<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo ZsAZ ml. žiactva, dorci, juniorov a dospelý

Trnava (11. 5. 2019)

Skok do výšky - Juniori

(so, 11.5.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 170175180183186190193195 Body
MS Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
010816 1 190 ooooxoxo-xx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 11.5.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 150155160165170175180183186189192195198201204 Body
1 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020704 5 183 --oooxooxxoxxx 11.00
2 Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
020525 6 175 --xooxooxxx 9.00
3 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
030904 4 170 oooooxxx 8.00
4 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
021129 3 165 ooxoxo 7.00
5 Miko DominikMiko Dominik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
031021 2 165 oooxxox- 6.00
Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050429 1 NM xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 11.5.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 115120125130135140145150155158161164 Body
1 33 Veselý FilipVeselý Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
060708 6 145 oooooxooxxx 11.00
2 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060625 5 145 ooooooxxoxx 9.00
3 Duchovič DamianDuchovič Damian
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060718 4 140 ooooooxxx 8.00
4 Sidor NikolasSidor Nikolas
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
070218 3 125 oooxxx 7.00
5 Rehák MatejRehák Matej
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
070215 2 125 ooxxoxxx
6 7 Špaček SamuelŠpaček Samuel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
080621 1 120 xxoxoxxx 6.00
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 11.5.2019 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 130135140145150155160163166169172175178181 Body
1 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030921 7 155 oooooxoxx 11.00
2 Kusyová JankaKusyová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030315 6 155 --oxoxxoxxoxxx 9.00
MS Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031002 4 150 -ooooxxx
4 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 5 150 ooooxoxxx 8.00
5 15 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 2 140 ooxoxxx 7.00
6 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050131 8 140 xooxxoxxx 6.00
7 131 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050130 3 135 ooxxx 5.00
Zmeková KristínaZmeková Kristína
ŠK JablonicaŠK Jablonica
050428 1 NM --xx-
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 11.5.2019 - 09:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 105110115120125130135140143 Body
1 Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060911 13 140 -oooxoxxooox 11.00
2= Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070219 12 135 --oooooxxx 8.50
2= Mlíchová KamilaMlíchová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
061217 11 135 oooooooxxx 8.50
4 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
070511 1 130 xooxoxoxoxxoxxx 7.00
5= 104 Vetríková VanesaVetríková Vanesa
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
070801 10 125 oooooxxx 5.50
5= Šiková SaraŠiková Sara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070820 5 125 oooooxxx 5.50
7 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
061130 3 125 oooxoxxoxxx 4.00
8= 82 Tokošová VanesaTokošová Vanesa
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
060425 6 120 oooxoxxx 2.50
8= Zacharová LujzaZacharová Lujza
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070112 8 120 oooxoxxx 2.50
10 35 Šebestová SáraŠebestová Sára
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
071004 9 115 oooxxx 1.00
11 99 Moravíková SofiaMoravíková Sofia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
060626 7 110 ooxxx
12 Šiková NelaŠiková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070820 4 110 oxoxxx
Hudecová KláraHudecová Klára
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
091021 2 NM xxx
Celkom 13 pretekárov