<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých

Bratislava (19. 1. 2019)
Skok do výšky - Muži (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Sýkora MartinSýkora Martin 970203 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 190
2 Žilka FilipŽilka Filip 011114 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 160
Skok do výšky - Dorastenci (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Grieš MatúšGrieš Matúš 021129 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 178
2 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 175
Skok do výšky - Starší žiaci (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Hodža MichalHodža Michal 040110 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 178
2 Macháč AdriánMacháč Adrián 050509 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 152
3 Šimík MartinŠimík Martin 050513 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 152
Skok do výšky - Ženy (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Dunajská TatianaDunajská Tatiana 920725 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 180
2 Králiková RomanaKráliková Romana 000814 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 153
Skok do výšky - Dorastenky (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 020904 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 165
2 Vilhanová WandaVilhanová Wanda 020618 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 156
3 Sarvašová SimonaSarvašová Simona 030327 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 145
Skok do výšky - Staršie žiačky (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 156
2 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 050122 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 153
3 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 144
Skok o žrdi - Muži (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Kremser AdamKremser Adam 010109 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 420
Skok o žrdi - Dorastenci (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
Skok o žrdi - Starší žiaci (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Hojdík BorisHojdík Boris 040918 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 200
Skok o žrdi - Ženy (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Nevařilová SarahNevařilová Sarah 981123 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 310
Skok o žrdi - Dorastenky (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Paliderová LujzaPaliderová Lujza 021003 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 340
Skok o žrdi - Staršie žiačky (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Žitná AdelaŽitná Adela 041224 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 220
Skok do diaľky - Muži (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 658
2 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 626
Skok do diaľky - Dorastenci (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
2 Noris TomášNoris Tomáš 020125 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 566
3 Pauer AndrejPauer Andrej 030424 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 561
Skok do diaľky - Starší žiaci (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Bačík MichalBačík Michal 050731 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 549
2 Golian ŠimonGolian Šimon 050119 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 512
3 Hodža MichalHodža Michal 040110 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 509
Skok do diaľky - Ženy (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 591
2 Comová MichaelaComová Michaela 010522 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 484
Skok do diaľky - Dorastenky (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
2 Kočišová ErikaKočišová Erika 030319 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 488
3 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 030430 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 478
Skok do diaľky - Staršie žiačky (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
Trojskok - Muži (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
Trojskok - Dorastenci (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
2 Grieš MatúšGrieš Matúš 021129 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12.15
Trojskok - Ženy (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
Trojskok - Dorastenky (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 020904 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11.10
2 Kočišová ErikaKočišová Erika 030319 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10.45
Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Martincová LuciaMartincová Lucia 031204 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11.06
2 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 030530 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10.58
Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Hynková VesnaHynková Vesna 041003 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12.74
2 Bajánková RebekaBajánková Rebeka 040727 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10.06
3 Juráková LeaJuráková Lea 040126 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 08.53
Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Turčan MarcoTurčan Marco 041120 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 13.40
2 Čelko AdriánČelko Adrián 040621 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10.10
3 Bruňo MichalBruňo Michal 050629 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10.00
Vrh guľou 4 kg - Ženy (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Váleková NatáliaVáleková Natália 010217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.24
3 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika 001215 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 09.37
Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
2 Gallay IgorGallay Igor 020215 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 14.80
Vrh guľou 6 kg - Juniori (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Šujanský BorisŠujanský Boris 010312 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11.83
2 Harant AndrejHarant Andrej 010927 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.91
Vrh guľou 7,26 kg - Muži (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
2 Blahuta JánBlahuta Ján 950419 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11.07
3 Mistrík MartinMistrík Martin 990909 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10.53