<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo ZsAZ ml. žiactva, dorci, juniorov a dospelý

Trnava (11. 5. 2019)

400 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 11.5.2019 - 14:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 105 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 53.33 7.00
2 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 53.80 5.00
3 Obcovič PeterObcovič Peter 010404 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 56.58 4.00
4 105 Kecskés MartinKecskés Martin 010927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 58.04 3.00
Celkom 4 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2019 - 14:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 52.16 11.00
2 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 52.37 9.00
3 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 56.51 6.00
4 Niko AdrianNiko Adrian 040424 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 56.83 5.00
110 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2019 - 14:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 54.85 8.00
2 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 55.36 7.00
3 Hruška PeterHruška Peter 031008 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 57.34 4.00
4 140 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 58.36 3.00
5 149 Valent TadeášValent Tadeáš 030101 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:01.65 2.00
6 148 Valent SimonValent Simon 040919 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 1:05.91 1.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 52.16 11.00
2 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 52.37 9.00
3 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 54.85 8.00
4 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 55.36 7.00
5 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 56.51 6.00
6 Niko AdrianNiko Adrian 040424 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 56.83 5.00
7 Hruška PeterHruška Peter 031008 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 57.34 4.00
8 140 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 58.36 3.00
9 149 Valent TadeášValent Tadeáš 030101 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:01.65 2.00
10 148 Valent SimonValent Simon 040919 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 1:05.91 1.00
110 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 DNS

400 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 11.5.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 121 Stachová AnitaStachová Anita 010829 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 1:01.67 7.00
2 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:07.35 5.00
Celkom 2 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 57.37 11.00
2 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:00.45 9.00
3 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:00.68 8.00
4 122 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 1:00.98 7.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 11.5.2019 - 15:00) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:01.12 6.00
2 Šuleková PetraŠuleková Petra 020928 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:08.85 5.00
3 116 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 040603 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 1:10.30 4.00
4 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 1:12.64 3.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 57.37 11.00
2 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:00.45 9.00
3 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:00.68 8.00
4 122 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 1:00.98 7.00
5 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:01.12 6.00
6 Šuleková PetraŠuleková Petra 020928 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:08.85 5.00
7 116 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 040603 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 1:10.30 4.00
8 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 1:12.64 3.00