<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých

Bratislava (19. 1. 2019)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 19.1.2019 - 16:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 41.02 0.244
2 Plánka PeterPlánka Peter 040917 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 42.54 0.321
3 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 45.52 0.298
Frič AdriánFrič Adrián 050516 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 DNS
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 19.1.2019 - 16:42) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 46.37 0.256
2 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 46.44 0.214
3 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 040420 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 48.33 0.247
4 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 49.44 0.325
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 19.1.2019 - 16:44) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 42.39 0.325
2 Hudec MatejHudec Matej 040718 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 43.07 0.256
Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DQ
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 41.02 0.244
2 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 42.39 0.325
3 Plánka PeterPlánka Peter 040917 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 42.54 0.321
4 Hudec MatejHudec Matej 040718 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 43.07 0.256
5 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 45.52 0.298
6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 46.37 0.256
7 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 46.44 0.214
8 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 040420 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 48.33 0.247
9 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 49.44 0.325
Frič AdriánFrič Adrián 050516 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 DNS
Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DQ

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 19.1.2019 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 46.52 0.169
2 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 46.81 0.178
3 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 46.84 0.187
4 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 47.75 0.199
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 19.1.2019 - 16:12) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 45.49 0.265
2 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 47.63 0.218
3 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 49.31 0.214
Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DQ 0.200
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 19.1.2019 - 16:14) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 47.69 0.233
2 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 060913 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 47.95 0.299
3 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 49.31 0.247
4 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 50.05 0.219
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (so, 19.1.2019 - 16:16) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 041224 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 48.94 0.211
MS Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 49.63 0.411
3 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 52.14 0.325
4 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 52.69 0.256
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Beh 5 (so, 19.1.2019 - 16:18) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 51.28 0.371
2 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 55.62 0.446
3 Danková AdelaDanková Adela 050923 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 58.28 0.226
Belica MiaBelica Mia 070501 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 DNS
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh E
Celkom 4 pretekári
Beh 6 (so, 19.1.2019 - 16:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrubá AdrianaHrubá Adriana 050602 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 47.04 0.268
2 Lukáčová EliškaLukáčová Eliška 070620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 52.60 0.344
3 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 070614 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 54.01 0.345
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh F
Celkom 3 pretekári
Beh 7 (so, 19.1.2019 - 16:22) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 45.84 0.256
2 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 060420 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 50.28 0.247
3 Samulová TatianaSamulová Tatiana 060714 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 52.57 0.233
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh G
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 45.49 0.265
2 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 45.84 0.256
3 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 46.52 0.169
4 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 46.81 0.178
5 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 46.84 0.187
6 Hrubá AdrianaHrubá Adriana 050602 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 47.04 0.268
7 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 47.63 0.218
8 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 47.69 0.233
9 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 47.75 0.199
10 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 060913 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 47.95 0.299
11 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 041224 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 48.94 0.211
12 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 49.31 0.214
12 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 49.31 0.247
14 Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 49.63 0.411
15 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 50.05 0.219
16 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 060420 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 50.28 0.247
17 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 51.28 0.371
18 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 52.14 0.325
19 Samulová TatianaSamulová Tatiana 060714 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 52.57 0.233
20 Lukáčová EliškaLukáčová Eliška 070620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 52.60 0.344
21 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 52.69 0.256
22 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 070614 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 54.01 0.345
23 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 55.62 0.446
24 Danková AdelaDanková Adela 050923 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 58.28 0.226
Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DQ 0.200
Belica MiaBelica Mia 070501 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 DNS