<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých

Bratislava (19. 1. 2019)

3000 m - Muži

(so, 19.1.2019 - 20:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
MS Kubej TomášKubej Tomáš 920428 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09:26.59
2 Kubička LukášKubička Lukáš 010419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09:28.11
MS Ivaniuta TarasIvaniuta Taras 930920 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 09:47.74
4 Rafaj LukášRafaj Lukáš 930603 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 09:48.98
5 Mikula MichalMikula Michal 951010 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 09:59.26
MS Kecskés MartinKecskés Martin 010927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11:23.34
Poznámky:
3000m - Muži
Celkom 6 pretekárov

3000 m - Dorastenci

(so, 19.1.2019 - 20:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
MS Habrda BorisHabrda Boris 020816 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09:52.59
2 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 09:56.29
MS Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11:33.53
Poznámky:
3000m - Dorastenci
Celkom 3 pretekári

3000 m - Starší žiaci

(so, 19.1.2019 - 15:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Redecha JánRedecha Ján 040709 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10:09.22
MS Granský DávidGranský Dávid 041007 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10:12.93
3 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 10:45.10
4 Bátovský BorisBátovský Boris 050125 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 11:14.60
MS Novák ErikNovák Erik 040403 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11:17.84
6 Čapliar FilipČapliar Filip 041204 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11:54.56
7 Galovič MarošGalovič Maroš 040709 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12:16.74
8 Boško DenisBoško Denis 040326 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12:24.67
Poznámky:
3000m - Starší žiaci
Celkom 8 pretekárov

3000 m - Ženy

(so, 19.1.2019 - 20:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Valová SilviaValová Silvia 910817 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 10:31.86
MS Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10:40.70
MS Danečková MáriaDanečková Mária 870801 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 11:39.93
MS Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 990929 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11:50.07
Poznámky:
3000m - Ženy
Celkom 4 pretekári

3000 m - Dorastenky

(so, 19.1.2019 - 20:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 021030 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 10:35.06
2 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 11:59.67
3 Danielova NinaDanielova Nina 020626 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 14:01.44
MS Černá NinaČerná Nina 030819 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 14:01.88
MS Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 040603 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 14:02.14
6 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 030711 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 14:53.03
Poznámky:
3000m - Dorastenky
Celkom 6 pretekárov