<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých

Bratislava (19. 1. 2019)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 19.1.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.06 0.175
2 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.13 0.168
MS Bolcár AndrejBolcár Andrej 980903 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 07.65 0.189
6 Kremser AdamKremser Adam 010109 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.74 0.177
7 Behro MartinBehro Martin 890624 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 2 07.95 0.157
Poznámky:
60m - Muži :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 19.1.2019 - 14:02) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.13 0.247
2 Kuchta TomášKuchta Tomáš 930117 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 5 07.48 0.234
3 Drblík VladimírDrblík Vladimír 001005 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 07.94 0.238
MS Beliansky MilanBeliansky Milan 441107 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 09.07 0.256
Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNS
Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNF 0.247
Poznámky:
60m - Muži :: Rozbeh 2
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 19.1.2019 - 14:04) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.16 0.159
2 Figa LucasFiga Lucas 000316 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 07.42 0.162
3 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.57 0.180
4 Hýbela MichalHýbela Michal 840925 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 07.62 0.163
MS Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 07.63 0.182
MS Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 08.44 0.219
Poznámky:
60m - Muži :: Rozbeh 3
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 4 (so, 19.1.2019 - 14:06) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 07.10 0.168
2 Blahuta JánBlahuta Ján 950419 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 07.16 0.198
3 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.44 0.169
MS Grivalský JánGrivalský Ján 981218 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 6 07.79 0.177
MS Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 08.17 0.196
6 Výbošťok VladimírVýbošťok Vladimír 470219 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.71 0.168
Poznámky:
60m - Muži :: Rozbeh 4
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.06 0.175
2 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 07.10 0.168
3 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.13 0.168
3 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.13 0.247
5 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.16 0.159
5 Blahuta JánBlahuta Ján 950419 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 07.16 0.198
7 Figa LucasFiga Lucas 000316 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 07.42 0.162
8 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.44 0.169
9 Kuchta TomášKuchta Tomáš 930117 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 5 07.48 0.234
10 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.57 0.180
11 Hýbela MichalHýbela Michal 840925 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 07.62 0.163
12 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 07.63 0.182
13 Bolcár AndrejBolcár Andrej 980903 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 07.65 0.189
14 Kremser AdamKremser Adam 010109 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.74 0.177
15 Grivalský JánGrivalský Ján 981218 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 6 07.79 0.177
16 Drblík VladimírDrblík Vladimír 001005 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 07.94 0.238
17 Behro MartinBehro Martin 890624 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 2 07.95 0.157
18 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 08.17 0.196
19 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 08.44 0.219
20 Výbošťok VladimírVýbošťok Vladimír 470219 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.71 0.168
21 Beliansky MilanBeliansky Milan 441107 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 09.07 0.256
Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNS
Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNF 0.247

60 m - Muži (Finále)

Finále 1 (so, 19.1.2019 - 15:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.04 0.179
2 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.06 0.158
MS Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.12 0.198
4 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.16 0.199
MS Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 07.17 0.188
6 Blahuta JánBlahuta Ján 950419 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 07.23 0.168
7 Figa LucasFiga Lucas 000316 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 07.33 0.174
8 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.44 0.160
Poznámky:
60m - Muži :: Finále A
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 19.1.2019 - 13:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.41 0.134
MS Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.56 0.174
3 Medveď MichalMedveď Michal 020802 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 07.86 0.216
MS Blšták MatúšBlšták Matúš 030904 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.01 0.216
Žitňák RóbertŽitňák Róbert 030221 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 DNS
Poznámky:
60m - Dorastenci :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 19.1.2019 - 13:32) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.52 0.177
MS Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 07.74 0.169
3 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 07.83 0.197
4 Drabina MatejDrabina Matej 030713 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 08.04 0.169
5 Timko TomášTimko Tomáš 020226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 08.09 0.249
Magula MarekMagula Marek 020418 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica DQ
Poznámky:
60m - Dorastenci :: Rozbeh 2
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 19.1.2019 - 13:34) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Miklóš MartinMiklóš Martin 020627 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 07.57 0.174
3 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 07.93 0.196
MS Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.05 0.496
5 Nečeda MariánNečeda Marián 021225 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.27 0.198
Kosorín LukášKosorín Lukáš 030604 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 DNS
Poznámky:
60m - Dorastenci :: Rozbeh 3
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.41 0.134
2 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.52 0.177
3 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.56 0.174
4 Miklóš MartinMiklóš Martin 020627 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 07.57 0.174
5 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 07.74 0.169
6 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 07.83 0.197
7 Medveď MichalMedveď Michal 020802 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 07.86 0.216
8 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 07.93 0.196
9 Blšták MatúšBlšták Matúš 030904 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.01 0.216
10 Drabina MatejDrabina Matej 030713 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 08.04 0.169
11 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.05 0.496
12 Timko TomášTimko Tomáš 020226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 08.09 0.249
13 Nečeda MariánNečeda Marián 021225 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.27 0.198
Žitňák RóbertŽitňák Róbert 030221 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 DNS
Magula MarekMagula Marek 020418 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica DQ
Kosorín LukášKosorín Lukáš 030604 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 DNS

