<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých

Bratislava (19. 1. 2019)

Skok do diaľky - Muži

(so, 19.1.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010810 658 -632635635-658626
2 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 626 616--616626595-
4 Harant PatrikHarant Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010927 564 538-564564562561-
5 Franek MichalFranek Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010315 564 482-533533-564479
6 Žilka FilipŽilka Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
011114 522 504x522522519xx
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Muži
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 19.1.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Noris TomášNoris Tomáš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
020125 566 539566x566544xx
3 Pauer AndrejPauer Andrej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
030424 561 402550537550561558534
4 Žitňák RóbertŽitňák Róbert
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
030221 530 509511x511530503x
5 Tomčík GorazdTomčík Gorazd
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
030906 526 519506526526501x492
Kosorín LukášKosorín Lukáš
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
030604 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Dorastenci
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 19.1.2019 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bačík MichalBačík Michal
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
050731 549 537496478537500491549
2 Golian ŠimonGolian Šimon
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
050119 512 x512x512442459x
3 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040110 509 485500509509455422428
4 Lipták AurelLipták Aurel
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
041019 484 443484437484393424466
5 Mikuláš AdamMikuláš Adam
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
040324 468 443x442443x440468
6 Danihlík AndrejDanihlík Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
040223 468 385443437443x434468
MS Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
041029 463 x448x448463461x
8 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
060327 438 xx438438403x413
9 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
060812 423 423x413423
10 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050513 421 417421383421
Seifert IgorSeifert Igor
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
050605 DNS 0.0
Beduš DominikBeduš Dominik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050727 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Starší žiaci
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 19.1.2019 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
960420 591 x591578591---
2 Comová MichaelaComová Michaela
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
010522 484 473458479479480x484
5 Stanková KarinStanková Karin
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
000807 418 x411418418xxx
Lafeková MartinaLafeková Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
010415 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Ženy
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 19.1.2019 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
020423 545 532545533545x521529
2 Kočišová ErikaKočišová Erika
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
030319 488 477483473483x488471
3 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
030430 478 465455467467445478445
4 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
030517 471 x448454454434458471
5 Guothová AlexandraGuothová Alexandra
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
030914 469 xxx0.0448469468
6 Sarvašová SimonaSarvašová Simona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
030327 428 xxx0.0428x421
7 Šemetková BiankaŠemetková Bianka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
030119 427 x404426426427405x
8 Frianová KarolínaFrianová Karolína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
030103 423 xxx0.0x423x
9 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
030415 359 x359x359x336x
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Dorastenky
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 19.1.2019 - 15:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040111 554 541540x541554xx
MS Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040819 524 524x394524524504516
MS Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040615 522 x496522522---
4 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
061223 485 485468459485388403467
5 Smolková EmaSmolková Ema
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
040207 479 x479442479429442450
6 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050626 461 x422446446433461417
MS Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040526 452 442x429442437437452
8 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040419 451 451x395451
9 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060428 442 442393423442
10 Holecová AdrianaHolecová Adriana
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
051031 442 289442378442
11 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060110 441 441439423441
12 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060111 420 x420392420
13 Dzurušová NinaDzurušová Nina
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050615 418 418410407418
14 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
050104 416 416375368416
16 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060321 414 389401414414
17 Kubošná SimonaKubošná Simona
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050325 409 405409x409
18 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040117 401 401391396401
19 Stehlíková KatarínaStehlíková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050503 400 x384400400
MS Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
051125 399 399343376399
MS Sidó FranciskaSidó Franciska
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040428 389 388381389389
22 Haštová NatáliaHaštová Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050420 384 384382353384
23 Podhradska SaraPodhradska Sara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
041013 379 379x355379
24 Nepšinská EmaNepšinská Ema
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
050812 368 368353x368
26 Lörinčíková NelaLörinčíková Nela
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
050716 365 364349365365
27 Mitterová KatarínaMitterová Katarína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
050319 364 x348364364
28 Lantajová LenaLantajová Lena
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050926 358 xx358358
29 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
040219 357 x357x357
30 Prílepková EmaPrílepková Ema
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
050610 354 x354314354
31 Hubová NatáliaHubová Natália
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
050708 342 342313x342
32 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
041002 337 x337327337
33 Magová BibiánaMagová Bibiána
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
051206 334 xx334334
34 Záchelová AnetaZáchelová Aneta
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
051122 322 314322322322
Jordánová AlexandraJordánová Alexandra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
050914 NM xxx0.0
Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050408 NM xxx0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Staršie žiačky
Celkom 34 pretekárov