíková EllaBartošíková Ella 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12 2:46.57 1.00
11 130 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 2:49.07
12 133 Rauschová EmaRauschová Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 3:03.41
134 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 14 DNS
Celkom 13 pretekárov