<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo ZsAZ ml. žiactva, dorci, juniorov a dospelý

Trnava (11. 5. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2019 - 10:00) official Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.66 11.00
2 26 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 08.20 8.00
3 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.29 7.00
4 Bielik RichardBielik Richard 060401 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.56 6.00
5 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.66 5.00
6 32 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 08.71 2.50
7 Bojda SamuelBojda Samuel 060419 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.71 2.50
8 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.77 1.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovársky AndrejKovársky Andrej 060801 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.10 9.00
2 Gaj BrunoGaj Bruno 061103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.68 4.00
3 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.98
4 Hindák MiroslavHindák Miroslav 070203 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.12
5 7 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.18
MS Petřvalský SamuelPetřvalský Samuel 060912 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.48
7 3 Polák MatejPolák Matej 081107 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 09.91
8 Matejka PatrikMatejka Patrik 060208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.05
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 14 Bulgan JergušBulgan Jerguš 080912 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.59
2 Bilanič JánBilanič Ján 070511 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.70
3 90 Kňaško MarcelKňaško Marcel 070525 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.80
4 Dobiáš DanielDobiáš Daniel 061211 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.91
5 Kovács SebastiánKovács Sebastián 070317 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.15
6 Klofáč FilipKlofáč Filip 060720 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 10.26
7 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 070315 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.81
8 Bakai MárioBakai Mário 070523 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.18
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 11.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hurta SamuelHurta Samuel 070505 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 09.74
2 Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.08
3 Balaban RomanBalaban Roman 101227 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.37
4 15 Laššo MatúšLaššo Matúš 080812 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.56
5 12 Kaufman TimotejKaufman Timotej 071029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.87
6 Szíjjártó MaximSzíjjártó Maxim 071028 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.91
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 11.5.2019 - 10:00) official Vietor: -1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 16 Gargalík GregorGargalík Gregor 061031 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.00
2 Marek JaromírMarek Jaromír 071026 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.76
3 Liška OndrejLiška Ondrej 080927 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.87
4 31 Repta JakubRepta Jakub 070731 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.92
5 2 Kocán MarekKocán Marek 060601 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 10.36
6 Batka LukášBatka Lukáš 070806 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 11.06
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 11.5.2019 - 10:00) official Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Zavadil FilipZavadil Filip 060421 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.10
2 Válek DavidVálek David 071008 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.43
3 1 Tóth TomášTóth Tomáš 070607 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.82
4 Mišinec MaximMišinec Maxim 071121 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.32
5 Horváth FilipHorváth Filip 070107 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 10.61
6 29 Priškin PavelPriškin Pavel 070816 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.69
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.66 11.00
2 Kovársky AndrejKovársky Andrej 060801 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.10 9.00
3 26 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 08.20 8.00
4 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.29 7.00
5 Bielik RichardBielik Richard 060401 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.56 6.00
6 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.66 5.00
7 Gaj BrunoGaj Bruno 061103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.68 4.00
8 32 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 08.71 2.50
8 Bojda SamuelBojda Samuel 060419 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.71 2.50
10 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.77 1.00
11 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.98
12 16 Gargalík GregorGargalík Gregor 061031 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.00
13 34 Zavadil FilipZavadil Filip 060421 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.10
14 Hindák MiroslavHindák Miroslav 070203 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.12
15 7 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.18
16 Válek DavidVálek David 071008 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.43
17 Petřvalský SamuelPetřvalský Samuel 060912 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.48
18 14 Bulgan JergušBulgan Jerguš 080912 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.59
19 Bilanič JánBilanič Ján 070511 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.70
20 Hurta SamuelHurta Samuel 070505 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 09.74
21 Marek JaromírMarek Jaromír 071026 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.76
22 90 Kňaško MarcelKňaško Marcel 070525 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.80
23 1 Tóth TomášTóth Tomáš 070607 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.82
24 Liška OndrejLiška Ondrej 080927 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.87
25 3 Polák MatejPolák Matej 081107 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 09.91
25 Dobiáš DanielDobiáš Daniel 061211 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.91
27 31 Repta JakubRepta Jakub 070731 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.92
28 Matejka PatrikMatejka Patrik 060208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.05
29 Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.08
30 Kovács SebastiánKovács Sebastián 070317 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.15
31 Klofáč FilipKlofáč Filip 060720 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 10.26
32 Mišinec MaximMišinec Maxim 071121 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.32
33 2 Kocán MarekKocán Marek 060601 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 10.36
34 Balaban RomanBalaban Roman 101227 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.37
35 15 Laššo MatúšLaššo Matúš 080812 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.56
36 Horváth FilipHorváth Filip 070107 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 10.61
37 29 Priškin PavelPriškin Pavel 070816 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.69
38 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 070315 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.81
39 12 Kaufman TimotejKaufman Timotej 071029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.87
40 Szíjjártó MaximSzíjjártó Maxim 071028 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.91