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále 1 (so, 19.1.2019 - 15:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.42 0.155
2 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 07.82 0.178
3 Medveď MichalMedveď Michal 020802 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 07.84 0.189
4 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 07.85 0.136
5 Timko TomášTimko Tomáš 020226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.94 0.235
Drabina MatejDrabina Matej 030713 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 DNS
Miklóš MartinMiklóš Martin 020627 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 DNS
Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 DQ -0.075
Poznámky:
60m - Dorastenci :: Finále A
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 19.1.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.59 0.241
MS Kožík AdamKožík Adam 041029 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.31 0.268
MS Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.43 0.147
4 Kučera AdriánKučera Adrián 050314 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 08.45 0.203
5 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.69 0.187
6 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.12 0.199
7 Kuriš JozefKuriš Jozef 050619 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 09.35 0.200
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 1
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 19.1.2019 - 12:52) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bačík MichalBačík Michal 050731 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 07.74 0.200
2 Kmeť PatrikKmeť Patrik 050926 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.09 0.198
3 Bruňo MichalBruňo Michal 050629 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 08.51 0.241
4 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 08.52 0.178
5 Kováč MartinKováč Martin 060527 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 08.93 0.235
6 Kopček MichalKopček Michal 060327 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 09.01 0.199
Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 DQ 0.078
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 2
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 19.1.2019 - 12:54) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.82 0.162
3 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.99 0.229
MS Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.16 0.241
5 Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.33 0.213
6 Seifert IgorSeifert Igor 050605 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 08.89 0.227
7 Sirota TimonSirota Timon 060812 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 09.24 0.256
8 Beduš DominikBeduš Dominik 050727 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.37 0.213
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 3
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.59 0.241
2 Bačík MichalBačík Michal 050731 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 07.74 0.200
3 Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.82 0.162
4 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.99 0.229
5 Kmeť PatrikKmeť Patrik 050926 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.09 0.198
6 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.16 0.241
7 Kožík AdamKožík Adam 041029 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.31 0.268
8 Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.33 0.213
9 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.43 0.147
10 Kučera AdriánKučera Adrián 050314 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 08.45 0.203
11 Bruňo MichalBruňo Michal 050629 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 08.51 0.241
12 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 08.52 0.178
13 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.69 0.187
14 Seifert IgorSeifert Igor 050605 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 08.89 0.227
15 Kováč MartinKováč Martin 060527 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 08.93 0.235
16 Kopček MichalKopček Michal 060327 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 09.01 0.199
17 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.12 0.199
18 Sirota TimonSirota Timon 060812 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 09.24 0.256
19 Kuriš JozefKuriš Jozef 050619 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 09.35 0.200
20 Beduš DominikBeduš Dominik 050727 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.37 0.213
Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 DQ 0.078

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále 1 (so, 19.1.2019 - 15:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bačík MichalBačík Michal 050731 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 07.81 0.200
2 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.92 0.175
3 Kmeť PatrikKmeť Patrik 050926 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.05 0.178
4 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 08.20 0.147
5 Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.26 0.169
6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 08.45 0.199
7 Bruňo MichalBruňo Michal 050629 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 08.64 0.188
Kučera AdriánKučera Adrián 050314 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 DNS
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Finále A
Celkom 8 pretekárov

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 19.1.2019 - 13:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.89 0.175
MS Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.17 0.353
3 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.18 0.212
4 Belešová PetraBelešová Petra 011106 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 08.58 0.348
6 Comová MichaelaComová Michaela 010522 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.74 0.270
7 Stanková KarinStanková Karin 000807 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 09.37 0.427
Poznámky:
60m - Ženy :: Rozbeh 1
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 19.1.2019 - 13:47) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.88 0.235
2 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.05 0.200
MS Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 6 08.38 0.185
4 Mattová MichaelaMattová Michaela 000221 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.52 0.199
5 Nevařilová SarahNevařilová Sarah 981123 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.55 0.241
MS Králiková LenkaKráliková Lenka 980708 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.74 0.386
7 Remišová MartinaRemišová Martina 010210 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 09.11 0.331
Poznámky:
60m - Ženy :: Rozbeh 2
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.88 0.235
2 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.89 0.175
3 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.05 0.200
4 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.17 0.353
5 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.18 0.212
6 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 6 08.38 0.185
7 Mattová MichaelaMattová Michaela 000221 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.52 0.199
8 Nevařilová SarahNevařilová Sarah 981123 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.55 0.241
9 Belešová PetraBelešová Petra 011106 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 08.58 0.348
10 Comová MichaelaComová Michaela 010522 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.74 0.270
10 Králiková LenkaKráliková Lenka 980708 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.74 0.386
12 Remišová MartinaRemišová Martina 010210 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 09.11 0.331
13 Stanková KarinStanková Karin 000807 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 09.37 0.427

60 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (so, 19.1.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.90 0.189
2 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.05 0.178
3 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.19 0.188
4 Mattová MichaelaMattová Michaela 000221 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 08.45 0.188
MS Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 7 08.50 0.169
6 Nevařilová SarahNevařilová Sarah 981123 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 08.64 0.198
Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNS
Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS
Poznámky:
60m - Ženy :: Finále A
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 19.1.2019 - 13:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.97 0.193
MS Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.47 0.320
3 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.74 0.246
4 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.84 0.441
5 Melová EmíliaMelová Emília 020309 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.21 0.420
MS Nemcová AdrianaNemcová Adriana 020217 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.72 0.196
7 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 030218 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 10.11 0.365
Poznámky:
60m - Dorastenky :: Rozbeh 1
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 19.1.2019 - 13:17) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.14 0.256
2 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.45 0.247
3 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 08.61 0.459
4 Šemetková BiankaŠemetková Bianka 030119 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 08.79 0.394
5 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 030530 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 08.87 0.350
MS Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.24 0.226
7 Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika 030404 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 09.25 0.398
8 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 030415 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 09.58 0.200
Poznámky:
60m - Dorastenky :: Rozbeh 2
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 19.1.2019 - 13:19) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.18 0.247
MS Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.27 0.356
3 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 08.53 0.268
4 Kremserová TerezaKremserová Tereza 030211 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 09.31 0.258
5 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 09.54 0.265
MS Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.55 0.598
7 Škodová LenkaŠkodová Lenka 031210 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 09.57 0.247
Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 030430 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DQ 0.089
Poznámky:
60m - Dorastenky :: Rozbeh 3
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.97 0.193
2 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.14 0.256
3 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.18 0.247
4 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.27 0.356
5 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.45 0.247
6 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.47 0.320
7 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 08.53 0.268
8 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 08.61 0.459
9 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.74 0.246
10 Šemetková BiankaŠemetková Bianka 030119 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 08.79 0.394
11 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.84 0.441
12 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 030530 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 08.87 0.350
13 Melová EmíliaMelová Emília 020309 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.21 0.420
14 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.24 0.226
15 Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika 030404 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 09.25 0.398
16 Kremserová TerezaKremserová Tereza 030211 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 09.31 0.258
17 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 09.54 0.265
18 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.55 0.598
19 Škodová LenkaŠkodová Lenka 031210 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 09.57 0.247
20 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 030415 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 09.58 0.200
21 Nemcová AdrianaNemcová Adriana 020217 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.72 0.196
22 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 030218 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 10.11 0.365
Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 030430 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DQ 0.089

