<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých

Bratislava (19. 1. 2019)
60 m - Muži (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.04 0.179
2 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.06 0.158
60 m - Dorastenci (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.42 0.155
2 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 07.82 0.178
3 Medveď MichalMedveď Michal 020802 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 07.84 0.189
60 m - Starší žiaci (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Bačík MichalBačík Michal 050731 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 07.81 0.200
2 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.92 0.175
3 Kmeť PatrikKmeť Patrik 050926 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.05 0.178
60 m - Ženy (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.90 0.189
2 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.05 0.178
3 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.19 0.188
60 m - Dorastenky (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 08.45 0.158
2 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.47 0.169
3 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 08.61 0.149
60 m - Staršie žiačky (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 08.17 0.215
2 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.29 0.171
3 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.40 0.343
400 m - Ženy (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 60.45 0.200
2 Šprláková VeronikaŠprláková Veronika 000502 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 70.75 0.241
3 Timková KristínaTimková Kristína 991019 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 74.27 0.235
800 m - Dorastenci (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2:04.37
2 Kocman KrištofKocman Krištof 030112 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:12.21
3 Noris TomášNoris Tomáš 020125 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:16.68
800 m - Ženy (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Vorková DanielaVorková Daniela 991123 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2:44.96
2 Timková KristínaTimková Kristína 991019 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2:49.33
3 Hurtišová MartinaHurtišová Martina 001108 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:54.97
800 m - Dorastenky (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 021128 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:31.97
2000 m - Staršie žiačky (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
3000 m - Muži (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
2 Kubička LukášKubička Lukáš 010419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09:28.11
3000 m - Dorastenci (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
2 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 09:56.29
3000 m - Starší žiaci (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Redecha JánRedecha Ján 040709 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10:09.22
3 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 10:45.10
3000 m - Ženy (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Valová SilviaValová Silvia 910817 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 10:31.86
3000 m - Dorastenky (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 021030 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 10:35.06
2 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 11:59.67
3 Danielova NinaDanielova Nina 020626 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 14:01.44
60 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
3 Harant PatrikHarant Patrik 010927 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11.06 0.172
60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 08.26 0.151
3 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 08.75 0.159
60 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.84 0.161
60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Králiková RomanaKráliková Romana 000814 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 09.80 0.240
3 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.34 0.390
60 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
3 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10.12 0.220