<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo ZsAZ ml. žiactva, dorci, juniorov a dospelý

Trnava (11. 5. 2019)

Skok do diaľky - Muži

(so, 11.5.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 4 706 +1.6 m/s 687  0,20 706  1,60 x 706 692  0,00 x - 7.00
2 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
97 97 3 630 +0.7 m/s 630  0,70 x 626  0,00 630 628  0,20 614  1,10 623  -0,30 5.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 11.5.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 600 +0.9 m/s 582  2,10 584  2,60 594  0,00 594 578  0,00 567  1,50 600  0,90 7.00
2 Gasior VladimírGasior Vladimír
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 2 503 +1.2 m/s 503  1,20 496  1,20 489  1,50 503 499  0,00 x 480  -0,30 5.00
3 Záhradníček FilipZáhradníček Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 1 495 +2.3 m/s 493 +1.9 m/s 470  0,00 464  1,20 495  2,30 495 483  0,00 493  1,90 x 4.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 11.5.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 11 614 -1.3 m/s 528  0,00 595  1,90 599  2,00 599 596  0,00 591  -0,30 614  -1,30 11.00
2 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
04 04 10 585 +2.0 m/s 532  1,10 585  2,00 x 585 x 575  0,00 x 9.00
3 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 12 570 +0.0 m/s 554  -0,10 x x 554 555  0,60 535  0,70 570  0,00 8.00
4 Špak FilipŠpak Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 7 560 +0.7 m/s 509  1,70 x x 509 248  0,00 560  0,70 x 7.00
5 Laca MatejLaca Matej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 9 558 -0.2 m/s 550  1,40 x 503  0,90 550 x 529  0,00 558  -0,20 6.00
6 Kopček SamuelKopček Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 3 534 +1.4 m/s 495  0,70 526  1,20 534  1,40 534 531  0,50 491  0,00 509  0,00 5.00
7 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 6 532 +2.4 m/s 530 +1.2 m/s 530  1,20 395  1,10 508  0,20 530 532  2,40 516  0,00 516  -0,10 4.00
8 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 8 529 +2.8 m/s 525 +0.2 m/s 519  1,00 529  2,80 x 529 525  0,20 - - 3.00
9 Červeňanský NikolasČerveňanský Nikolas
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 1 486 +1.2 m/s x 470  1,10 486  1,20 486 2.00
10 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 5 486 +0.9 m/s x x 486  0,90 486 1.00
11 Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 4 468 +1.1 m/s 468  1,10 463  1,90 447  0,80 468
12 Sdurka AdamSdurka Adam
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 2 403 +2.1 m/s 398 +1.1 m/s 398  1,10 x 403  2,10 403
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(so, 11.5.2019 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 25 456 -1.7 m/s 435  -0,90 437  0,00 447  0,00 447 437  0,00 452  -0,80 456  -1,70 11.00
2 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 23 456 +0.0 m/s x 438  -0,20 445  -0,50 445 441  0,00 456  0,00 446  -1,70 9.00
3 23 Krepop SamuelKrepop Samuel
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 24 426 -0.3 m/s x 313  0,00 426  -0,30 426 405  0,10 373  0,00 407  0,00 8.00
4 Horňák MarošHorňák Maroš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 21 412 +0.0 m/s 397  0,00 389  0,00 399  -1,60 399 x 412  0,00 408  0,00 7.00
5 5 Szorád MichalSzorád Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 22 395 -1.2 m/s 395  -1,20 x 393  -1,10 395 x 376  0,00 x 6.00
6 33 Veselý FilipVeselý Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
06 06 19 381 +0.0 m/s 381  0,00 302  -0,10 x 381 - - 369  0,00 5.00
7 Fico AdriánFico Adrián
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 17 380 +0.0 m/s 347  0,00 380  0,00 x 380 x 342  0,00 371  0,00 4.00
8 Šinkovič MaxŠinkovič Max
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 8 379 -0.6 m/s 379  -0,60 x 362  -1,60 379 357  -1,70 x 340  0,00 3.00
9 Kubica MichalKubica Michal
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 20 374 +0.0 m/s 374  0,00 369  -0,40 298  -1,30 374 2.00
10 25 Mako PeterMako Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 4 374 +0.0 m/s 357  0,00 350  0,00 374  0,00 374 1.00
11 Forro NikolasForro Nikolas
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 18 367 +0.0 m/s 367  0,00 342  0,00 363  -0,10 367
12 19 Hendricken EvanHendricken Evan
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 2 366 +0.0 m/s x 366  0,00 350  0,00 366
13 Chobot DominikChobot Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 16 356 -0.3 m/s 342  0,00 356  -0,30 318  -0,40 356
14 21 Janota EduardJanota Eduard
