<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo ZsAZ ml. žiactva, dorci, juniorov a dospelý

Trnava (11. 5. 2019)

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štefák, Szorád, Laca, Nduka Štefák, Szorád, Laca, Nduka AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 33.63 11.00
2 Duchovič, Broďáni, Král, Gaj Duchovič, Broďáni, Král, Gaj ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 34.75 9.00
3 Forro, Poláček, Horňák, Pecko Forro, Poláček, Horňák, Pecko AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 35.25 8.00
4 19 Hendricken, Hodor, Kubovčiak Hendricken, Hodor, Kubovčiak CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 36.56 7.00
5 Laczkó, Halász, Hindák, Repa Laczkó, Halász, Hindák, Repa TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 36.79 6.00
Handl, Černý, Róža, Bielik Handl, Černý, Róža, Bielik Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Tóth, Stranovský, Dávid Tóth, Stranovský, Dávid ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 37.39 5.00
2 3 Hartl, Zuberec, Piši, Šinkovič Hartl, Zuberec, Piši, Šinkovič TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 38.49 4.00
3 Liška, Marek, Pribula, Libich Liška, Marek, Pribula, Libich AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 40.32 3.00
4 87 Čík, Batka, Šándor, Klofáč Čík, Batka, Šándor, Klofáč CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 40.68 2.00
5 Sojka, Torák, Kubíček, Závodný Sojka, Torák, Kubíček, Závodný CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 43.44 1.00
6 Matejka, Bakai, Kaufman, Szíjjártó Matejka, Bakai, Kaufman, Szíjjártó ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 45.28
89 Chobot, Hvozdík, Buday, Petrík Chobot, Hvozdík, Buday, Petrík AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DQ
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štefák, Szorád, Laca, Nduka Štefák, Szorád, Laca, Nduka AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 33.63 11.00
2 Duchovič, Broďáni, Král, Gaj Duchovič, Broďáni, Král, Gaj ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 34.75 9.00
3 Forro, Poláček, Horňák, Pecko Forro, Poláček, Horňák, Pecko AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 35.25 8.00
4 19 Hendricken, Hodor, Kubovčiak Hendricken, Hodor, Kubovčiak CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 36.56 7.00
5 Laczkó, Halász, Hindák, Repa Laczkó, Halász, Hindák, Repa TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 36.79 6.00
6 1 Tóth, Stranovský, Dávid Tóth, Stranovský, Dávid ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 37.39 5.00
7 3 Hartl, Zuberec, Piši, Šinkovič Hartl, Zuberec, Piši, Šinkovič TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 38.49 4.00
8 Liška, Marek, Pribula, Libich Liška, Marek, Pribula, Libich AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 40.32 3.00
9 87 Čík, Batka, Šándor, Klofáč Čík, Batka, Šándor, Klofáč CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 40.68 2.00
10 Sojka, Torák, Kubíček, Závodný Sojka, Torák, Kubíček, Závodný CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 43.44 1.00
11 Matejka, Bakai, Kaufman, Szíjjártó Matejka, Bakai, Kaufman, Szíjjártó ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 45.28
Handl, Černý, Róža, Bielik Handl, Černý, Róža, Bielik Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
89 Chobot, Hvozdík, Buday, Petrík Chobot, Hvozdík, Buday, Petrík AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DQ

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Czaková, Valachová, Orelová, Hrnčárová Czaková, Valachová, Orelová, Hrnčárová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 35.23 8.00
2 45 Čudaiová, Vendžúrová, Bartošíková, Pilková Čudaiová, Vendžúrová, Bartošíková, Pilková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 35.85 5.00
3 41 Bieliková, Mehager, Satmarová, Sýkorová Bieliková, Mehager, Satmarová, Sýkorová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 37.13 2.00
4 Keisel, Bojdová, Ballová, Šimurková Keisel, Bojdová, Ballová, Šimurková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 37.77
5 Dobiašová, Mikušaťová, Moravíková, Havjerová Dobiašová, Mikušaťová, Moravíková, Havjerová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 38.70