41 Batka LukášBatka Lukáš 070806 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 11.06
42 Bakai MárioBakai Mário 070523 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.18

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2019 - 10:20) official Vietor: -1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.76 11.00
2 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.93 9.00
3 Martišová DianaMartišová Diana 080401 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 08.95 8.00
4 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 09.01 7.00
5 Novotová MartinaNovotová Martina 061130 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 09.08 6.00
6 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.12 4.50
7 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 060616 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.56
8 61 Pillerová MartinaPillerová Martina 070810 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.03
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2019 - 10:20) official Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.25 3.00
2 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara 070511 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.30 2.00
3 Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.38
4 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.39
5 36 Orelová LauraOrelová Laura 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.40
6 35 Šebestová SáraŠebestová Sára 071004 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 09.50
7 41 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 060723 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.52
8 60 Bojdová LuciaBojdová Lucia 070705 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.55
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2019 - 10:20) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 40 Šimurková PetraŠimurková Petra 060825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.12 4.50
2 97 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.38
3 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 061006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.41
4 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 060203 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.50
5 48 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.65
6 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória 060424 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.76
7 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 09.85
84 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 070724 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 11.5.2019 - 10:20) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 070620 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 09.46
2 57 Vytisková EliškaVytisková Eliška 080806 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.54
3 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 070104 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.73
4 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.75
5 46 Valachová VanesaValachová Vanesa 060305 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.86
6 53 Kuglérová TianaKuglérová Tiana 070902 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 09.92
7 Zacharová LujzaZacharová Lujza 070112 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.03
8 56 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.09
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 11.5.2019 - 10:20) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Antalová KláraAntalová Klára 070118 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.51
2 44 Ballová LinaBallová Lina 060808 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.73
3 Bartoňová VivienBartoňová Vivien 060328 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.98
4 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 080716 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.11
5 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.14
6 70 Kiesel StelaKiesel Stela 071022 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.24
7 Vassová KarolínaVassová Karolína 070626 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10.27
8 Lisyová SofiaLisyová Sofia 061213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.39
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 11.5.2019 - 10:20) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 101 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 080404 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.88
2 74 Pavelková BibianaPavelková Bibiana 070822 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 10.04
3 55 Hupková StellaHupková Stella 090228 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 10.14
4 Ďuricová DanielaĎuricová Daniela 070913 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 10.17
5 71 Laluchová LenkaLaluchová Lenka 070905 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 10.25
6 59 Zavadilová NinaZavadilová Nina 090202 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 10.38
7 52 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 070412 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 10.40
8 Dušková KarolínaDušková Karolína 061229 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.78
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (so, 11.5.2019 - 10:20) official Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 95 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 060706 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 09.44
2 Konečná LíviaKonečná Lívia 071027 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.88
3 73 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 070928 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.00
4 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 070826 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.16
5 Hríbiková NinaHríbiková Nina 081214 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 10.45
6 Hidvégiová HanaHidvégiová Hana 070529 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.54
7 66 Heltová AlexandraHeltová Alexandra 061118 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.67
8 76 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna 070731 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.88
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (so, 11.5.2019 - 10:20) official Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová RebekaKováčová Rebeka 071017 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.63
2 Kocianová LauraKocianová Laura 080618 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.93
3 54 Kováčová DominikaKováčová Dominika 070522 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 09.95
4 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 090821 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.55
5 49 Lieskovská HankaLieskovská Hanka 071031 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.56
6 Luptáková LianaLuptáková Liana 071022 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 11.10
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (so, 11.5.2019 - 10:20) official Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 09.99
2 63 Ďuríčková SabinaĎuríčková Sabina 070208 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 10.46
3 Šurinová KristínaŠurinová Kristína 080128 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 10.72
4 62 Bartošová MiriamBartošová Miriam 080820 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 11.31
5 69 Kachlíková LilianaKachlíková Liliana 080513 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 11.43
6 Reptová KatarínaReptová Katarína 070327 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 11.86
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (so, 11.5.2019 - 10:20) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 45 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.35 1.00