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále 1 (so, 19.1.2019 - 15:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.45 0.158
2 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.47 0.169
3 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 08.61 0.149
4 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 08.80 0.177
5 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.81 0.178
6 Šemetková BiankaŠemetková Bianka 030119 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 08.89 0.148
7 Melová EmíliaMelová Emília 020309 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 09.23 0.230
Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 030530 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 DNS
Poznámky:
60m - Dorastenky :: Finále A
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 19.1.2019 - 12:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.30 0.207
2 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.66 0.198
3 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.76 0.241
4 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 08.93 0.147
6 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela 040117 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.64 0.328
Baranková TamaraBaranková Tamara 060609 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 DNS
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 1
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 19.1.2019 - 12:27) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.40 0.182
MS Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 08.61 0.188
3 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.84 0.361
4 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 040419 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.32 0.179
5 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 09.39 0.343
6 Jordánová AlexandraJordánová Alexandra 050914 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 10.08 0.184
Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 DQ 0.027
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 2
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 19.1.2019 - 12:29) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.25 0.178
2 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.32 0.181
3= Jamborová LuciaJamborová Lucia 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.72 0.202
3= Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.72 0.146
5 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.97 0.417
6 Žitná AdelaŽitná Adela 041224 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.12 0.428
7 Bajánková RebekaBajánková Rebeka 040727 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.43 0.244
8 Lantajová LenaLantajová Lena 050926 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 12.46 0.199
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 3
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 4 (so, 19.1.2019 - 12:31) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.11 0.189
2 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 08.67 0.235
3 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.89 0.194
4 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.01 0.191
5 Repková MonikaRepková Monika 040213 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.16 0.429
6 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 041002 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 09.23 0.216
7 Haštová NatáliaHaštová Natália 050420 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.57 0.181
8 Danková AdelaDanková Adela 050923 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 10.17 0.237
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 4
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 5 (so, 19.1.2019 - 12:33) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.57 0.229
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.72 0.593
4 Smolková EmaSmolková Ema 040207 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 08.75 0.267
5 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 09.08 0.218
6 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 050104 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 09.34 0.230
7= Samulová TatianaSamulová Tatiana 060714 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 09.63 0.308
7= Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 09.63 0.301
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 5
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 6 (so, 19.1.2019 - 12:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.46 0.192
2 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 08.73 0.256
MS Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.78 0.177
MS Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.87 0.198
6 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.28 0.241
MS Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.35 0.178
MS Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.59 0.278
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 6
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 7 (so, 19.1.2019 - 12:37) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.12 0.223
2 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.61 0.143
3 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.79 0.417
4 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.96 0.342
5 Stehlíková KatarínaStehlíková Katarína 050503 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.23 0.166
6 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína 040712 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.36 0.199
7 Baculáková NinaBaculáková Nina 051029 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.38 0.158
Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana 041027 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DQ -0.069
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 7
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.11 0.189
2 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.12 0.223
3 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.25 0.178
4 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.30 0.207
5 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.32 0.181
6 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.40 0.182
7 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.46 0.192
8 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.57 0.229
9 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 08.61 0.188
9 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.61 0.143
11 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.66 0.198
12 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 08.67 0.235
13 Jamborová LuciaJamborová Lucia 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.72 0.202
13 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.72 0.146
13 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.72 0.593
16 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 08.73 0.256
17 Smolková EmaSmolková Ema 040207 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 08.75 0.267
18 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.76 0.241
19 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.78 0.177
20 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.79 0.417
21 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.84 0.361
22 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.87 0.198
23 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.89 0.194
24 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 08.93 0.147
25 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.96 0.342
26 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.97 0.417
27 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.01 0.191
28 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 09.08 0.218
29 Žitná AdelaŽitná Adela 041224 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.12 0.428
30 Repková MonikaRepková Monika 040213 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.16 0.429
31 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 041002 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 09.23 0.216
31 Stehlíková KatarínaStehlíková Katarína 050503 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.23 0.166
33 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.28 0.241
34 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 040419 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.32 0.179
35 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 050104 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 09.34 0.230
36 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.35 0.178
37 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína 040712 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.36 0.199
38 Baculáková NinaBaculáková Nina 051029 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.38 0.158
39 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 09.39 0.343
40 Bajánková RebekaBajánková Rebeka 040727 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.43 0.244
41 Haštová NatáliaHaštová Natália 050420 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.57 0.181
42 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.59 0.278
43 Samulová TatianaSamulová Tatiana 060714 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 09.63 0.308
43 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 09.63 0.301
45 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela 040117 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.64 0.328
46 Jordánová AlexandraJordánová Alexandra 050914 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 10.08 0.184
47 Danková AdelaDanková Adela 050923 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 10.17 0.237
48 Lantajová LenaLantajová Lena 050926 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 12.46 0.199
Baranková TamaraBaranková Tamara 060609 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 DNS
Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 DQ 0.027
Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana 041027 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DQ -0.069

