<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo ZsAZ ml. žiactva, dorci, juniorov a dospelý

Trnava (11. 5. 2019)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2019 - 11:20) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 20.67 11.00
2 17 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 20.94 9.00
3 85 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 22.03 8.00
4 Duchovič DamianDuchovič Damian 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.77 7.00
5 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.79 6.00
6 6 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 23.19 5.00
7 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.25 4.00
Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2019 - 11:20) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 23.27 3.00
2 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.51 2.00
MS 4 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 24.10
4 20 Hodor ViliamHodor Viliam 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 24.52 1.00
5 Závodný LeoZávodný Leo 11 11 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 26.84
88 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Androvič Max SebastianAndrovič Max Sebastian 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 20.67 11.00
2 17 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 20.94 9.00
3 85 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 22.03 8.00
4 Duchovič DamianDuchovič Damian 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.77 7.00
5 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.79 6.00
6 6 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 23.19 5.00
7 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.25 4.00
8 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 23.27 3.00
9 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.51 2.00
10 4 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 24.10
11 20 Hodor ViliamHodor Viliam 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 24.52 1.00
12 Závodný LeoZávodný Leo 11 11 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 26.84
Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
88 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Androvič Max SebastianAndrovič Max Sebastian 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2019 - 11:35) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 21.71 11.00
2 Czaková NatáliaCzaková Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 22.07 8.00
3 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 23.29 5.00
4 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.57 3.00
5 Rábeková MelindaRábeková Melinda 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.92 2.00
6 Žatková ViolaŽatková Viola 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 24.12
7 47 Kmeťová DanielaKmeťová Daniela 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 24.40
8 Navarová TeaNavarová Tea 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 24.69
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2019 - 11:35) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Benkovičová EditBenkovičová Edit 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.88 9.00
2 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 22.87 7.00
3 Kotasová EmaKotasová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.47 4.00
4 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 24.06 1.00
5 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 25.17
6 11 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.85
7 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 25.90
8 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 28.66
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2019 - 11:35) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.91 6.00
2 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 24.52
3 Seidelová LeaSeidelová Lea 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 24.75
4 Šurinová AlenaŠurinová Alena 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.30
5 Komínková NikolKomínková Nikol 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 26.42
6 Hríbiková NinaHríbiková Nina 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 27.14
7 Abelovičová DenisaAbelovičová Denisa 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 28.05
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 21.71 11.00
2 Benkovičová EditBenkovičová Edit 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.88 9.00
3 Czaková NatáliaCzaková Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 22.07 8.00
4 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 22.87 7.00
5 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.91 6.00
6 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 23.29 5.00
7 Kotasová EmaKotasová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.47 4.00
8 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.57 3.00
9 Rábeková MelindaRábeková Melinda 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.92 2.00
10 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 24.06 1.00
11 Žatková ViolaŽatková Viola 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 24.12
12 47 Kmeťová DanielaKmeťová Daniela 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 24.40
13 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 24.52
14 Navarová TeaNavarová Tea 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 24.69
15 Seidelová LeaSeidelová Lea 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 24.75
16 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 25.17
17 11 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.85
18 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 25.90
19 Šurinová AlenaŠurinová Alena 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.30
20 Komínková NikolKomínková Nikol 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 26.42
21 Hríbiková NinaHríbiková Nina 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 27.14
22 Abelovičová DenisaAbelovičová Denisa 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 28.05
23 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 28.66