6 Kováčová, Cepková, Střelcová, Pastieriková Kováčová, Cepková, Střelcová, Pastieriková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 39.12
7 Černá, Lieskovská, Kisléghyová, Rábeková Černá, Lieskovská, Kisléghyová, Rábeková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 39.59
8 Vengrin, Stoklasová, Hudecová, Kúkelová Vengrin, Stoklasová, Hudecová, Kúkelová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 42.61
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubová, Kocianová, Tokošová, Hanusová Kubová, Kocianová, Tokošová, Hanusová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 35.20 9.00
2 Karabová, Horváthová, Holková, Zacharová Karabová, Horváthová, Holková, Zacharová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 35.50 7.00
3 Szabó, Rezničeková, Vassová, Benkovičová Szabó, Rezničeková, Vassová, Benkovičová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 35.76 6.00
4 Prvá, Šiková, Šiková, Bugárová Prvá, Šiková, Šiková, Bugárová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 36.37 3.00
5 59 Zavadilová, Martišová, Pavelková, Kuglérová Zavadilová, Martišová, Pavelková, Kuglérová ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 38.58
6 Zacharová, Šurinová, Moravčíková, Rapavá Zacharová, Šurinová, Moravčíková, Rapavá AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 38.74
7 61 Kmeťová, Pillerová, Navarová, Fúsková Kmeťová, Pillerová, Navarová, Fúsková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 39.13
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimončičová, Mlíchová, Zápražná, Gašpárková Šimončičová, Mlíchová, Zápražná, Gašpárková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 34.87 11.00
2 37 Svatíková, Jursová, Gbelcová, Králiková Svatíková, Jursová, Gbelcová, Králiková ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 36.27 4.00
3 Krepopová, Držíková, Ciklaminiová, Baláková Krepopová, Držíková, Ciklaminiová, Baláková TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 37.27 1.00
4 Vaculková, Macháčková, Kojšová, Komínková Vaculková, Macháčková, Kojšová, Komínková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 38.25
5 Konečná, Dodrvová, Maniačková, Lukáčková Konečná, Dodrvová, Maniačková, Lukáčková CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 38.91
6 Ďuricová, Šarudiová, Reptová, Mihočková Ďuricová, Šarudiová, Reptová, Mihočková CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 39.05
7 Ďuríčková, Slezáková, Mihalovičová, Seidelová Ďuríčková, Slezáková, Mihalovičová, Seidelová CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 47.63
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 11.5.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pániková, Novotová, Páleníková, Čaladiková Pániková, Novotová, Páleníková, Čaladiková Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 37.42
2 Benkovicsová, Laluchová, Znamínková, Mónosiová Benkovicsová, Laluchová, Znamínková, Mónosiová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 37.55
3 Antalová, Kotasová, Porubčinová, Vojtíšková Antalová, Kotasová, Porubčinová, Vojtíšková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 38.45
4 50 Klučiarová, Hríbiková, Kováčová, Benčaťová Klučiarová, Hríbiková, Kováčová, Benčaťová Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 40.09
5 Hidvégiová, Maršalová, Heltová, Tušková Hidvégiová, Maršalová, Heltová, Tušková TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 41.35
6 Burianová, Molnárová, Luptáková, Kováčová Burianová, Molnárová, Luptáková, Kováčová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 42.30
7 62 Bartošová, Šurinová, Tormová, Kachlíková Bartošová, Šurinová, Tormová, Kachlíková CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 42.51
8 Dušková, Kužmová, Lisyová, Pintérová Dušková, Kužmová, Lisyová, Pintérová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 43.71
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimončičová, Mlíchová, Zápražná, Gašpárková Šimončičová, Mlíchová, Zápražná, Gašpárková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 34.87 11.00
