<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo ZsAZ ml. žiactva, dorci, juniorov a dospelý

Trnava (11. 5. 2019)

Skok do výšky - Juniori

(so, 11.5.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 170 175 180 183 186 190 193 195 Body
MS Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 1 190 o o o o xo xo - xx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 11.5.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150 155 160 165 170 175 180 183 186 189 192 195 198 201 204 Body
1 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 5 183 - - o o o xo o xxo xxx 11.00
2 Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 6 175 - - xo o xo o xxx 9.00
3 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 4 170 o o o o o xxx 8.00
4 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 3 165 o o xo xo 7.00
5 Miko DominikMiko Dominik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
03 03 2 165 o o o xxo x- 6.00
Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 1 NM xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 11.5.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115 120 125 130 135 140 145 150 155 158 161 164 Body
1 33 Veselý FilipVeselý Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
06 06 6 145 o o o o o xo o xxx 11.00
2 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 5 145 o o o o o o xxo xx 9.00
3 Duchovič DamianDuchovič Damian
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 4 140 o o o o o o xxx 8.00
4 Sidor NikolasSidor Nikolas
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 3 125 o o o xxx 7.00
5 Rehák MatejRehák Matej
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
07 07 2 125 o o xxo xxx
6 7 Špaček SamuelŠpaček Samuel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
08 08 1 120 xxo xo xxx 6.00
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 11.5.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150 155 160 163 166 169 172 175 178 181 Body
1 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 7 155 o o o o o xo xx 11.00
2 Kusyová JankaKusyová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 6 155 - - o xo xxo xxo xxx 9.00
MS Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 4 150 - o o o o xxx
4 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 5 150 o o o o xo xxx 8.00
5 15 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 2 140 o o xo xxx 7.00
6 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 8 140 xo o xxo xxx 6.00
7 131 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 3 135 o o xxx 5.00
Zmeková KristínaZmeková Kristína
ŠK JablonicaŠK Jablonica
05 05 1 NM - - xx-
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 11.5.2019 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105 110 115 120 125 130 135 140 143 Body
1 Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 13 140 - o o o xo xxo o o x 11.00
2= Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 12 135 o o o o o o o xxx 8.50
2= Mlíchová KamilaMlíchová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 11 135 - - o o o o o xxx 8.50
4 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 1 130 xo o xo xo xo xxo xxx 7.00
5= 104 Vetríková VanesaVetríková Vanesa
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 10 125 o o o o o xxx 5.50
5= Šiková SaraŠiková Sara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 5 125 o o o o o xxx 5.50
7 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 3 125 o o o xo xxo xxx 4.00
8= 82 Tokošová VanesaTokošová Vanesa
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 6 120 o o o xo xxx 2.50
8= Zacharová LujzaZacharová Lujza
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 8 120 o o o xo xxx 2.50
10 35 Šebestová SáraŠebestová Sára
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
07 07 9 115 o o o xxx 1.00
11 99 Moravíková SofiaMoravíková Sofia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 7 110 o o xxx
12 Šiková NelaŠiková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 4 110 o xo xxx
Hudecová KláraHudecová Klára
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 2 NM xxx
Celkom 13 pretekárov