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále 1 (so, 19.1.2019 - 15:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.17 0.215
2 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.29 0.171
3 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.40 0.343
4 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.45 0.186
5 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 08.61 0.194
6 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 08.64 0.168
7 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 08.82 0.558
Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 DNS
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Finále A
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 19.1.2019 - 18:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 18.00
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 18.57
MS Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 19.06
4 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 19.78
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 19.1.2019 - 18:47) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kmeť PatrikKmeť Patrik 050926 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 19.60
2 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 20.04
3 Mikuláš AdamMikuláš Adam 040324 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 21.53
Golian ŠimonGolian Šimon 050119 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 DNS
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 19.1.2019 - 18:49) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 20.36
2 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 20.98
3 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 21.76
4 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 22.31
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (so, 19.1.2019 - 18:51) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bačík MichalBačík Michal 050731 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 19.33
2 Rosenberger RomanRosenberger Roman 051122 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 23.45
3 Beduš DominikBeduš Dominik 050727 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 23.46
Kopček MichalKopček Michal 060327 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 DNS
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Beh 5 (so, 19.1.2019 - 18:53) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 20.56
2 Kováč MartinKováč Martin 060527 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 22.08
3 Kuriš JozefKuriš Jozef 050619 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 23.05
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh E
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 18.00
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 18.57
3 Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 19.06
4 Bačík MichalBačík Michal 050731 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 19.33
5 Kmeť PatrikKmeť Patrik 050926 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 19.60
6 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 19.78
7 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 20.04
8 Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 20.36
9 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 20.56
10 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 20.98
11 Mikuláš AdamMikuláš Adam 040324 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 21.53
12 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 21.76
13 Kováč MartinKováč Martin 060527 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 22.08
14 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 22.31
15 Kuriš JozefKuriš Jozef 050619 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 23.05
16 Rosenberger RomanRosenberger Roman 051122 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 23.45
17 Beduš DominikBeduš Dominik 050727 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 23.46
Golian ŠimonGolian Šimon 050119 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 DNS
Kopček MichalKopček Michal 060327 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 19.1.2019 - 18:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 20.31
2 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 20.53
3 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 21.01
4 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 21.28
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 19.1.2019 - 18:22) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 21.21
2 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 21.68
3 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.73
4 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 22.42
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 19.1.2019 - 18:24) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jamborová LuciaJamborová Lucia 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 21.43
2 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.83
3 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 22.12
4 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 22.60
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (so, 19.1.2019 - 18:26) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 22.03
2 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 22.33
3 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 22.48
4 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 22.88
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Beh 5 (so, 19.1.2019 - 18:28) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 22.01
2 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 22.53
3 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 050104 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 22.67
Baculáková NinaBaculáková Nina 051029 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 DNS
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh E
Celkom 4 pretekári
Beh 6 (so, 19.1.2019 - 18:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 23.25
2 hajrová Miriamhajrová Miriam 050628 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 23.51
3 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 23.87
4 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 24.21
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh F
Celkom 4 pretekári
Beh 7 (so, 19.1.2019 - 18:32) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 070614 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 24.43
3 Šajgalíková SáraŠajgalíková Sára 041026 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 25.67
Magová BibiánaMagová Bibiána 051206 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 DQ
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh G
Celkom 3 pretekári
Beh 8 (so, 19.1.2019 - 18:34) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 21.51
2 Zukalová LilianaZukalová Liliana 051229 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 25.14
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh H
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 20.31
2 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 20.53
3 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 21.01
4 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 21.21
5 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 21.28
6 Jamborová LuciaJamborová Lucia 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 21.43
7 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 21.51
8 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 21.68
9 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.73
10 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.83
11 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 22.01
12 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 22.03
13 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 22.12
14 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 22.33
15 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 22.42
16 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 22.48
17 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 22.53
18 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 22.60
19 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 050104 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 22.67
20 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 22.88
21 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 23.25
22 hajrová Miriamhajrová Miriam 050628 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 23.51
23 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 23.87
24 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 24.21
25 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 070614 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 24.43
26 Zukalová LilianaZukalová Liliana 051229 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 25.14
27 Šajgalíková SáraŠajgalíková Sára 041026 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 25.67
Baculáková NinaBaculáková Nina 051029 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 DNS
Magová BibiánaMagová Bibiána 051206 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 DQ

200 m - Muži (Beh)

Beh 1 (so, 19.1.2019 - 19:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.64 0.181
2 Figa LucasFiga Lucas 000316 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.08 0.180
MS Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.10 0.164
4 Lazar MarekLazar Marek 011025 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 24.65 0.194
Poznámky:
200m - Muži :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 19.1.2019 - 19:42) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Blahuta JánBlahuta Ján 950419 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.03 0.150
2 Bukovič PeterBukovič Peter 011127 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 28.88 0.332
Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNS
Poznámky:
200m - Muži :: Beh B
Celkom 3 pretekári
Beh 3 (so, 19.1.2019 - 19:44) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Mudrík MartinMudrík Martin 970914 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 27.47 0.179
Poznámky:
200m - Muži :: Beh C
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.64 0.181
2 Blahuta JánBlahuta Ján 950419 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.03 0.150
3 Figa LucasFiga Lucas 000316 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.08 0.180
4 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.10 0.164
5 Lazar MarekLazar Marek 011025 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 24.65 0.194
6 Mudrík MartinMudrík Martin 970914 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 27.47 0.179
7 Bukovič PeterBukovič Peter 011127 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 28.88 0.332
Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNS

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 1 (so, 19.1.2019 - 19:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 24.41 0.167
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 25.22 0.167
3 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 25.26 0.229
4 Melicherčík JánMelicherčík Ján 020503 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 26.44 0.192
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 19.1.2019 - 19:32) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.89 0.193
2 Kurjak MatúšKurjak Matúš 030115 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 25.75 0.227
3 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 030906 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 26.55 0.224
4 Beharka AdriánBeharka Adrián 031002 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 28.11 0.356
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 19.1.2019 - 19:34) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 24.39 0.159
MS Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.50 0.227
MS Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 26.23 0.143
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh C
Celkom 3 pretekári
Beh 4 (so, 19.1.2019 - 19:36) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Magula MarekMagula Marek 020418 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 24.60
2 Timko TomášTimko Tomáš 020226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 26.29 0.256
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh D
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 24.39 0.159
2 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 24.41 0.167
3 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.50 0.227
4 Magula MarekMagula Marek 020418 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 24.60
5 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.89 0.193
6 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 25.22 0.167
7 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 25.26 0.229
8 Kurjak MatúšKurjak Matúš 030115 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 25.75 0.227
9 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 26.23 0.143
10 Timko TomášTimko Tomáš 020226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 26.29 0.256
11 Melicherčík JánMelicherčík Ján 020503 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 26.44 0.192
12 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 030906 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 26.55 0.224
13 Beharka AdriánBeharka Adrián 031002 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 28.11 0.356

200 m - Ženy (Beh)

Beh 1 (so, 19.1.2019 - 19:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 25.75 0.196
2 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 26.70 0.178
3 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 28.09 0.219
4 Comová MichaelaComová Michaela 010522 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 28.52 0.189
Poznámky:
200m - Ženy :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 19.1.2019 - 19:22) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hurtišová MartinaHurtišová Martina 001108 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 31.88 0.338
2 Remišová MartinaRemišová Martina 010210 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 31.96 0.428
Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 DQ 0.235
Poznámky:
200m - Ženy :: Beh B
Celkom 3 pretekári
Beh 3 (so, 19.1.2019 - 19:24) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 010502 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 26.63 0.244
MS Králiková LenkaKráliková Lenka 980708 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 29.54 0.172
Poznámky:
200m - Ženy :: Beh C
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 25.75 0.196
2 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 010502 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 26.63 0.244
3 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 26.70 0.178
4 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 28.09 0.219
5 Comová MichaelaComová Michaela 010522 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 28.52 0.189
6 Králiková LenkaKráliková Lenka 980708 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 29.54 0.172
7 Hurtišová MartinaHurtišová Martina 001108 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 31.88 0.338
8 Remišová MartinaRemišová Martina 010210 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 31.96 0.428
Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 DQ 0.235

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 1 (so, 19.1.2019 - 19:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 28.60 0.217
2 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 29.22 0.212
3 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 29.83 0.185
4 Melová EmíliaMelová Emília 020309 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 30.81 0.247
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 19.1.2019 - 19:12) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Maderová MichaelaMaderová Michaela 030520 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 30.55 0.218
2 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 030410 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 30.87 0.249
3 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 31.01 0.430
4 Škodová LenkaŠkodová Lenka 031210 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 32.59 0.184
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 19.1.2019 - 19:14) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 28.43 0.375
MS Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 29.10 0.287
3 Zacharová DanielaZacharová Daniela 031013 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 31.49 0.438
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh C
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 28.43 0.375
2 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 28.60 0.217
3 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 29.10 0.287
4 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 29.22 0.212
5 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 29.83 0.185
6 Maderová MichaelaMaderová Michaela 030520 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 30.55 0.218
7 Melová EmíliaMelová Emília 020309 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 30.81 0.247
8 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 030410 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 30.87 0.249
9 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 31.01 0.430
10 Zacharová DanielaZacharová Daniela 031013 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 31.49 0.438
11 Škodová LenkaŠkodová Lenka 031210 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 32.59 0.184

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 19.1.2019 - 16:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 41.02 0.244
2 Plánka PeterPlánka Peter 040917 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 42.54 0.321
3 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 45.52 0.298
Frič AdriánFrič Adrián 050516 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 DNS
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 19.1.2019 - 16:42) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 46.37 0.256
2 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 46.44 0.214
3 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 040420 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 48.33 0.247
4 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 49.44 0.325
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 19.1.2019 - 16:44) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 42.39 0.325
2 Hudec MatejHudec Matej 040718 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 43.07 0.256
Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DQ
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 41.02 0.244
2 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 42.39 0.325
3 Plánka PeterPlánka Peter 040917 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 42.54 0.321
4 Hudec MatejHudec Matej 040718 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 43.07 0.256
5 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 45.52 0.298
6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 46.37 0.256
7 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 46.44 0.214
8 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 040420 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 48.33 0.247
9 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 49.44 0.325
Frič AdriánFrič Adrián 050516 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 DNS
Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DQ

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 19.1.2019 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 46.52 0.169
2 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 46.81 0.178
3 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 46.84 0.187
4 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 47.75 0.199
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 19.1.2019 - 16:12) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 45.49 0.265
2 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 47.63 0.218
3 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 49.31 0.214
Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DQ 0.200
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 19.1.2019 - 16:14) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 47.69 0.233
2 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 060913 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 47.95 0.299
3 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 49.31 0.247
4 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 50.05 0.219
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (so, 19.1.2019 - 16:16) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 041224 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 48.94 0.211
MS Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 49.63 0.411
3 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 52.14 0.325
4 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 52.69 0.256
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Beh 5 (so, 19.1.2019 - 16:18) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 51.28 0.371
2 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 55.62 0.446
3 Danková AdelaDanková Adela 050923 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 58.28 0.226
Belica MiaBelica Mia 070501 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 DNS
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh E
Celkom 4 pretekári
Beh 6 (so, 19.1.2019 - 16:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrubá AdrianaHrubá Adriana 050602 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 47.04 0.268
2 Lukáčová EliškaLukáčová Eliška 070620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 52.60 0.344
3 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 070614 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 54.01 0.345
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh F
Celkom 3 pretekári
Beh 7 (so, 19.1.2019 - 16:22) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 45.84 0.256
2 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 060420 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 50.28 0.247
3 Samulová TatianaSamulová Tatiana 060714 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 52.57 0.233
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh G
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 45.49 0.265
2 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 45.84 0.256
3 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 46.52 0.169
4 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 46.81 0.178
5 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 46.84 0.187
6 Hrubá AdrianaHrubá Adriana 050602 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 47.04 0.268
7 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 47.63 0.218
8 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 47.69 0.233
9 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 47.75 0.199
10 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 060913 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 47.95 0.299
11 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 041224 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 48.94 0.211
12 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 49.31 0.214
12 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 49.31 0.247
14 Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 49.63 0.411
15 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 50.05 0.219
16 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 060420 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 50.28 0.247
17 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 51.28 0.371
18 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 52.14 0.325
19 Samulová TatianaSamulová Tatiana 060714 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 52.57 0.233
20 Lukáčová EliškaLukáčová Eliška 070620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 52.60 0.344
21 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 52.69 0.256
22 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 070614 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 54.01 0.345
23 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 55.62 0.446
24 Danková AdelaDanková Adela 050923 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 58.28 0.226
Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DQ 0.200
Belica MiaBelica Mia 070501 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 DNS

400 m - Muži (Beh)