2 78 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 060814 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.52
3 81 Švachová PetraŠvachová Petra 070408 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 09.70
4 65 Harantová VeronikaHarantová Veronika 090208 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 09.90
5 77 Ružičková MargitaRužičková Margita 070607 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 10.10
6 Molnárová LilienMolnárová Lilien 071212 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 11.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.76 11.00
2 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.93 9.00
3 Martišová DianaMartišová Diana 080401 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 08.95 8.00
4 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 09.01 7.00
5 Novotová MartinaNovotová Martina 061130 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 09.08 6.00
6 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.12 4.50
6 40 Šimurková PetraŠimurková Petra 060825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.12 4.50
8 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.25 3.00
9 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara 070511 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.30 2.00
10 45 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.35 1.00
11 Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.38
11 97 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.38
13 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.39
14 36 Orelová LauraOrelová Laura 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.40
15 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 061006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.41
16 95 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 060706 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 09.44
17 42 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 070620 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 09.46
18 35 Šebestová SáraŠebestová Sára 071004 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 09.50
18 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 060203 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.50
20 Antalová KláraAntalová Klára 070118 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.51
21 41 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 060723 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.52
21 78 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 060814 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.52
23 57 Vytisková EliškaVytisková Eliška 080806 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.54
24 60 Bojdová LuciaBojdová Lucia 070705 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.55
25 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 060616 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.56
26 Kováčová RebekaKováčová Rebeka 071017 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.63
27 48 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.65
28 81 Švachová PetraŠvachová Petra 070408 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 09.70
29 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 070104 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.73
29 44 Ballová LinaBallová Lina 060808 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.73
31 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.75
32 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória 060424 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.76
33 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 09.85
34 46 Valachová VanesaValachová Vanesa 060305 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.86
35 101 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 080404 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.88
35 Konečná LíviaKonečná Lívia 071027 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.88
37 65 Harantová VeronikaHarantová Veronika 090208 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 09.90
38 53 Kuglérová TianaKuglérová Tiana 070902 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 09.92
39 Kocianová LauraKocianová Laura 080618 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.93
40 54 Kováčová DominikaKováčová Dominika 070522 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 09.95
41 Bartoňová VivienBartoňová Vivien 060328 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.98
42 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 09.99
43 73 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 070928 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.00
44 Zacharová LujzaZacharová Lujza 070112 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.03
45 74 Pavelková BibianaPavelková Bibiana 070822 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 10.04
46 56 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.09
47 77 Ružičková MargitaRužičková Margita 070607 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 10.10
48 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 080716 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.11
49 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.14
49 55 Hupková StellaHupková Stella 090228 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 10.14
51 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 070826 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.16
52 Ďuricová DanielaĎuricová Daniela 070913 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 10.17
53 70 Kiesel StelaKiesel Stela 071022 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.24
54 71 Laluchová LenkaLaluchová Lenka 070905 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 10.25
55 Vassová KarolínaVassová Karolína 070626 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10.27
56 59 Zavadilová NinaZavadilová Nina 090202 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 10.38
57 Lisyová SofiaLisyová Sofia 061213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.39
58 52 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 070412 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 10.40
59 Hríbiková NinaHríbiková Nina 081214 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 10.45
60 63 Ďuríčková SabinaĎuríčková Sabina 070208 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 10.46
61 Hidvégiová HanaHidvégiová Hana 070529 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.54
62 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 090821 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.55
63 49 Lieskovská HankaLieskovská Hanka 071031 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.56
64 66 Heltová AlexandraHeltová Alexandra 061118 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.67
65 Šurinová KristínaŠurinová Kristína 080128 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 10.72
66 Dušková KarolínaDušková Karolína 061229 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.78
67 76 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna 070731 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.88
68 Molnárová LilienMolnárová Lilien 071212 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 11.00
69 61 Pillerová MartinaPillerová Martina 070810 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.03
70 Luptáková LianaLuptáková Liana 071022 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 11.10
71 62 Bartošová MiriamBartošová Miriam 080820 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 11.31
72 69 Kachlíková LilianaKachlíková Liliana 080513 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 11.43
73 Reptová KatarínaReptová Katarína 070327 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 11.86
84 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 070724 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS