<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ dorastu,juniorov, dospelých a 5.kolo ml. žiactva

Trnava (14. 9. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 14.9.2019 - 11:00) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.16 11.00
2 Dávid PeterDávid Peter 060320 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.18 9.00
3 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 08.22 8.00
4 Král AdamKrál Adam 060521 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.38 5.00
5 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 08.42 4.00
6 Bojda SamuelBojda Samuel 060419 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.46 3.00
7 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 08.51 2.00
8 Gaj BrunoGaj Bruno 061103 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.80 1.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 14.9.2019 - 11:00) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ranostaj ErikRanostaj Erik 060115 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 08.84
2 Akay OskarAkay Oskar 060924 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 08.88
3 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 08.92
4 Fico AdriánFico Adrián 070605 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 09.04
5 205 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 09.08
6 203 Gargalík GregorGargalík Gregor 061031 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.18
214 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS
Kubica MichalKubica Michal 070514 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 14.9.2019 - 11:00) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 224 Poláček AdamPoláček Adam 060622 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.32
2 Bulgan JergušBulgan Jerguš 080912 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.33
3 Hrdlička AdamHrdlička Adam 060809 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.44
4 225 Valko JurajValko Juraj 070201 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 09.45
5 Pelech MichalPelech Michal 091208 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 09.47
6 Válek DavidVálek David 071008 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.47
7 Grujbár DušanGrujbár Dušan 060926 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.56
8 Mikla AdamMikla Adam 071105 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.94
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 14.9.2019 - 11:00) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 204 Polák MatejPolák Matej 081107 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 09.25
2 Jankových MichalJankových Michal 080808 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 09.37
3 208 Valášek JakubValášek Jakub 080804 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.46
4 212 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.82
5 Hornák MatejHornák Matej 080112 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 09.86
6 Sipina MatúšSipina Matúš 080212 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.90
7 Stašák MarekStašák Marek 091203 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.99
8 101 Bartoš JurajBartoš Juraj 070906 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 10.07
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 14.9.2019 - 11:00) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 215 Pribula JurajPribula Juraj 071202 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.70
2 Zverbík MatejZverbík Matej 091211 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.77
3 222 Melo MichalMelo Michal 061003 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.94
4 Závodný LeoZávodný Leo 110812 11 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 10.20
5 Kovács SebastiánKovács Sebastián 070317 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.36
6 Russo GiacomoRusso Giacomo 070802 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 10.46
7 Horník MarekHorník Marek 071207 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.54
8 Horváth FilipHorváth Filip 070107 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.68
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 14.9.2019 - 11:00) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňuš MartinBeňuš Martin 060425 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.30 7.00
2 216 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.99
3 Bičan David DexterBičan David Dexter 060825 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.09
4 Ištok AdrianIštok Adrian 070520 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.54
5 Hanzel PatrikHanzel Patrik 080406 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 09.86
Drábik FilipDrábik Filip 080623 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 14.9.2019 - 11:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.38 6.00
2 Tököly FilipTököly Filip 070205 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.82
3 Mosný CoryMosný Cory 070426 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 09.32
4 Stopper BrunoStopper Bruno 070911 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.74
5 Hurta SamuelHurta Samuel 070505 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.18
6 211 Janota EduardJanota Eduard 070924 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.25
7 Povoda JakubPovoda Jakub 070913 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 11.43
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.16 11.00
2 Dávid PeterDávid Peter 060320 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.18 9.00
3 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 08.22 8.00
4 Beňuš MartinBeňuš Martin 060425 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.30 7.00
5 Král AdamKrál Adam 060521 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.38 5.00
5 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.38 6.00
7 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 08.42 4.00
8 Bojda SamuelBojda Samuel 060419 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.46 3.00
9 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 08.51 2.00
10 Gaj BrunoGaj Bruno 061103 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.80 1.00
11 Tököly FilipTököly Filip 070205 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.82
12 Ranostaj ErikRanostaj Erik 060115 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 08.84
13 Akay OskarAkay Oskar 060924 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 08.88
14 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 08.92
15 216 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.99
16 Fico AdriánFico Adrián 070605 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 09.04
17 205 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 09.08
18 Bičan David DexterBičan David Dexter 060825 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.09
19 203 Gargalík GregorGargalík Gregor 061031 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.18
20 204 Polák MatejPolák Matej 081107 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 09.25
21 224 Poláček AdamPoláček Adam 060622 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.32
21 Mosný CoryMosný Cory 070426 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 09.32
23 Bulgan JergušBulgan Jerguš 080912 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.33
24 Jankových MichalJankových Michal 080808 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 09.37
25 Hrdlička AdamHrdlička Adam 060809 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.44
26 225 Valko JurajValko Juraj 070201 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 09.45
27 208 Valášek JakubValášek Jakub 080804 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.46
28 Pelech MichalPelech Michal 091208 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 09.47
28 Válek DavidVálek David 071008 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.47
30 Ištok AdrianIštok Adrian 070520 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.54
31 Grujbár DušanGrujbár Dušan 060926 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.56
32 215 Pribula JurajPribula Juraj 071202 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.70
33 Stopper BrunoStopper Bruno 070911 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.74
34 Zverbík MatejZverbík Matej 091211 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.77
35 212 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.82
36 Hornák MatejHornák Matej 080112 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 09.86
36 Hanzel PatrikHanzel Patrik 080406 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 09.86
38 Sipina MatúšSipina Matúš 080212 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.90
39 Mikla AdamMikla Adam 071105 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.94
39 222 Melo MichalMelo Michal 061003 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.94
41 Stašák MarekStašák Marek 091203 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.99
42 101 Bartoš JurajBartoš Juraj 070906 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 10.07
43 Hurta SamuelHurta Samuel 070505 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.18
44 Závodný LeoZávodný Leo 110812 11 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 10.20
45 211 Janota EduardJanota Eduard 070924 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.25
46 Kovács SebastiánKovács Sebastián 070317 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.36
47 Russo GiacomoRusso Giacomo 070802 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 10.46
48 Horník MarekHorník Marek 071207 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.54
49 Horváth FilipHorváth Filip 070107 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.68
50 Povoda JakubPovoda Jakub 070913 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 11.43
214 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS
Kubica MichalKubica Michal 070514 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 DNS
Drábik FilipDrábik Filip 080623 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 14.9.2019 - 11:15) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.39 11.00
2 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.73 9.00
3 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 08.80 8.00
4 Chovancová MartinaChovancová Martina 061016 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 08.81 7.00
5 Martišová DianaMartišová Diana 080401 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 08.91 6.00
6 Benkovičová EditBenkovičová Edit 071012 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.93 3.00
7 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 070302 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.08
Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 14.9.2019 - 11:15) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.91 5.00
2 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.92 4.00
3 246 Kučerová EmmaKučerová Emma 060828 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 08.99 2.00
4 Šiková NelaŠiková Nela 070820 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.01 1.00
5 Novotová MartinaNovotová Martina 061130 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.06
6 Šiková SaraŠiková Sara 070820 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.20
7 Czaková NatáliaCzaková Natália 060823 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.26
8 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 060424 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 09.40
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 14.9.2019 - 11:15) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 253 Vážanová EmaVážanová Ema 061129 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.03
2 Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.19
3 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 061006 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.22
4 Antalová KláraAntalová Klára 070118 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.25
5 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 070620 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 09.35
6 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 09.39
7 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 09.48
8 Krajancová BarboraKrajancová Barbora 060605 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.62
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 14.9.2019 - 11:15) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 251 Turčeková KarinTurčeková Karin 070529 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.20
2 Brezovská SofiaBrezovská Sofia 070523 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.34
3 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.40
4 111 Bojdová LuciaBojdová Lucia 070705 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.42
5 231 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.54
6 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 080117 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.54
7 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 070104 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 09.62
8 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória 060424 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.31
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 14.9.2019 - 11:15) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 070724 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.21
2 Miškovičová SimonaMiškovičová Simona 070516 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 09.29
3 Bartoňová VivienBartoňová Vivien 060328 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.58
4 Belanská VeronikaBelanská Veronika 060918 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.69
5 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.70
6 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.80
7 Zacharová LujzaZacharová Lujza 070112 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.82
Konečná LíviaKonečná Lívia 071027 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 14.9.2019 - 11:15) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 239 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 080812 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 09.59
2 233 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.75
3 Moravíková SáraMoravíková Sára 090423 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.91
4 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 070928 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.01
5 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 080112 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 10.26
6 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 061127 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 10.40
7 Zavadilová NinaZavadilová Nina 090202 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 10.59
Karhanová EmmaKarhanová Emma 090114 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (so, 14.9.2019 - 11:15) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória 060424 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 09.57
2 Šándorová KatarínaŠándorová Katarína 060722 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.11
3 237 Chudá EmaChudá Ema 090821 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 10.29
4 Lieskovská HankaLieskovská Hanka 071031 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.30
5 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 081117 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.74
6 Heltová AlexandraHeltová Alexandra 061118 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.81
7 Huttová NatáliaHuttová Natália 090604 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.83
8 Doffek PetraDoffek Petra 090209 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.97
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (so, 14.9.2019 - 11:15) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Penzešová AlexandraPenzešová Alexandra 070703 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.36
2 250 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 101219 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 09.59
3 248 Motolová AlexMotolová Alex 090211 09 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 09.74
4 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 081113 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.92
5 Hobothová MáriaHobothová Mária 060924 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.43
6 238 Králiková DominikaKráliková Dominika 100126 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 10.69
7 Cablková JanaCablková Jana 091001 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 12.27
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.39 11.00
2 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.73 9.00
3 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 08.80 8.00
4 Chovancová MartinaChovancová Martina 061016 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 08.81 7.00
5 Martišová DianaMartišová Diana 080401 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 08.91 6.00
5 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.91 5.00
7 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.92 4.00
8 Benkovičová EditBenkovičová Edit 071012 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.93 3.00
9 246 Kučerová EmmaKučerová Emma 060828 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 08.99 2.00
10 Šiková NelaŠiková Nela 070820 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.01 1.00
11 253 Vážanová EmaVážanová Ema 061129 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.03
12 Novotová MartinaNovotová Martina 061130 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.06
13 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 070302 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.08
14 Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.19
15 Šiková SaraŠiková Sara 070820 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.20
15 251 Turčeková KarinTurčeková Karin 070529 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.20
17 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 070724 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.21
18 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 061006 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.22
19 Antalová KláraAntalová Klára 070118 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.25
20 Czaková NatáliaCzaková Natália 060823 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.26
21 Miškovičová SimonaMiškovičová Simona 070516 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 09.29
22 Brezovská SofiaBrezovská Sofia 070523 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.34
23 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 070620 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 09.35
24 Penzešová AlexandraPenzešová Alexandra 070703 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.36
25 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 09.39
26 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 060424 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 09.40
26 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.40
28 111 Bojdová LuciaBojdová Lucia 070705 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.42
29 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 09.48
30 231 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.54
30 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 080117 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.54
32 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória 060424 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 09.57
33 Bartoňová VivienBartoňová Vivien 060328 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.58
34 239 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 080812 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 09.59
34 250 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 101219 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 09.59
36 Krajancová BarboraKrajancová Barbora 060605 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.62
36 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 070104 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 09.62
38 Belanská VeronikaBelanská Veronika 060918 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.69
39 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.70
40 248 Motolová AlexMotolová Alex 090211 09 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 09.74
41 233 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.75
42 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.80
43 Zacharová LujzaZacharová Lujza 070112 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.82
44 Moravíková SáraMoravíková Sára 090423 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.91
45 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 081113 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.92
46 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 070928 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.01
47 Šándorová KatarínaŠándorová Katarína 060722 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.11
48 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 080112 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 10.26
49 237 Chudá EmaChudá Ema 090821 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 10.29
50 Lieskovská HankaLieskovská Hanka 071031 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.30
51 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória 060424 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.31
52 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 061127 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 10.40
53 Hobothová MáriaHobothová Mária 060924 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.43
54 Zavadilová NinaZavadilová Nina 090202 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 10.59
55 238 Králiková DominikaKráliková Dominika 100126 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 10.69
56 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 081117 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.74
57 Heltová AlexandraHeltová Alexandra 061118 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.81
58 Huttová NatáliaHuttová Natália 090604 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.83
59 Doffek PetraDoffek Petra 090209 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.97
60 Cablková JanaCablková Jana 091001 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 12.27
Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
Konečná LíviaKonečná Lívia 071027 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 DNS
Karhanová EmmaKarhanová Emma 090114 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS

100 m - Muži (Beh)

Beh (so, 14.9.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Richtárech MartinRichtárech Martin 010726 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 0:12.10
2 Lopuch MariánLopuch Marián 670514 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:13.72
Celkom 2 pretekári

100 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 14.9.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Obcovič PeterObcovič Peter 010404 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 0:11.56
Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DQ
Celkom 2 pretekári

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 14.9.2019 - 10:42) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 030205 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 0:11.20 11.00
2 Čery MatúšČery Matúš 040405 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:11.36 9.00
MS Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 0:11.43
4 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:11.68 7.00
5 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 0:11.71 6.00
6 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:11.77 3.00
7 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 0:11.86 2.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 14.9.2019 - 10:42) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:11.59 8.00
2 Larsen MagnusLarsen Magnus 021029 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:11.71 5.00
3 Fáber RenéFáber René 031204 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 0:11.77 4.00
4 Špak FilipŠpak Filip 030615 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:11.98 1.00
5 Karol TimotejKarol Timotej 030915 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:11.99
6 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:12.13
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 14.9.2019 - 10:42) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 0:12.31
2 Mikláš KristiánMikláš Kristián 020216 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:12.35
3 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:12.36
4 Moosch TomášMoosch Tomáš 020518 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:12.76
5 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 0:12.84
6 Balko FilipBalko Filip 021219 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:12.95
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 14.9.2019 - 10:42) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pollák MichalPollák Michal 040609 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 0:12.21
2 Balogh MariánBalogh Marián 050926 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:12.57
3 Čápek MárioČápek Mário 040307 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:12.71
4 Šebík DanielŠebík Daniel 030101 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:12.89
5 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 0:12.92
6 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:13.89
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 030205 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 0:11.20 11.00
2 Čery MatúšČery Matúš 040405 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:11.36 9.00
3 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 0:11.43
4 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:11.59 8.00
5 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:11.68 7.00
6 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 0:11.71 6.00
6 Larsen MagnusLarsen Magnus 021029 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:11.71 5.00
8 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:11.77 3.00
8 Fáber RenéFáber René 031204 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 0:11.77 4.00
10 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 0:11.86 2.00
11 Špak FilipŠpak Filip 030615 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:11.98 1.00
12 Karol TimotejKarol Timotej 030915 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:11.99
13 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:12.13
14 Pollák MichalPollák Michal 040609 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 0:12.21
15 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 0:12.31
16 Mikláš KristiánMikláš Kristián 020216 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:12.35
17 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:12.36
18 Balogh MariánBalogh Marián 050926 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:12.57
19 Čápek MárioČápek Mário 040307 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:12.71
20 Moosch TomášMoosch Tomáš 020518 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:12.76
21 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 0:12.84
22 Šebík DanielŠebík Daniel 030101 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:12.89
23 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 0:12.92
24 Balko FilipBalko Filip 021219 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:12.95
25 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:13.89

100 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 14.9.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:13.36
Celkom 1 pretekári

100 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 14.9.2019 - 10:51) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:11.90 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:12.60 9.00
3 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:12.95 8.00
4 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 0:13.06 7.00
5 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:13.21 6.00
6 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:13.30 5.00
7 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:13.39 4.00
8 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 0:13.61
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 14.9.2019 - 10:51) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:13.44 3.00
2 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 0:13.49 1.00
3 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:13.61
4 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:13.67
5 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 0:13.73
6 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 0:13.92
7 Sviteková NinaSviteková Nina 030916 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 0:13.97
8 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 0:14.19
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 14.9.2019 - 10:51) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Poláková TerezaPoláková Tereza 050125 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 0:13.93
2 Valová NinaValová Nina 040806 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 0:14.19
3 Blahová ChiaraBlahová Chiara 031010 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 0:14.28
MS Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:14.49
5 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050825 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 0:14.61
6 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 0:14.64
7 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:14.68
8 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:14.81
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 14.9.2019 - 10:51) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gučková AnetaGučková Aneta 051026 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 0:14.07
2 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:14.21
3 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 050802 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:14.43
4 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:14.84
5 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 041120 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:15.05
6 Janáková DianaJanáková Diana 031206 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 0:15.85
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 14.9.2019 - 10:51) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 020228 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 0:13.48 2.00
2 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:13.73
3 Ščepková EmmaŠčepková Emma 050319 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 0:13.93
4 Mišová LuciaMišová Lucia 040106 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 0:14.30
5 Beňová EvaBeňová Eva 050920 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 0:15.45
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:11.90 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:12.60 9.00
3 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:12.95 8.00
4 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 0:13.06 7.00
5 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:13.21 6.00
6 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:13.30 5.00
7 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:13.39 4.00
8 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:13.44 3.00
9 Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 020228 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 0:13.48 2.00
10 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 0:13.49 1.00
11 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 0:13.61
11 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:13.61
13 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:13.67
14 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 0:13.73
14 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:13.73
16 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 0:13.92
17 Poláková TerezaPoláková Tereza 050125 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 0:13.93
17 Ščepková EmmaŠčepková Emma 050319 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 0:13.93
19 Sviteková NinaSviteková Nina 030916 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 0:13.97
20 Gučková AnetaGučková Aneta 051026 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 0:14.07
21 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 0:14.19
21 Valová NinaValová Nina 040806 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 0:14.19
23 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:14.21
24 Blahová ChiaraBlahová Chiara 031010 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 0:14.28
25 Mišová LuciaMišová Lucia 040106 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 0:14.30
26 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 050802 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:14.43
27 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:14.49
28 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050825 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 0:14.61
29 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 0:14.64
30 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:14.68
31 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:14.81
32 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:14.84
33 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 041120 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:15.05
34 Beňová EvaBeňová Eva 050920 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 0:15.45
35 Janáková DianaJanáková Diana 031206 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 0:15.85

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 14.9.2019 - 13:50) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 19.69 11.00
MS 201 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 20.15
3 Král AdamKrál Adam 060521 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 20.44 7.00
4 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 20.56 6.00
5 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 20.90 5.00
6 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 20.90 4.00
7 Bojda SamuelBojda Samuel 060419 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 21.11 3.00
8 Gaj BrunoGaj Bruno 061103 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 21.79
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 14.9.2019 - 13:50) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Akay OskarAkay Oskar 060924 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 21.36 2.00
2 Fico AdriánFico Adrián 070605 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 22.16
3 205 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 22.61
4 Chobot DominikChobot Dominik 070717 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.32
5 Hrdlička AdamHrdlička Adam 060809 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 23.34
6 208 Valášek JakubValášek Jakub 080804 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 23.75
7 212 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 24.70
8 Stašák MarekStašák Marek 091203 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 26.07
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 14.9.2019 - 13:50) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 19.74 9.00
2 256 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 060103 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 21.93
3 Zverbík MatejZverbík Matej 091211 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 24.61
4 Mikla AdamMikla Adam 071105 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 25.13
5 Hornák MatejHornák Matej 080112 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 25.80
6 Horník MarekHorník Marek 071207 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 27.08
7 219 Halanda FilipHalanda Filip 061223 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 27.55
Drábik FilipDrábik Filip 080623 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 14.9.2019 - 13:50) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Laca JakubLaca Jakub 060625 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 20.22 8.00
2 207 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 22.85
3 Jankových MichalJankových Michal 080808 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 23.47
4 Liška OndrejLiška Ondrej 080927 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 24.47
5 Hanzel PatrikHanzel Patrik 080406 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 25.55
6 Kovács SebastiánKovács Sebastián 070317 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 26.31
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 14.9.2019 - 13:50) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ranostaj ErikRanostaj Erik 060115 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 21.75 1.00
2 Mosný CoryMosný Cory 070426 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 22.91
3 Ištok AdrianIštok Adrian 070520 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 24.64
4 Petrík TimotejPetrík Timotej 071119 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 25.21
Stopper BrunoStopper Bruno 070911 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 19.69 11.00
2 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 19.74 9.00
3 201 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 20.15
4 Laca JakubLaca Jakub 060625 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 20.22 8.00
5 Král AdamKrál Adam 060521 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 20.44 7.00
6 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 20.56 6.00
7 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 20.90 5.00
7 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 20.90 4.00
9 Bojda SamuelBojda Samuel 060419 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 21.11 3.00
10 Akay OskarAkay Oskar 060924 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 21.36 2.00
11 Ranostaj ErikRanostaj Erik 060115 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 21.75 1.00
12 Gaj BrunoGaj Bruno 061103 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 21.79
13 256 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 060103 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 21.93
14 Fico AdriánFico Adrián 070605 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 22.16
15 205 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 22.61
16 207 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 22.85
17 Mosný CoryMosný Cory 070426 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 22.91
18 Chobot DominikChobot Dominik 070717 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.32
19 Hrdlička AdamHrdlička Adam 060809 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 23.34
20 Jankových MichalJankových Michal 080808 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 23.47
21 208 Valášek JakubValášek Jakub 080804 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 23.75
22 Liška OndrejLiška Ondrej 080927 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 24.47
23 Zverbík MatejZverbík Matej 091211 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 24.61
24 Ištok AdrianIštok Adrian 070520 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 24.64
25 212 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 24.70
26 Mikla AdamMikla Adam 071105 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 25.13