Beh 1 (so, 19.1.2019 - 18:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 48.89 0.170
MS Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 50.73 0.166
3 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 52.52 0.203
MS Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 53.08 0.176
Poznámky:
400m - Muži :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 19.1.2019 - 18:07) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Melo PavolMelo Pavol 990110 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 53.91 0.192
2 Lazar MarekLazar Marek 011025 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 55.30 0.188
3 Bartoš FilipBartoš Filip 990831 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 56.81 0.189
4 Harant AndrejHarant Andrej 010927 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 59.09 0.185
Poznámky:
400m - Muži :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 19.1.2019 - 18:09) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vyšinský TomášVyšinský Tomáš 000516 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 58.26 0.231
MS Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 58.55 0.227
3 Franek MichalFranek Michal 010315 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 1:00.26 0.187
4 Bukovič PeterBukovič Peter 011127 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:05.11 0.286
Poznámky:
400m - Muži :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 48.89 0.170
2 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 50.73 0.166
3 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 52.52 0.203
4 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 53.08 0.176
5 Melo PavolMelo Pavol 990110 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 53.91 0.192
6 Lazar MarekLazar Marek 011025 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 55.30 0.188
7 Bartoš FilipBartoš Filip 990831 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 56.81 0.189
8 Vyšinský TomášVyšinský Tomáš 000516 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 58.26 0.231
9 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 58.55 0.227
10 Harant AndrejHarant Andrej 010927 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 59.09 0.185
11 Franek MichalFranek Michal 010315 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 1:00.26 0.187
12 Bukovič PeterBukovič Peter 011127 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:05.11 0.286

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 1 (so, 19.1.2019 - 17:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 56.78 0.211
2 Melicherčík JánMelicherčík Ján 020503 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 57.94 0.200
3 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:00.40 0.214
4 Nečeda MariánNečeda Marián 021225 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 1:02.59 0.236
Poznámky:
400m - Dorastenci :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 19.1.2019 - 17:47) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kurjak MatúšKurjak Matúš 030115 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 3 55.04 0.219
2 Mores Michal JanMores Michal Jan 030527 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 59.03 0.258
3 Revaj TomášRevaj Tomáš 031006 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 1:02.01 0.214
Poznámky:
400m - Dorastenci :: Beh B
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kurjak MatúšKurjak Matúš 030115 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 3 55.04 0.219
2 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 56.78 0.211
3 Melicherčík JánMelicherčík Ján 020503 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 57.94 0.200
4 Mores Michal JanMores Michal Jan 030527 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 59.03 0.258
5 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:00.40 0.214
6 Revaj TomášRevaj Tomáš 031006 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 1:02.01 0.214
7 Nečeda MariánNečeda Marián 021225 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 1:02.59 0.236

400 m - Ženy

(so, 19.1.2019 - 17:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:00.45 0.200
2 Šprláková VeronikaŠprláková Veronika 000502 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:10.75 0.241
3 Timková KristínaTimková Kristína 991019 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 1:14.27 0.235
Poznámky:
400m - Ženy
Celkom 3 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 1 (so, 19.1.2019 - 17:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 1:07.62 0.199
2 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 030410 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:10.32 0.266
3 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 1:11.20 0.231
4 Maderová MichaelaMaderová Michaela 030520 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 1:12.02 0.245
Poznámky:
400m - Dorastenky :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 19.1.2019 - 17:22) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:04.45 0.179
2 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:06.31 0.158
3 Zacharová DanielaZacharová Daniela 031013 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:10.06 0.260
Poznámky:
400m - Dorastenky :: Beh B
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:04.45 0.179
2 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:06.31 0.158
3 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 1:07.62 0.199
4 Zacharová DanielaZacharová Daniela 031013 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:10.06 0.260
5 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 030410 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:10.32 0.266
6 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 1:11.20 0.231
7 Maderová MichaelaMaderová Michaela 030520 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 1:12.02 0.245

800 m - Muži (Beh)

Beh 1 (so, 19.1.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:01.49
2 Melo PavolMelo Pavol 990110 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:06.80
3 Drblík VladimírDrblík Vladimír 001005 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 2:09.53
MS Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 2:10.70
MS Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 2:10.76
6 Tabak MatejTabak Matej 801128 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:11.36
Poznámky:
800m - Muži :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (so, 19.1.2019 - 15:02) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
MS Kubej TomášKubej Tomáš 920428 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:05.98
MS Ivaniuta TarasIvaniuta Taras 930920 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 1 2:10.76
MS Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 2:13.67
4 Bartoš FilipBartoš Filip 990831 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 2:15.07
5 Vyšinský TomášVyšinský Tomáš 000516 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:22.89
Poznámky:
800m - Muži :: Beh B
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:01.49
2 Kubej TomášKubej Tomáš 920428 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:05.98
3 Melo PavolMelo Pavol 990110 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:06.80
4 Drblík VladimírDrblík Vladimír 001005 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 2:09.53
5 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 2:10.70
6 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 2:10.76
6 Ivaniuta TarasIvaniuta Taras 930920 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 1 2:10.76
8 Tabak MatejTabak Matej 801128 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:11.36
9 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 2:13.67
10 Bartoš FilipBartoš Filip 990831 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 2:15.07
11 Vyšinský TomášVyšinský Tomáš 000516 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:22.89

800 m - Dorastenci

(so, 19.1.2019 - 14:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 2:04.37
2 Kocman KrištofKocman Krištof 030112 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:12.21
3 Noris TomášNoris Tomáš 020125 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 2:16.68
4 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:17.33
5 Nevedel AlexNevedel Alex 021230 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:18.20
6 Sucháň IvanSucháň Ivan 020122 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:23.65
7 Mores Michal JanMores Michal Jan 030527 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 2:29.64
8 Beharka AdriánBeharka Adrián 031002 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:37.15
Poznámky:
800m - Dorastenci
Celkom 8 pretekárov

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 19.1.2019 - 14:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 2:12.84
2 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:15.02
3 Plánka PeterPlánka Peter 040917 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 2:16.26
4 Zubák AdamZubák Adam 041021 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 2:16.74
5 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 2:45.16
6 Jakuš MatejJakuš Matej 051214 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:45.75
Poznámky:
800m - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (so, 19.1.2019 - 14:27) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
MS Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:31.21
2 Macko VladimírMacko Vladimír 040811 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 2:35.97
3 Frič AdriánFrič Adrián 050516 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 2:39.70
4 Rosenberger RomanRosenberger Roman 051122 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 2:40.35
5 Jankovský AdamJankovský Adam 050805 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:41.03
Poznámky:
800m - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 2:12.84
2 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:15.02
3 Plánka PeterPlánka Peter 040917 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 2:16.26
4 Zubák AdamZubák Adam 041021 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 2:16.74
5 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:31.21
6 Macko VladimírMacko Vladimír 040811 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 2:35.97
7 Frič AdriánFrič Adrián 050516 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 2:39.70
8 Rosenberger RomanRosenberger Roman 051122 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 2:40.35
9 Jankovský AdamJankovský Adam 050805 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:41.03
10 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 2:45.16
11 Jakuš MatejJakuš Matej 051214 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:45.75

