<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých

Bratislava (19. 1. 2019)

800 m - Muži (Beh)

Beh 1 (so, 19.1.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:01.49
2 Melo PavolMelo Pavol 990110 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:06.80
3 Drblík VladimírDrblík Vladimír 001005 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 2:09.53
MS Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 2:10.70
MS Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 2:10.76
6 Tabak MatejTabak Matej 801128 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:11.36
Poznámky:
800m - Muži :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (so, 19.1.2019 - 15:02) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
MS Kubej TomášKubej Tomáš 920428 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:05.98
MS Ivaniuta TarasIvaniuta Taras 930920 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 1 2:10.76
MS Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 2:13.67
4 Bartoš FilipBartoš Filip 990831 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 2:15.07
5 Vyšinský TomášVyšinský Tomáš 000516 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:22.89
Poznámky:
800m - Muži :: Beh B
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:01.49
2 Kubej TomášKubej Tomáš 920428 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:05.98
3 Melo PavolMelo Pavol 990110 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:06.80
4 Drblík VladimírDrblík Vladimír 001005 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 2:09.53
5 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 2:10.70
6 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 2:10.76
6 Ivaniuta TarasIvaniuta Taras 930920 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 1 2:10.76
8 Tabak MatejTabak Matej 801128 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:11.36
9 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 2:13.67
10 Bartoš FilipBartoš Filip 990831 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 2:15.07
11 Vyšinský TomášVyšinský Tomáš 000516 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:22.89

800 m - Dorastenci

(so, 19.1.2019 - 14:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 2:04.37
2 Kocman KrištofKocman Krištof 030112 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:12.21
3 Noris TomášNoris Tomáš 020125 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 2:16.68
4 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:17.33
5 Nevedel AlexNevedel Alex 021230 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:18.20
6 Sucháň IvanSucháň Ivan 020122 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:23.65
7 Mores Michal JanMores Michal Jan 030527 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 2:29.64
8 Beharka AdriánBeharka Adrián 031002 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:37.15
Poznámky:
800m - Dorastenci
Celkom 8 pretekárov

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 19.1.2019 - 14:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 2:12.84
2 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:15.02
3 Plánka PeterPlánka Peter 040917 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 2:16.26
4 Zubák AdamZubák Adam 041021 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 2:16.74
5 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 2:45.16
6 Jakuš MatejJakuš Matej 051214 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:45.75
Poznámky:
800m - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (so, 19.1.2019 - 14:27) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
MS Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:31.21
2 Macko VladimírMacko Vladimír 040811 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 2:35.97
3 Frič AdriánFrič Adrián 050516 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 2:39.70
4 Rosenberger RomanRosenberger Roman 051122 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 2:40.35
5 Jankovský AdamJankovský Adam 050805 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:41.03
Poznámky:
800m - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 2:12.84
2 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:15.02
3 Plánka PeterPlánka Peter 040917 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 2:16.26
4 Zubák AdamZubák Adam 041021 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 2:16.74
5 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:31.21
6 Macko VladimírMacko Vladimír 040811 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 2:35.97
7 Frič AdriánFrič Adrián 050516 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 2:39.70
8 Rosenberger RomanRosenberger Roman 051122 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 2:40.35
9 Jankovský AdamJankovský Adam 050805 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:41.03
10 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 2:45.16
11 Jakuš MatejJakuš Matej 051214 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:45.75

800 m - Ženy

(so, 19.1.2019 - 14:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Vorková DanielaVorková Daniela 991123 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:44.96
2 Timková KristínaTimková Kristína 991019 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:49.33
3 Hurtišová MartinaHurtišová Martina 001108 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:54.97
Poznámky:
800m - Ženy
Celkom 3 pretekári

800 m - Dorastenky

(so, 19.1.2019 - 14:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 021128 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 2:31.97
MS Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 2:45.81
MS Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 3:08.64
4 Marková MonikaMarková Monika 030728 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 3:11.27
Krejzlová KatarínaKrejzlová Katarína 020719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 DNS
Poznámky:
800m - Dorastenky
Celkom 5 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 19.1.2019 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:28.06
2 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:30.49
3 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:37.88
4 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 2:44.58
MS Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 2:45.34
MS Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 2:51.70
7 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 2:57.64
Belica MiaBelica Mia 070501 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 DNS
Poznámky:
800m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (so, 19.1.2019 - 14:12) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 2:42.37
2 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:45.89
3 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 3:03.93
4 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra 040517 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 3:04.62
5 hajrová Miriamhajrová Miriam 050628 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 3:06.49
6 Zukalová LilianaZukalová Liliana 051229 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 3:07.12
7 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália 060225 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 3:27.30
Poznámky:
800m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:28.06
2 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:30.49
3 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:37.88
4 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 2:42.37
5 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 2:44.58
6 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 2:45.34
7 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:45.89
8 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 2:51.70
9 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 2:57.64
10 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 3:03.93
11 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra 040517 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 3:04.62
12 hajrová Miriamhajrová Miriam 050628 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 3:06.49
13 Zukalová LilianaZukalová Liliana 051229 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 3:07.12
14 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália 060225 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 3:27.30
Belica MiaBelica Mia 070501 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 DNS