<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých

Bratislava (19. 1. 2019)

200 m - Muži (Beh)

Beh 1 (so, 19.1.2019 - 19:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.64 0.181
2 Figa LucasFiga Lucas 000316 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.08 0.180
MS Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.10 0.164
4 Lazar MarekLazar Marek 011025 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 24.65 0.194
Poznámky:
200m - Muži :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 19.1.2019 - 19:42) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Blahuta JánBlahuta Ján 950419 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.03 0.150
2 Bukovič PeterBukovič Peter 011127 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 28.88 0.332
Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNS
Poznámky:
200m - Muži :: Beh B
Celkom 3 pretekári
Beh 3 (so, 19.1.2019 - 19:44) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Mudrík MartinMudrík Martin 970914 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 27.47 0.179
Poznámky:
200m - Muži :: Beh C
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.64 0.181
2 Blahuta JánBlahuta Ján 950419 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.03 0.150
3 Figa LucasFiga Lucas 000316 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.08 0.180
4 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.10 0.164
5 Lazar MarekLazar Marek 011025 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 24.65 0.194
6 Mudrík MartinMudrík Martin 970914 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 27.47 0.179
7 Bukovič PeterBukovič Peter 011127 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 28.88 0.332
Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNS

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 1 (so, 19.1.2019 - 19:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 24.41 0.167
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 25.22 0.167
3 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 25.26 0.229
4 Melicherčík JánMelicherčík Ján 020503 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 26.44 0.192
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 19.1.2019 - 19:32) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.89 0.193
2 Kurjak MatúšKurjak Matúš 030115 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 25.75 0.227
3 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 030906 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 26.55 0.224
4 Beharka AdriánBeharka Adrián 031002 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 28.11 0.356
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 19.1.2019 - 19:34) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 24.39 0.159
MS Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.50 0.227
MS Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 26.23 0.143
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh C
Celkom 3 pretekári
Beh 4 (so, 19.1.2019 - 19:36) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Magula MarekMagula Marek 020418 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 24.60
2 Timko TomášTimko Tomáš 020226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 26.29 0.256
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh D
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 24.39 0.159
2 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 24.41 0.167
3 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.50 0.227
4 Magula MarekMagula Marek 020418 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 24.60
5 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.89 0.193
6 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 25.22 0.167
7 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 25.26 0.229
8 Kurjak MatúšKurjak Matúš 030115 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 25.75 0.227
9 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 26.23 0.143
10 Timko TomášTimko Tomáš 020226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 26.29 0.256
11 Melicherčík JánMelicherčík Ján 020503 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 26.44 0.192
12 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 030906 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 26.55 0.224
13 Beharka AdriánBeharka Adrián 031002 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 28.11 0.356

200 m - Ženy (Beh)

Beh 1 (so, 19.1.2019 - 19:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 25.75 0.196
2 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 26.70 0.178
3 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 28.09 0.219
4 Comová MichaelaComová Michaela 010522 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 28.52 0.189
Poznámky:
200m - Ženy :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 19.1.2019 - 19:22) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hurtišová MartinaHurtišová Martina 001108 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 31.88 0.338
2 Remišová MartinaRemišová Martina 010210 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 31.96 0.428
Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 DQ 0.235
Poznámky:
200m - Ženy :: Beh B
Celkom 3 pretekári
Beh 3 (so, 19.1.2019 - 19:24) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 010502 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 26.63 0.244
MS Králiková LenkaKráliková Lenka 980708 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 29.54 0.172
Poznámky:
200m - Ženy :: Beh C
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 25.75 0.196
2 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 010502 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 26.63 0.244
3 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 26.70 0.178
4 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 28.09 0.219
5 Comová MichaelaComová Michaela 010522 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 28.52 0.189
6 Králiková LenkaKráliková Lenka 980708 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 29.54 0.172
7 Hurtišová MartinaHurtišová Martina 001108 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 31.88 0.338
8 Remišová MartinaRemišová Martina 010210 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 31.96 0.428
Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 DQ 0.235

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 1 (so, 19.1.2019 - 19:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 28.60 0.217
2 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 29.22 0.212
3 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 29.83 0.185
4 Melová EmíliaMelová Emília 020309 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 30.81 0.247
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 19.1.2019 - 19:12) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Maderová MichaelaMaderová Michaela 030520 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 30.55 0.218
2 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 030410 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 30.87 0.249
3 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 31.01 0.430
4 Škodová LenkaŠkodová Lenka 031210 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 32.59 0.184
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 19.1.2019 - 19:14) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 28.43 0.375
MS Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 29.10 0.287
3 Zacharová DanielaZacharová Daniela 031013 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 31.49 0.438
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh C
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 28.43 0.375
2 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 28.60 0.217
3 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 29.10 0.287
4 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 29.22 0.212
5 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 29.83 0.185
6 Maderová MichaelaMaderová Michaela 030520 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 30.55 0.218
7 Melová EmíliaMelová Emília 020309 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 30.81 0.247
8 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 030410 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 30.87 0.249
9 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 31.01 0.430
10 Zacharová DanielaZacharová Daniela 031013 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 31.49 0.438
11 Škodová LenkaŠkodová Lenka 031210 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 32.59 0.184