800 m - Ženy

(so, 19.1.2019 - 14:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Vorková DanielaVorková Daniela 991123 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:44.96
2 Timková KristínaTimková Kristína 991019 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:49.33
3 Hurtišová MartinaHurtišová Martina 001108 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:54.97
Poznámky:
800m - Ženy
Celkom 3 pretekári

800 m - Dorastenky

(so, 19.1.2019 - 14:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 021128 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 2:31.97
MS Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 2:45.81
MS Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 3:08.64
4 Marková MonikaMarková Monika 030728 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 3:11.27
Krejzlová KatarínaKrejzlová Katarína 020719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 DNS
Poznámky:
800m - Dorastenky
Celkom 5 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 19.1.2019 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:28.06
2 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:30.49
3 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:37.88
4 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 2:44.58
MS Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 2:45.34
MS Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 2:51.70
7 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 2:57.64
Belica MiaBelica Mia 070501 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 DNS
Poznámky:
800m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (so, 19.1.2019 - 14:12) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 2:42.37
2 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:45.89
3 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 3:03.93
4 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra 040517 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 3:04.62
5 hajrová Miriamhajrová Miriam 050628 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 3:06.49
6 Zukalová LilianaZukalová Liliana 051229 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 3:07.12
7 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália 060225 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 3:27.30
Poznámky:
800m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:28.06
2 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:30.49
3 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:37.88
4 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 2:42.37
5 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 2:44.58
6 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 2:45.34
7 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:45.89
8 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 2:51.70
9 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 2:57.64
10 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 3:03.93
11 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra 040517 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 3:04.62
12 hajrová Miriamhajrová Miriam 050628 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 3:06.49
13 Zukalová LilianaZukalová Liliana 051229 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 3:07.12
14 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália 060225 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 3:27.30
Belica MiaBelica Mia 070501 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 DNS

2000 m - Staršie žiačky

(so, 19.1.2019 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
MS Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7:16.55
MS Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7:17.66
MS Lipovská SofiaLipovská Sofia 040302 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7:23.68
4 Rodová MartinaRodová Martina 050820 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7:39.57
6 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 040219 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7:58.25
7 Repková MonikaRepková Monika 040213 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8:08.87
MS Karabová VeronikaKarabová Veronika 050601 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8:24.93
9 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8:31.29
10 Kurucová TeréziaKurucová Terézia 050324 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8:34.74
11 Braciníková NatáliaBraciníková Natália 040919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10:15.71
Nuttová NinaNuttová Nina 051211 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín DNF
Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana 050321 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica DNF
Poznámky:
2000m - Staršie žiačky
Celkom 12 pretekárov

3000 m - Muži

(so, 19.1.2019 - 20:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
MS Kubej TomášKubej Tomáš 920428 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09:26.59
2 Kubička LukášKubička Lukáš 010419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09:28.11
MS Ivaniuta TarasIvaniuta Taras 930920 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 09:47.74
4 Rafaj LukášRafaj Lukáš 930603 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 09:48.98
5 Mikula MichalMikula Michal 951010 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 09:59.26
MS Kecskés MartinKecskés Martin 010927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11:23.34
Poznámky:
3000m - Muži
Celkom 6 pretekárov

3000 m - Dorastenci

(so, 19.1.2019 - 20:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
MS Habrda BorisHabrda Boris 020816 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09:52.59
2 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 09:56.29
MS Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11:33.53
Poznámky:
3000m - Dorastenci
Celkom 3 pretekári

3000 m - Starší žiaci

(so, 19.1.2019 - 15:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Redecha JánRedecha Ján 040709 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10:09.22
MS Granský DávidGranský Dávid 041007 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10:12.93
3 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 10:45.10
4 Bátovský BorisBátovský Boris 050125 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 11:14.60
MS Novák ErikNovák Erik 040403 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11:17.84
6 Čapliar FilipČapliar Filip 041204 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11:54.56
7 Galovič MarošGalovič Maroš 040709 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12:16.74
8 Boško DenisBoško Denis 040326 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12:24.67
Poznámky:
3000m - Starší žiaci
Celkom 8 pretekárov

3000 m - Ženy

(so, 19.1.2019 - 20:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Valová SilviaValová Silvia 910817 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 10:31.86
MS Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10:40.70
MS Danečková MáriaDanečková Mária 870801 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 11:39.93
MS Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 990929 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11:50.07
Poznámky:
3000m - Ženy
Celkom 4 pretekári

3000 m - Dorastenky

(so, 19.1.2019 - 20:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 021030 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 10:35.06
2 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 11:59.67
3 Danielova NinaDanielova Nina 020626 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 14:01.44
MS Černá NinaČerná Nina 030819 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 14:01.88
MS Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 040603 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 14:02.14
6 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 030711 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 14:53.03
Poznámky:
3000m - Dorastenky
Celkom 6 pretekárov

60 m prekážok [99,1 cm] - Juniori

(so, 19.1.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.24 0.197
MS Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 08.25 0.201
3 Harant PatrikHarant Patrik 010927 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.06 0.172
Poznámky:
60m prekážky [100,0cm] - Juniori
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

(so, 19.1.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 08.26 0.151
3 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.75 0.159
MS Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.94 0.189
6 Revaj TomášRevaj Tomáš 031006 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 09.54 0.144
7 Grieš MatúšGrieš Matúš 021129 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.74 0.203
Poznámky:
60m prekážky [91,4cm] - Dorastenci
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci

(so, 19.1.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 09.84 0.161
MS Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.93 0.221
4 Čapliar FilipČapliar Filip 041204 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.97 0.202
5 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.77 0.223
6 Sirota TimonSirota Timon 060812 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 11.76 0.200
7 Kubiš JakubKubiš Jakub 050513 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.80 0.337
Poznámky:
60m prekážky [84,0cm] - Starší žiaci
Celkom 6 pretekárov

