<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých

Bratislava (19. 1. 2019)

60 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 19.1.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.40 0.157
2 Hynková VesnaHynková Vesna 041003 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.91 0.159
3 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 10.47 0.144
4 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 10.84 0.190
MS Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 11.17 0.171
6 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 11.52 0.122
7 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 11.68 0.206
8 Braciníková NatáliaBraciníková Natália 040919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 12.74 0.149
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (so, 19.1.2019 - 11:32) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 09.67 0.140
2 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.11 0.158
3 Juráková LeaJuráková Lea 040126 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 11.13 0.209
4 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 11.83 0.178
5 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 12.12 0.197
6 Lörinčíková NelaLörinčíková Nela 050716 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 12.41 0.232
7 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 13.21 0.175
8 Prílepková EmaPrílepková Ema 050610 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 14.62 0.216
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (so, 19.1.2019 - 11:34) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 050122 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 11.25 0.180
2 Záchelová AnetaZáchelová Aneta 051122 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 12.52 0.158
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.40 0.157
2 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 09.67 0.140
3 Hynková VesnaHynková Vesna 041003 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.91 0.159
4 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.11 0.158
5 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 10.47 0.144
6 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 10.84 0.190
7 Juráková LeaJuráková Lea 040126 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 11.13 0.209
8 Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 11.17 0.171
9 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 050122 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 11.25 0.180
10 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 11.52 0.122
11 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 11.68 0.206
12 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 11.83 0.178
13 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 12.12 0.197
14 Lörinčíková NelaLörinčíková Nela 050716 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 12.41 0.232
15 Záchelová AnetaZáchelová Aneta 051122 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 12.52 0.158
16 Braciníková NatáliaBraciníková Natália 040919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 12.74 0.149
17 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 13.21 0.175
18 Prílepková EmaPrílepková Ema 050610 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 14.62 0.216