<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo ZsAZ ml. žiactva, dorci, juniorov a dospelý

Trnava (11. 5. 2019)

600 m - Mladší žiaci

Mladší žiaci 01 (so, 11.5.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 17 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 14 1:53.87 9.00
2 5 Szorád MichalSzorád Michal 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:56.51 8.00
MS 4 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:56.99
4 6 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 1:58.82 6.00
5 16 Gargalík GregorGargalík Gregor 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13 1:59.91 5.00
6 7 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 2:01.47 4.00
7 9 Hlaváček MarekHlaváček Marek 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:02.31 3.00
8 19 Hendricken EvanHendricken Evan 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 15 2:03.49 2.00
9 20 Hodor ViliamHodor Viliam 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 16 2:06.01
10 3 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 2:06.35
11 8 Petríček ŠimonPetríček Šimon 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 2:06.74
12 11 Libich ŠimonLibich Šimon 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:12.11
13 13 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 2:14.18
14 14 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 11 2:14.60
15 10 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 2:15.87
16 15 Laššo MatúšLaššo Matúš 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12 2:30.11
Celkom 16 pretekárov
Mladší žiaci 02 (so, 11.5.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 26 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 1:43.66 11.00
2 33 Veselý FilipVeselý Filip 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 14 1:58.03 7.00
3 34 Zavadil FilipZavadil Filip 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 15 2:04.14 1.00
4 23 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 2:05.12
5 21 Janota EduardJanota Eduard 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:07.81
6 32 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 12 2:11.90
7 31 Repta JakubRepta Jakub 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 11 2:20.83
8 2 Kocán MarekKocán Marek 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 2:20.94
9 29 Priškin PavelPriškin Pavel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10 2:25.27
10 1 Tóth TomášTóth Tomáš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 2:25.70
11 24 Kubovčiak NikolajKubovčiak Nikolaj 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 2:26.43
12 28 Pribula JurajPribula Juraj 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:26.99
13 25 Mako PeterMako Peter 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:30.79
14 27 Petrovič RichardPetrovič Richard 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:33.40
15 12 Kaufman TimotejKaufman Timotej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:42.02
Celkom 15 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky 01 (so, 11.5.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 37 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 1:51.96 11.00
2 36 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:53.34 9.00
3 41 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 1:54.80 8.00
4 40 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:55.43 7.00
5 39 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 1:55.46 6.00
6 35 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 1:58.66 5.00
7 44 Ballová LinaBallová Lina 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 1:59.48 4.00
8 45 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 2:04.15 1.00
9 42 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 2:06.68
10 51 Bartošíková LolaBartošíková Lola 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 14 2:08.03
11 54 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 17 2:08.39
12 50 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 13 2:09.69
13 47 Kmeťová DanielaKmeťová Daniela 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 2:10.48
14 52 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 15 2:10.75
15 46 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:10.99
16 53 Kuglérová TianaKuglérová Tiana 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 16 2:11.52
17 48 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:15.76
Celkom 17 pretekárov
Mladšie žiačky 02 (so, 11.5.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 64 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 2:07.70
2 67 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13 2:10.84
3 57 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 2:13.38
4 55 Hupková StellaHupková Stella 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 2:14.73
5 68 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14 2:20.02
6 65 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 11 2:23.98
7 56 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:25.44
8 63 Ďuríčková SabinaĎuríčková Sabina 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 9 2:27.29
9 43 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 16 2:30.55
10 69 Kachlíková LilianaKachlíková Liliana 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 15 2:32.31
11 60 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:33.78
12 58 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 2:33.82
13 59 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 2:34.65
14 66 Heltová AlexandraHeltová Alexandra 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 12 2:36.41
15 61 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:37.44
16 62 Bartošová MiriamBartošová Miriam 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 2:48.06
Celkom 16 pretekárov
Mladšie žiačky 03 (so, 11.5.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 82 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 14 2:03.12 3.00
2 81 Švachová PetraŠvachová Petra 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13 2:03.68 2.00
3 78 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:09.20
4 79 Szóradová NellaSzóradová Nella 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11 2:15.82
5 73 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:18.83
6 70 Kiesel StelaKiesel Stela 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:19.62
7 74 Pavelková BibianaPavelková Bibiana 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 2:19.81
8 80 Šándorová KatarínaŠándorová Katarína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 2:21.12
9 77 Ružičková MargitaRužičková Margita 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 2:24.54
10 72 Michálková NatáliaMichálková Natália 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:33.50
11 75 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:34.11
12 83 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 15 2:35.07
13 76 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:35.71
14 71 Laluchová LenkaLaluchová Lenka 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 2:37.96
15 49 Lieskovská HankaLieskovská Hanka 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:39.21
84 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 DNS
Celkom 16 pretekárov