<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých

Bratislava (19. 1. 2019)

Skok do výšky - Muži

(so, 19.1.2019 - 15:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 160165170175178180185190195
1 Sýkora MartinSýkora Martin
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
97 97 190 -----ooxxoxxx
2 Žilka FilipŽilka Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
01 01 160 oxxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Muži
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 19.1.2019 - 15:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 160165170175178180
1 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 178 ooooxoxxx
2 Lubelec LadislavLubelec Ladislav
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
03 03 175 oooxoxx-
MS Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 175 ooxxoxxoxxx
4 Magula MarekMagula Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
02 02 165
5 Medveď MichalMedveď Michal
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
02 02 165
6 Tomčík GorazdTomčík Gorazd
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
03 03 165
Poznámky/pokusy:
" Výška - Dorastenci
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 19.1.2019 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125130135140143146149152155160165170175178181
1 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 178 ----oooooooxoxoxo
2 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 152 ------ooooooxoxxx
3 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 152 -----ooooooxoxxoxxx
4 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 146 -------ooooxoxxoxxx
5 Mikuláš AdamMikuláš Adam
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
04 04 143 -----------ooxxx
6 Golian ŠimonGolian Šimon
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 143 --------oooxoxxoxxx
7 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 140 ---------ooooxxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Starší žiaci
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 19.1.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145150153156159162165168170175180184
1 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
92 92 180 -----ooooooxxx
2 Králiková RomanaKráliková Romana
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
00 00 153 --------0ooxxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Ženy
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 19.1.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 135140145150153156159162165168
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 165 -----oooxoxxx
2 Vilhanová WandaVilhanová Wanda
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 156 --ooooxxx
3 Sarvašová SimonaSarvašová Simona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 145 ooxoxxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Dorastenky
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 19.1.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135138141144147150153156160
1 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 156 -oooooooooxxoxxx
2 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 153 -----oooooxoxx-xxx
3 Tokárová AndreaTokárová Andrea
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
04 04 144 -----oooooxoxoxxx
4 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 141 -------oooxoxoxo
5 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 141 --------oooxoxo
6 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 138 ------ooooooxxx
7 Kurišová KristínaKurišová Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 138 -------ooooxoxxx
8 Koloková LuciaKoloková Lucia
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
04 04 138 ------oooooxoxxx
9 Lantajová LenaLantajová Lena
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 135 -------oooooxxx
10 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
04 04 135 ------ooooxoxxxxxx
12 Černáková ValentínaČernáková Valentína
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 130 -------oooxoxxx
13 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 130 --------ooxoxxoxxx
14 Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 125 ---------oooxxx
15 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 125 ---------ooxoxxx
16= Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 125 ---------oxoxxoxxx
16= Mitterová KatarínaMitterová Katarína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 125 ---------oxoxxoxxx
18= Harvancová RadoslavaHarvancová Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 120 ----------ooxxx
18= Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 120 ----------ooxxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Staršie žiačky
Celkom 18 pretekárov