<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo ZsAZ ml. žiactva, dorci, juniorov a dospelý

Trnava (11. 5. 2019)

300 m prekážok [83,8 cm] - Juniori (Beh)

Beh (so, 11.5.2019 - 14:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:41.47 7.00
2 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:45.12 5.00
Celkom 2 pretekári

300 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2019 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:40.27 11.00
2 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:42.78 9.00
3 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 0:43.38 8.00
4 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 0:43.57 7.00
5 Červeňanský NikolasČerveňanský Nikolas 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:51.24 2.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2019 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:43.79 6.00
2 118 Masarovič TomášMasarovič Tomáš 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:48.34 5.00
3 117 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:48.57 4.00
4 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:49.80 3.00
5 Vanko MarekVanko Marek 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:57.17 1.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:40.27 11.00
2 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:42.78 9.00
3 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 0:43.38 8.00
4 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 0:43.57 7.00
5 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:43.79 6.00
6 118 Masarovič TomášMasarovič Tomáš 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:48.34 5.00
7 117 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:48.57 4.00
8 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:49.80 3.00
9 Červeňanský NikolasČerveňanský Nikolas 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:51.24 2.00
10 Vanko MarekVanko Marek 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:57.17 1.00