<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo ZsAZ ml. žiactva, dorci, juniorov a dospelý

Trnava (11. 5. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(so, 11.5.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
060612 37 53.51 0.0 11.00
2 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070301 38 49.89 0.0 9.00
3 Halász AlexHalász Alex
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
060311 36 46.94 0.0 8.00
4 Sojka MartinSojka Martin
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
070328 32 40.82 0.0 7.00
5 87 Čík TristanČík Tristan
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
081006 3 39.68 0.0 6.00
6 Pecko RóbertPecko Róbert
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060519 35 38.85 0.0 5.00
7 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
071007 34 38.35 0.0 4.00
8 Válek DavidVálek David
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
071008 18 36.14 0.0 3.00
9 Petrík TimotejPetrík Timotej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
071119 13 34.40 0.0 2.00
10 Stranovský ViktorStranovský Viktor
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
061015 16 33.68 0.0 1.00
11 Hurta SamuelHurta Samuel
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070505 8 33.15 0.0
12 3 Polák MatejPolák Matej
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
081107 15 33.07 0.0
13 Piši OliverPiši Oliver
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080402 33 32.98 0.0
14 Kubica MichalKubica Michal
ŠK JablonicaŠK Jablonica
070514 31 32.87 0.0
15 Gaj BrunoGaj Bruno
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
061103 5 32.47 0.0
16 Dávid PeterDávid Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060320 4 32.17 0.0
17 14 Bulgan JergušBulgan Jerguš
ŠK JablonicaŠK Jablonica
080912 25 31.58 0.0
18 11 Libich ŠimonLibich Šimon
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060328 26 30.17 0.0
19 Bielik RichardBielik Richard
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
060401 2 29.61 0.0
20 6 Drábik FilipDrábik Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
080623 28 28.99 0.0
21 Chobot DominikChobot Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070717 9 28.18 0.0
22 Fico AdriánFico Adrián
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
070605 23 27.35 0.0
23 Horváth FilipHorváth Filip
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
070107 7 25.78 0.0
24 Závodný LeoZávodný Leo
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
110812 19 24.61 0.0
25 Akay OskarAkay Oskar
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
060924 1 24.54 0.0
26 Horňák MarošHorňák Maroš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070121 30 24.43 0.0
27 15 Laššo MatúšLaššo Matúš
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
080812 22 24.10 0.0
28= Szíjjártó MaximSzíjjártó Maxim
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
071028 17 23.81 0.0
28= Horný JakubHorný Jakub
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
070330 27 23.81 0.0
30 13 Mikušať JakubMikušať Jakub
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
061225 29 23.60 0.0
31 Balaban RomanBalaban Roman
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
101227 21 22.76 0.0
32 25 Mako PeterMako Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060523 11 22.28 0.0
33 10 Krajčovič MartinKrajčovič Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
090928 24 21.78 0.0
34 24 Kubovčiak NikolajKubovčiak Nikolaj
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
070731 10 20.34 0.0
35 Marek JaromírMarek Jaromír
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
071026 12 18.78 0.0
36 27 Petrovič RichardPetrovič Richard
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
100612 14 18.05 0.0
37 93 Lehocký LeonardLehocký Leonard
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
100822 20 17.58 0.0
38 9 Hlaváček MarekHlaváček Marek
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
071215 6 16.85 0.0
Celkom 38 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(so, 11.5.2019 - 09:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
061210 49 40.23 0.0 11.00
2 51 Bartošíková LolaBartošíková Lola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
070529 46 39.62 0.0 9.00
3 37 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
070227 44 39.23 0.0 8.00
4 Šarudiová DianaŠarudiová Diana
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
070216 51 38.84 0.0 7.00
5 Bartoňová VivienBartoňová Vivien
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060328 50 38.34 0.0 6.00
6 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
ŠK JablonicaŠK Jablonica
071018 47 37.78 0.0 5.00
7 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060616 45 35.05 0.0 4.00
8 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
070104 35 34.67 0.0 3.00
9 57 Vytisková EliškaVytisková Eliška
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
080806 27 34.36 0.0 2.00
10 Dobiašová MartinaDobiašová Martina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
070721 37 34.29 0.0 1.00
11 Zápražná TamaraZápražná Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
061018 42 34.19 0.0
12 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
060203 43 30.75 0.0
13 Baláková PetraBaláková Petra
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
070305 41 30.38 0.0
14 Ščúryová LuciaŠčúryová Lucia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
060421 48 30.30 0.0
15 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
061006 13 29.98 0.0
16= Šurinová KristínaŠurinová Kristína
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
080128 25 29.31 0.0
16= 64 Hanusová KarolínaHanusová Karolína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
060603 39 29.31 0.0
18 Vassová KarolínaVassová Karolína
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
070626 26 29.28 0.0
19 Kojšová HelenaKojšová Helena
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
061001 8 28.90 0.0
20 Novotová MartinaNovotová Martina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
061130 14 28.70 0.0
21 Kocianová LauraKocianová Laura
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
080618 7 28.15 0.0
22 Satmarová HannahSatmarová Hannah
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
080821 38 27.96 0.0
23 42 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
070620 9 27.09 0.0
24 Prvá LuciaPrvá Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070619 33 26.86 0.0
25 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna
ŠK JablonicaŠK Jablonica
070719 36 26.23 0.0
26 54 Kováčová DominikaKováčová Dominika
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
070522 26.17 0.0
27 80 Šándorová KatarínaŠándorová Katarína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060722 24 26.07 0.0
28 55 Hupková StellaHupková Stella
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
090228 6 24.84 0.0
29 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
070826 40 24.82 0.0
30 Hríbiková NinaHríbiková Nina
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
081214 5 23.96 0.0
31 Rábeková MelindaRábeková Melinda
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
071229 18 23.89 0.0
32 Antalová KláraAntalová Klára
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070118 2 23.60 0.0
33 79 Szóradová NellaSzóradová Nella
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060614 32 22.60 0.0
34 Pintérová SofiaPintérová Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070618 17 22.29 0.0
35 Komínková NikolKomínková Nikol
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
071130 29 22.23 0.0
36 Abelovičová DenisaAbelovičová Denisa
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
071122 1 22.17 0.0
37 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
090821 22 21.99 0.0
38 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
060628 23 21.80 0.0
39 65 Harantová VeronikaHarantová Veronika
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
090208 4 20.33 0.0
40 Kotasová EmaKotasová Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070221 10 19.10 0.0
41 Rezničeková SimonaRezničeková Simona
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
060328 20 18.69 0.0
42 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
080605 3 18.27 0.0
43 75 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
061127 16 18.13 0.0
44 Reptová KatarínaReptová Katarína
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
070327 19 18.04 0.0
45 Pavlíková VanesaPavlíková Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070605 15 17.89 0.0
46 Žatková ViolaŽatková Viola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
060803 28 15.83 0.0
47 68 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070111 30 14.88 0.0
48 Seidelová LeaSeidelová Lea
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
070119 21 14.25 0.0
49 Kužmová NatáliaKužmová Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
061201 11 14.22 0.0
50 Lisyová SofiaLisyová Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
061213 12 13.34 0.0
51 Navarová TeaNavarová Tea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070509 31 13.08 0.0
Hidvégiová HanaHidvégiová Hana
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
070529 34 DNS 0.0
Celkom 52 pretekárov