<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo ZsAZ ml. žiactva, dorci, juniorov a dospelý

Trnava (11. 5. 2019)

1500 m - Juniori

(so, 11.5.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 107 Gomola JakubGomola Jakub 010627 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 4:28.25 7.00
2 106 Slivka PavolSlivka Pavol 010311 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 4:48.33 5.00
3 105 Kecskés MartinKecskés Martin 010927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 4:54.59 4.00
Celkom 3 pretekári

1500 m - Dorastenci

(so, 11.5.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 135 Habrda BorisHabrda Boris 020816 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 4:28.64 11.00
2 136 Hlbocký JurajHlbocký Juraj 020207 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 4:36.04 9.00
3 146 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 4:36.07 8.00
4 138 Zubák AdamZubák Adam 041021 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 4:36.47 7.00
5 137 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 030222 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 4:41.35 6.00
6 145 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 030830 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 14 4:42.65 5.00
7 139 Suchý DávidSuchý Dávid 030109 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 4:45.46 4.00
8 140 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 4:49.65 3.00
9 147 Novák ErikNovák Erik 040403 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16 4:50.02 2.00
10 149 Valent TadeášValent Tadeáš 030101 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18 4:54.94 1.00
11 144 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13 4:57.46
12 143 Straka RoanStraka Roan 050828 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 5:07.18
13 141 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 040703 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 5:21.23
14 142 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 5:30.51
15 148 Valent SimonValent Simon 040919 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 17 5:47.48
Celkom 15 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci

(so, 11.5.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 85 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 5:20.18 11.00
2 91 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 5:43.09 9.00
3 86 Buday PeterBuday Peter 070905 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 5:43.72 8.00
4 89 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 081015 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 5:47.21 7.00
5 88 Handl RichardHandl Richard 070805 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 6:03.89 6.00
6 87 Čík TristanČík Tristan 081006 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 6:11.92 5.00
7 90 Kňaško MarcelKňaško Marcel 070525 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 6:16.11 4.00
8 94 Veselý RudolfVeselý Rudolf 061114 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 9 6:24.58 3.00
9 93 Lehocký LeonardLehocký Leonard 100822 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 6:37.02 2.00
Celkom 9 pretekárov

1500 m - Ženy

(so, 11.5.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
109 Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 990929 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNF
Celkom 1 pretekári

1500 m - Juniorky

(so, 11.5.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 108 Pločeková NatáliaPločeková Natália 011015 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 5:47.27 7.00
Celkom 1 pretekári

1500 m - Dorastenky

(so, 11.5.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 110 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 020101 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 5:18.65 11.00
2 112 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 5:21.30 9.00
3 113 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 5:36.53 8.00
4 115 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 050214 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 5:53.64 7.00
5 116 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 040603 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 5:58.69 6.00
6 111 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050413 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 6:07.04 5.00
7 121 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 6:12.61 4.00
8 117 Pavlendová MiroslavaPavlendová Miroslava 030626 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 6:19.36 3.00
9 118 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 051114 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 6:19.57 2.00
10 119 Slobodová DianaSlobodová Diana 051103 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12 6:41.82 1.00
11 114 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 6:44.27
12 120 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 041120 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13 7:13.99
Celkom 12 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky

(so, 11.5.2019 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 95 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 060706 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 5:26.23 11.00
2 96 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 060109 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 5:46.78 9.00
3 97 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 5:58.63 8.00
4 99 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 6:22.57 7.00
5 98 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 6:27.81 6.00
6 104 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 10 6:29.67 5.00
7 101 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 080404 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 6:31.01 4.00
8 100 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 061124 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 6:43.01 3.00
9 102 Tormová LenkaTormová Lenka 070420 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 7:07.62 2.00
10 103 Tušková LuciaTušková Lucia 070329 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 7:12.32 1.00
Celkom 10 pretekárov