<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých

Bratislava (19. 1. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 19.1.2019 - 18:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
031204 11.06 11,06x10,2011,0610,2010,829,33
2 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
030530 10.58 9,668,449,919,918,759,7210,58
MS Skuráková KatrinSkuráková Katrin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
030429 10.38 9,3310,3810,059,33x9,629,60
4 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
030412 10.33 10,339,729,639,72x9,45x
5 Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
030404 09.84 9,849,087,489,849,059,029,52
MS Nemcová AdrianaNemcová Adriana
ŠK JablonicaŠK Jablonica
020217 09.22 9,158,929,009,158,759,228,82
7 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
021230 07.69 7,447,277,697,697,617,687,00
8 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
030218 06.29 5,835,89x5,895,736,295,83
Fabušová NikolaFabušová Nikola
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
021107 NM xxx0.0
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Dorastenky
Celkom 9 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 19.1.2019 - 17:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hynková VesnaHynková Vesna
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
041003 12.74 11,7511,4612,7412,7412,3212,46
2 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040727 10.06 8,328,438,628,629,3810,06
3 Juráková LeaJuráková Lea
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
040126 08.53 8,208,538,288,537,62x
4 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040120 08.47 8,208,368,238,368,478,39
MS Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040405 08.42 7,408,428,088,428,428,28
6 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040316 08.42 7,728,348,368,368,378,42
7 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
041022 07.98 7,987,237,98
8 Smolková EmaSmolková Ema
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
040207 07.94 7,807,457,277,807,94x
9 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040316 07.62 6,557,597,187,597,627,47
10 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040117 07.57 x7,577,57
11 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
040520 07.56 7,567,417,56
12 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
051029 07.32 7,326,957,32
13 Záchelová AnetaZáchelová Aneta
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
051122 07.20 7,207,147,20
14 Repková MonikaRepková Monika
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040213 07.09 7,096,507,09
15 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
050923 07.04 7,04x7,04
16 Šajgalíková SáraŠajgalíková Sára
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
041026 06.65 6,516,656,65
17 Magová BibiánaMagová Bibiána
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
051206 06.58 6,585,726,58
18 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040419 05.97 5,065,975,97
19 Hubová NatáliaHubová Natália
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
050708 05.45 5,455,045,45
Nuttová NinaNuttová Nina
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
051211 NM xx0.0
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Staršie žiačky
Celkom 20 pretekárov