2 Kubová, Kocianová, Tokošová, Hanusová Kubová, Kocianová, Tokošová, Hanusová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 35.20 9.00
3 Czaková, Valachová, Orelová, Hrnčárová Czaková, Valachová, Orelová, Hrnčárová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 35.23 8.00
4 Karabová, Horváthová, Holková, Zacharová Karabová, Horváthová, Holková, Zacharová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 35.50 7.00
5 Szabó, Rezničeková, Vassová, Benkovičová Szabó, Rezničeková, Vassová, Benkovičová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 35.76 6.00
6 45 Čudaiová, Vendžúrová, Bartošíková, Pilková Čudaiová, Vendžúrová, Bartošíková, Pilková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 35.85 5.00
7 37 Svatíková, Jursová, Gbelcová, Králiková Svatíková, Jursová, Gbelcová, Králiková ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 36.27 4.00
8 Prvá, Šiková, Šiková, Bugárová Prvá, Šiková, Šiková, Bugárová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 36.37 3.00
9 41 Bieliková, Mehager, Satmarová, Sýkorová Bieliková, Mehager, Satmarová, Sýkorová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 37.13 2.00
10 Krepopová, Držíková, Ciklaminiová, Baláková Krepopová, Držíková, Ciklaminiová, Baláková TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 37.27 1.00
11 Pániková, Novotová, Páleníková, Čaladiková Pániková, Novotová, Páleníková, Čaladiková Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 37.42
12 Benkovicsová, Laluchová, Znamínková, Mónosiová Benkovicsová, Laluchová, Znamínková, Mónosiová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 37.55
13 Keisel, Bojdová, Ballová, Šimurková Keisel, Bojdová, Ballová, Šimurková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 37.77
14 Vaculková, Macháčková, Kojšová, Komínková Vaculková, Macháčková, Kojšová, Komínková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 38.25
15 Antalová, Kotasová, Porubčinová, Vojtíšková Antalová, Kotasová, Porubčinová, Vojtíšková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 38.45
16 59 Zavadilová, Martišová, Pavelková, Kuglérová Zavadilová, Martišová, Pavelková, Kuglérová ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 38.58
17 Dobiašová, Mikušaťová, Moravíková, Havjerová Dobiašová, Mikušaťová, Moravíková, Havjerová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 38.70
18 Zacharová, Šurinová, Moravčíková, Rapavá Zacharová, Šurinová, Moravčíková, Rapavá AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 38.74
19 Konečná, Dodrvová, Maniačková, Lukáčková Konečná, Dodrvová, Maniačková, Lukáčková CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 38.91
20 Ďuricová, Šarudiová, Reptová, Mihočková Ďuricová, Šarudiová, Reptová, Mihočková CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 39.05
21 Kováčová, Cepková, Střelcová, Pastieriková Kováčová, Cepková, Střelcová, Pastieriková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 39.12
22 61 Kmeťová, Pillerová, Navarová, Fúsková Kmeťová, Pillerová, Navarová, Fúsková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 39.13
23 Černá, Lieskovská, Kisléghyová, Rábeková Černá, Lieskovská, Kisléghyová, Rábeková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 39.59
24 50 Klučiarová, Hríbiková, Kováčová, Benčaťová Klučiarová, Hríbiková, Kováčová, Benčaťová Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 40.09
25 Hidvégiová, Maršalová, Heltová, Tušková Hidvégiová, Maršalová, Heltová, Tušková TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 41.35
26 Burianová, Molnárová, Luptáková, Kováčová Burianová, Molnárová, Luptáková, Kováčová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 42.30
27 62 Bartošová, Šurinová, Tormová, Kachlíková Bartošová, Šurinová, Tormová, Kachlíková CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 42.51
28 Vengrin, Stoklasová, Hudecová, Kúkelová Vengrin, Stoklasová, Hudecová, Kúkelová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 42.61
29 Dušková, Kužmová, Lisyová, Pintérová Dušková, Kužmová, Lisyová, Pintérová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 43.71
30 Ďuríčková, Slezáková, Mihalovičová, Seidelová Ďuríčková, Slezáková, Mihalovičová, Seidelová CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 47.63