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 3 346 +0.0 m/s 346  0,00 321  0,00 338  0,00 346
15 8 Petríček ŠimonPetríček Šimon
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 14 343 +0.0 m/s 329  0,00 335  -0,30 343  0,00 343
16 Akay OskarAkay Oskar
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
06 06 1 335 +0.0 m/s x x 335  0,00 335
17 28 Pribula JurajPribula Juraj
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 7 333 +0.0 m/s 322  -1,00 329  0,60 333  0,00 333
18 Petrík TimotejPetrík Timotej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 5 330 -0.9 m/s 330  -0,90 320  0,00 309  0,00 330
19 6 Zuberec MilanZuberec Milan
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 13 319 -1.4 m/s 319  -1,40 282  -0,60 x 319
20 89 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 11 317 +0.0 m/s 317  0,00 300  -1,70 306  0,00 317
21 3 Hartl AndrejHartl Andrej
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 12 313 -0.4 m/s 302  -0,70 x 313  -0,40 313
22 10 Krajčovič MartinKrajčovič Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 10 297 +0.0 m/s 297  0,00 x 275  0,00 297
23 27 Petrovič RichardPetrovič Richard
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 6 246 +0.0 m/s 239  0,00 246  0,00 x 246
2 Torák AdamTorák Adam
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 9 NM x x x -
Sidor NikolasSidor Nikolas
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 15 NM - - x -
Celkom 25 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(so, 11.5.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
00 00 5 502 +0.0 m/s 502  0,00 x x 502 x x x 7.00
2 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 4 486 -2.4 m/s x 486  -2,40 483  -0,40 486 483  -2,00 472  0,00 x 5.00
3 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 2 483 -1.0 m/s 439  0,00 470  -2,00 467  -0,80 470 479  -1,50 456  0,00 483  -1,00 4.00
4 Koláriková LesanaKoláriková Lesana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 1 465 +0.5 m/s 465  0,50 452  -0,40 441  -2,60 465 391  -0,90 413  -0,70 446  -0,70 3.00
5 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 3 442 -1.7 m/s x 417  0,00 435  0,00 435 419  -1,30 442  -1,70 x 2.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 11.5.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 22 514 +0.0 m/s x 512  -1,70 514  0,00 514 509  -0,70 511  -1,30 - 11.00
2 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 18 466 -1.7 m/s x 449  -1,70 451  -1,50 451 466  -1,70 - x 9.00
MS Batky JázminBatky Jázmin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 16 465 -3.1 m/s 448  -1,60 262  -1,20 465  -3,10 465
4 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 14 462 -2.3 m/s 452  -0,50 402  -2,00 457  -2,40 457 423  -0,40 462  -2,30 - 8.00
5 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 17 451 -1.3 m/s 451  -1,30 407  -2,30 439  -1,40 451 436  -1,80 430  0,00 x 7.00
6 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 19 443 -1.1 m/s 438  -1,50 436  -1,70 443  -1,10 443 442  -0,10 426  -1,00 440  -1,90 6.00
7 Ďurišová HanaĎurišová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 15 437 -1.7 m/s x 437  -1,10 x 437 437  -1,70 x - 5.00
8 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 9 416 -1.2 m/s x 416  -1,20 279  -1,70 416 223  -2,00 380  0,50 328  1,80 4.00
9 Zmeková KristínaZmeková Kristína
ŠK JablonicaŠK Jablonica
05 05 10 403 -0.9 m/s 403  -0,90 395  -2,00 395  -1,00 403 - - - 3.00
10 Jančíková ValériaJančíková Valéria
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 1 401 -0.8 m/s 401  -0,80 377  -1,10 339  -1,70 401 2.00
11 114 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
05 05 11 400 +0.0 m/s 387  -1,70 378  -2,00 400  0,00 400 1.00
12 Janáková DianaJanáková Diana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 4 398 -1.3 m/s 393  -1,10 398  -1,30 364  -1,90 398
13 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 2 395 -1.9 m/s 392  -1,10 x 395  -1,90 395
14 Sidó FranciskaSidó Franciska
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 8 393 +0.3 m/s x 393  0,30 361  -0,60 393
15 Mesáková NatáliaMesáková Natália
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
04 04 7 392 +0.0 m/s 392  0,00 386  -0,50 345  -0,50 392
16 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 6 389 +0.0 m/s 362  -0,90 389  0,00 379  -1,00 389
17 Mačaiová PetraMačaiová Petra
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
02 02 12 386 -2.4 m/s x 364  -1,60 386  -2,40 386
18 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 5 374 -2.1 m/s x x 374  -2,10 374
