<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo ZsAZ ml. žiactva, dorci, juniorov a dospelý

Trnava (11. 5. 2019)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.16 11.00
2 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.36 8.00
3 85 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 11.48 7.00
4 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.21 6.00
5 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 12.41 5.00
6 Rehák MatejRehák Matej 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 7 12.46
7 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.62 4.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.19 9.00
2 13 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 12.99 3.00
3 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.39 2.00
4 91 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 13.86 1.00
5 9 Hlaváček MarekHlaváček Marek 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.36
Androvič Max SebastianAndrovič Max Sebastian 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.16 11.00
2 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.19 9.00
3 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.36 8.00
4 85 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 11.48 7.00
5 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.21 6.00
6 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 12.41 5.00
7 Rehák MatejRehák Matej 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 7 12.46
8 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.62 4.00
9 13 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 12.99 3.00
10 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.39 2.00
11 91 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 13.86 1.00
12 9 Hlaváček MarekHlaváček Marek 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.36
Androvič Max SebastianAndrovič Max Sebastian 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2019 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.81 11.00
2 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.83 9.00
3 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.90 8.00
4 Pilková SašaPilková Saša 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.99 6.00
5 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 12.10 4.00
6 104 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 12.14 3.00
7 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 12.51 2.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2019 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.76 5.00
2 99 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 13.01 1.00
3 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.46
4 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 13.75
5 39 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 14.24
6 Šurinová AlenaŠurinová Alena 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.70
7 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 14.99
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2019 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.97 7.00
2 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 13.05
3 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 13.17
4 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 13.56
Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.81 11.00
2 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.83 9.00
3 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.90 8.00
4 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.97 7.00
5 Pilková SašaPilková Saša 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.99 6.00
6 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.76 5.00
7 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 12.10 4.00
8 104 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 12.14 3.00
9 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 12.51 2.00
10 99 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 13.01 1.00
11 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 13.05
12 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 13.17
13 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.46
14 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 13.56
15 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 13.75
16 39 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 14.24
17 Šurinová AlenaŠurinová Alena 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.70
18 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 14.99
Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 DNS