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy

(so, 19.1.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Králiková RomanaKráliková Romana 000814 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.80 0.240
MS Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 010502 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.24 0.191
3 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.34 0.390
4 Remišová MartinaRemišová Martina 010210 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 11.17 0.172
Poznámky:
60m prekážky [84,0cm] - Ženy
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 19.1.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.40 0.157
2 Hynková VesnaHynková Vesna 041003 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.91 0.159
3 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 10.47 0.144
4 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 10.84 0.190
MS Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 11.17 0.171
6 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 11.52 0.122
7 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 11.68 0.206
8 Braciníková NatáliaBraciníková Natália 040919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 12.74 0.149
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (so, 19.1.2019 - 11:32) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 09.67 0.140
2 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.11 0.158
3 Juráková LeaJuráková Lea 040126 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 11.13 0.209
4 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 11.83 0.178
5 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 12.12 0.197
6 Lörinčíková NelaLörinčíková Nela 050716 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 12.41 0.232
7 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 13.21 0.175
8 Prílepková EmaPrílepková Ema 050610 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 14.62 0.216
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (so, 19.1.2019 - 11:34) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 050122 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 11.25 0.180
2 Záchelová AnetaZáchelová Aneta 051122 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 12.52 0.158
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.40 0.157
2 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 09.67 0.140
3 Hynková VesnaHynková Vesna 041003 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.91 0.159
4 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.11 0.158
5 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 10.47 0.144
6 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 10.84 0.190
7 Juráková LeaJuráková Lea 040126 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 11.13 0.209
8 Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 11.17 0.171
9 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 050122 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 11.25 0.180
10 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 11.52 0.122
11 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 11.68 0.206
12 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 11.83 0.178
13 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 12.12 0.197
14 Lörinčíková NelaLörinčíková Nela 050716 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 12.41 0.232
15 Záchelová AnetaZáchelová Aneta 051122 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 12.52 0.158
16 Braciníková NatáliaBraciníková Natália 040919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 12.74 0.149
17 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 13.21 0.175
18 Prílepková EmaPrílepková Ema 050610 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 14.62 0.216

60 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky

(so, 19.1.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.39 0.290
MS Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.55 0.334
3 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10.12 0.220
4 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 10.96 0.541
5 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 11.59 0.209
6 Frianová KarolínaFrianová Karolína 030103 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 11.68 0.383
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Dorastenky
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Muži

(so, 19.1.2019 - 15:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 160165170175178180185190195
1 Sýkora MartinSýkora Martin
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
970203 190 -----ooxxoxxx
2 Žilka FilipŽilka Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
011114 160 oxxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Muži
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 19.1.2019 - 15:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 160165170175178180
1 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
021129 178 ooooxoxxx
2 Lubelec LadislavLubelec Ladislav
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
030514 175 oooxoxx-
MS Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
030904 175 ooxxoxxoxxx
4 Magula MarekMagula Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
020418 165
5 Medveď MichalMedveď Michal
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
020802 165
6 Tomčík GorazdTomčík Gorazd
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
030906 165
Poznámky/pokusy:
" Výška - Dorastenci
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 19.1.2019 - 14:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 125130135140143146149152155160165170175178181
1 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040110 178 ----oooooooxoxoxo
2 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050509 152 ------ooooooxoxxx
3 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050513 152 -----ooooooxoxxoxxx
4 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050926 146 -------ooooxoxxoxxx
5 Mikuláš AdamMikuláš Adam
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
040324 143 -----------ooxxx
6 Golian ŠimonGolian Šimon
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
050119 143 --------oooxoxxoxxx
7 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
040918 140 ---------ooooxxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Starší žiaci
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 19.1.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 145150153156159162165168170175180184
1 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
920725 180 -----ooooooxxx
2 Králiková RomanaKráliková Romana
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
000814 153 --------0ooxxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Ženy
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 19.1.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 135140145150153156159162165168
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020904 165 -----oooxoxxx
2 Vilhanová WandaVilhanová Wanda
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020618 156 --ooooxxx
3 Sarvašová SimonaSarvašová Simona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
030327 145 ooxoxxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Dorastenky
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 19.1.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 115120125130135138141144147150153156160
1 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050313 156 -oooooooooxxoxxx
2 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050122 153 -----oooooxoxx-xxx
3 Tokárová AndreaTokárová Andrea
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
040525 144 -----oooooxoxoxxx
4 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060403 141 -------oooxoxoxo
5 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040517 141 --------oooxoxo
6 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
050321 138 ------ooooooxxx
7 Kurišová KristínaKurišová Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040423 138 -------ooooxoxxx
8 Koloková LuciaKoloková Lucia
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
041022 138 ------oooooxoxxx
9 Lantajová LenaLantajová Lena
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050926 135 -------oooooxxx
10 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
040219 135 ------ooooxoxxxxxx
12 Černáková ValentínaČernáková Valentína
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
070308 130 -------oooxoxxx
13 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
040712 130 --------ooxoxxoxxx
14 Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
041112 125 ---------oooxxx
15 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
060228 125 ---------ooxoxxx
16= Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060321 125 ---------oxoxxoxxx
16= Mitterová KatarínaMitterová Katarína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
050319 125 ---------oxoxxoxxx
18= Harvancová RadoslavaHarvancová Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050531 120 ----------ooxxx
18= Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
041027 120 ----------ooxxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Staršie žiačky
Celkom 18 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(so, 19.1.2019 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 280300320340360380400410420430
0 Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
570223 NM xxx
1 Kremser AdamKremser Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010109 420 xxx
MS Ďuriško MartinĎuriško Martin
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
000912 420 ----oooxoxxoxxx
MS Mclennan StephenMclennan Stephen
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
781117 380 -----oooxxoxxx
4 Kremser AlešKremser Aleš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
720425 360 ----xoxx-xxo
MS Bajner MiroslavBajner Miroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
570907 320 ----oxxx
Poznámky/pokusy:
" Žrď - Muži
Celkom 6 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(so, 19.1.2019 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 280300320340360380
MS Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 360 ---oxoxxx
Poznámky/pokusy:
" Žrď - Dorastenci
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(so, 19.1.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 160180200210
1 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
040918 200 ooxoxxx
MS Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041021 180 -xoxxx
Poznámky/pokusy:
" Žrď - Starší žiaci
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(so, 19.1.2019 - 12:40) official Excel