<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých

Bratislava (19. 1. 2019)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 19.1.2019 - 18:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 18.00
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 18.57
MS Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 19.06
4 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 19.78
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 19.1.2019 - 18:47) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kmeť PatrikKmeť Patrik 050926 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 19.60
2 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 20.04
3 Mikuláš AdamMikuláš Adam 040324 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 21.53
Golian ŠimonGolian Šimon 050119 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 DNS
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 19.1.2019 - 18:49) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 20.36
2 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 20.98
3 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 21.76
4 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 22.31
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (so, 19.1.2019 - 18:51) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bačík MichalBačík Michal 050731 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 19.33
2 Rosenberger RomanRosenberger Roman 051122 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 23.45
3 Beduš DominikBeduš Dominik 050727 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 23.46
Kopček MichalKopček Michal 060327 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 DNS
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Beh 5 (so, 19.1.2019 - 18:53) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 20.56
2 Kováč MartinKováč Martin 060527 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 22.08
3 Kuriš JozefKuriš Jozef 050619 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 23.05
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh E
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 18.00
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 18.57
3 Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 19.06
4 Bačík MichalBačík Michal 050731 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 19.33
5 Kmeť PatrikKmeť Patrik 050926 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 19.60
6 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 19.78
7 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 20.04
8 Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 20.36
9 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 20.56
10 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 20.98
11 Mikuláš AdamMikuláš Adam 040324 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 21.53
12 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 21.76
13 Kováč MartinKováč Martin 060527 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 22.08
14 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 22.31
15 Kuriš JozefKuriš Jozef 050619 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 23.05
16 Rosenberger RomanRosenberger Roman 051122 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 23.45
17 Beduš DominikBeduš Dominik 050727 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 23.46
Golian ŠimonGolian Šimon 050119 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 DNS
Kopček MichalKopček Michal 060327 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 19.1.2019 - 18:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 20.31
2 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 20.53
3 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 21.01
4 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 21.28
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 19.1.2019 - 18:22) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 21.21
2 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 21.68
3 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.73
4 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 22.42
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 19.1.2019 - 18:24) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jamborová LuciaJamborová Lucia 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 21.43
2 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.83
3 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 22.12
4 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 22.60
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (so, 19.1.2019 - 18:26) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 22.03
2 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 22.33
3 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 22.48
4 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 22.88
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Beh 5 (so, 19.1.2019 - 18:28) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 22.01
2 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 22.53
3 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 050104 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 22.67
Baculáková NinaBaculáková Nina 051029 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 DNS
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh E
Celkom 4 pretekári
Beh 6 (so, 19.1.2019 - 18:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 23.25
2 hajrová Miriamhajrová Miriam 050628 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 23.51
3 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 23.87
4 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 24.21
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh F
Celkom 4 pretekári
Beh 7 (so, 19.1.2019 - 18:32) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 070614 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 24.43
3 Šajgalíková SáraŠajgalíková Sára 041026 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 25.67
Magová BibiánaMagová Bibiána 051206 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 DQ
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh G
Celkom 3 pretekári
Beh 8 (so, 19.1.2019 - 18:34) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 21.51
2 Zukalová LilianaZukalová Liliana 051229 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 25.14
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh H
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 20.31
2 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 20.53
3 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 21.01
4 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 21.21
5 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 21.28
6 Jamborová LuciaJamborová Lucia 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 21.43
7 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 21.51
8 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 21.68
9 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.73
10 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.83
11 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 22.01
12 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 22.03
13 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 22.12
14 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 22.33
15 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 22.42
16 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 22.48
17 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 22.53
18 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 22.60
19 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 050104 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 22.67
20 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 22.88
21 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 23.25
22 hajrová Miriamhajrová Miriam 050628 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 23.51
23 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 23.87
24 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 24.21
25 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 070614 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 24.43
26 Zukalová LilianaZukalová Liliana 051229 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 25.14
27 Šajgalíková SáraŠajgalíková Sára 041026 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 25.67
Baculáková NinaBaculáková Nina 051029 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 DNS
Magová BibiánaMagová Bibiána 051206 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 DQ