19 Lacinová LuciaLacinová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 13 366 +0.0 m/s 341  -1,90 366  0,00 357  -1,70 366
Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 3 NM x x x -
Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 21 NM x x x -
Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 20 NM x x x -
Celkom 22 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(so, 11.5.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 32 446 +0.0 m/s x 446  0,00 438  -1,40 446 443  -1,40 440  -1,50 425  -2,50 11.00
2 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 29 428 -1.5 m/s 417  0,00 410  -1,40 416  -1,80 417 428  -1,50 x 421  -2,10 9.00
3 Pilková SašaPilková Saša
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 9 423 +0.0 m/s 422  0,00 423  0,00 411  0,00 423 421  -1,50 400  -1,80 x 8.00
4 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 31 404 -0.7 m/s 376  0,00 361  -1,90 374  -1,80 376 379  -1,70 404  -0,70 399  -2,00 7.00
5 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 30 398 -1.0 m/s 388  0,00 x 398  -1,00 398 382  0,00 391  -1,30 x 6.00
6 96 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
06 06 28 396 -1.9 m/s 396  -1,90 387  -1,30 - 396 390  -0,50 380  -0,90 - 5.00
7 Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 25 394 -1.3 m/s 394  -1,30 384  -0,10 x 394 - x x 4.00
8 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 21 388 +0.0 m/s x 316  -4,70 375  -0,70 375 388  0,00 358  -1,00 - 3.00
9 7 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 24 373 +0.0 m/s 373  0,00 x x 373 2.00
10 Csiba RékaCsiba Réka
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
06 06 1 365 -1.3 m/s 365  -1,30 353  0,00 364  -0,80 365
11 Mónosiová SáraMónosiová Sára
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 27 358 +0.0 m/s 358  0,00 328  0,00 338  -1,30 358 1.00
12 68 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 26 350 +0.0 m/s 350  0,00 337  0,00 344  -1,20 350
13 Čaladiková DianaČaladiková Diana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
09 09 2 345 -1.5 m/s 332  -1,90 340  -1,30 345  -1,50 345
14 Držíková LeaDržíková Lea
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
06 06 4 345 -0.5 m/s 318  -1,10 335  -1,70 345  -0,50 345
15 Kojšová HelenaKojšová Helena
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 6 333 +0.0 m/s 333  0,00 310  -1,80 311  -1,10 333
16 43 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 23 332 -1.5 m/s - 332  -1,50 332
17 Krepopová NatáliaKrepopová Natália
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 19 328 -0.2 m/s 328  -0,20 x 324  -1,50 328
18 Moravíková SáraMoravíková Sára
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 17 325 -1.2 m/s x - 325  -1,20 325
19 79 Szóradová NellaSzóradová Nella
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 10 322 -0.9 m/s 322  -0,90 280  -2,40 311  0,00 322
20 Satmarová HannahSatmarová Hannah
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 13 315 -1.1 m/s 266  0,00 315  -1,10 281  -0,60 315
21 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 22 314 -0.3 m/s 314  -0,30 303  -1,00 313  0,00 314
22 Černá MelániaČerná Melánia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 18 313 +0.0 m/s 309  0,00 313  0,00 301  -2,00 313
23 Králiková PetraKráliková Petra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 7 311 +0.0 m/s 311  0,00 310  -0,70 272  -0,20 311
24 Burianová VivienBurianová Vivien
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 15 310 303 310 x 310
25 Pintérová SofiaPintérová Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 20 309 +0.0 m/s 309  0,00 280  0,00 285  -1,00 309
26 8 Čemanová LeaČemanová Lea
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 3 309 +0.0 m/s x 278  -2,10 309  0,00 309
27 Dobiašová MartinaDobiašová Martina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 14 305 +0.0 m/s 293  -0,10 305  0,00 300  0,00 305
28 58 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 16 304 -1.1 m/s 302  0,00 304  -1,10 274  -1,60 304
29 75 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 8 281 +0.0 m/s 281  0,00 x 260  -0,40 281
30 80 Šándorová KatarínaŠándorová Katarína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 11 276 -4.0 m/s 276  -4,00 236  -1,20 265  -0,50 276
31 83 Vengrin LeontinaVengrin Leontina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 12 268 -0.8 m/s 268  -0,80 - x 268
32 50 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
09 09 5 244 -0.1 m/s 236  -0,60 244  -0,10 242  -2,40 244
Celkom 32 pretekárov