<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo ZsAZ ml. žiactva, dorci, juniorov a dospelý

Trnava (11. 5. 2019)

300 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh (so, 11.5.2019 - 14:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
7 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 99 99 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:50.26 7.00
Celkom 1 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Juniorky (Beh)

Beh (so, 11.5.2019 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
2 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 0:47.60 7.00
8 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:52.25 5.00
Celkom 2 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2019 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:45.52 11.00
3 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:47.91 9.00
4 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:48.53 8.00
5 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 0:48.66 7.00
6 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 0:49.74 5.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2019 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 0:49.05 6.00
2 Balážová EmaBalážová Ema 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 0:49.88 4.00
3 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 0:52.15 3.00
4 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 0:55.63 2.00
5 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:57.52 1.00
6 130 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:59.16
7 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:07.17
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:45.52 11.00
2 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:47.91 9.00
3 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:48.53 8.00
4 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 0:48.66 7.00
5 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 0:49.05 6.00
6 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 0:49.74 5.00
7 Balážová EmaBalážová Ema 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 0:49.88 4.00
8 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 0:52.15 3.00
9 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 0:55.63 2.00
10 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:57.52 1.00
11 130 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:59.16
12 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:07.17