27 Petrík TimotejPetrík Timotej 071119 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 25.21
28 Hanzel PatrikHanzel Patrik 080406 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 25.55
29 Hornák MatejHornák Matej 080112 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 25.80
30 Stašák MarekStašák Marek 091203 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 26.07
31 Kovács SebastiánKovács Sebastián 070317 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 26.31
32 Horník MarekHorník Marek 071207 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 27.08
33 219 Halanda FilipHalanda Filip 061223 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 27.55
Drábik FilipDrábik Filip 080623 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 DNS
Stopper BrunoStopper Bruno 070911 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 14.9.2019 - 14:05) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 20.83 11.00
2 Baláková PetraBaláková Petra 070305 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 20.87 9.00
3 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 21.37 8.00
4 Benkovičová EditBenkovičová Edit 071012 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.43 7.00
5 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 21.77 4.00
6 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 21.85 3.00
7 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 22.97
Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 14.9.2019 - 14:05) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 21.71 5.00
2 246 Kučerová EmmaKučerová Emma 060828 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 21.93 2.00
3 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 22.62 1.00
4 Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.78
5 Rábeková MelindaRábeková Melinda 071229 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 23.06
6 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 070620 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 23.07
7 228 Vytisková EliškaVytisková Eliška 080806 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 23.50
8 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 23.52
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 14.9.2019 - 14:05) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.15
2 106 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 23.27
3 240 Navarová TeaNavarová Tea 070509 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.43
4 235 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 23.83
5 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 080117 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 24.06
6 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 24.33
7 Konečná LíviaKonečná Lívia 071027 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 24.63
8 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 24.80
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 14.9.2019 - 14:05) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 060814 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 21.70 6.00
2 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 070724 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.00
3 Belanská VeronikaBelanská Veronika 060918 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 24.32
4 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 25.09
5 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 090827 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 25.87
6 Zavadilová NinaZavadilová Nina 090202 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 26.04
7 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 090821 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 26.15
8 238 Králiková DominikaKráliková Dominika 100126 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 26.83
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 14.9.2019 - 14:05) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 070302 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.84
2 Antalová KláraAntalová Klára 070118 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.01
3 Miškovičová SimonaMiškovičová Simona 070516 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 23.56
4 Szóradová NellaSzóradová Nella 060614 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 24.18
5 241 Nižnanová EmaNižnanová Ema 071219 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.20
6 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína 070111 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.62
7 Králiková PetraKráliková Petra 060818 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.75
8 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 080112 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 25.84
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 14.9.2019 - 14:05) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Martišová DianaMartišová Diana 080401 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 22.91
2 Penzešová AlexandraPenzešová Alexandra 070703 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 23.10
3 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 24.12
4 Hobothová MáriaHobothová Mária 060924 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 24.71
5 Krajancová BarboraKrajancová Barbora 060605 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.18
6 Heltová AlexandraHeltová Alexandra 061118 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 27.47
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 14.9.2019 - 14:05) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 060424 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 23.23
2 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória 060424 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 24.08
3 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 081113 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.67
4 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 070402 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 25.06
5 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 070826 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 25.40
6 Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart 071108 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 26.59
7 Cablková JanaCablková Jana 091001 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 31.36
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 20.83 11.00
2 Baláková PetraBaláková Petra 070305 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 20.87 9.00
3 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 21.37 8.00
4 Benkovičová EditBenkovičová Edit 071012 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.43 7.00
5 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 060814 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 21.70 6.00
6 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 21.71 5.00
7 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 21.77 4.00
8 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 21.85 3.00
9 246 Kučerová EmmaKučerová Emma 060828 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 21.93 2.00
10 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 22.62 1.00
11 Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.78
12 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 070302 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.84
13 Martišová DianaMartišová Diana 080401 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 22.91
14 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 22.97
15 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 070724 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.00
16 Antalová KláraAntalová Klára 070118 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.01
17 Rábeková MelindaRábeková Melinda 071229 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 23.06
18 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 070620 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 23.07
19 Penzešová AlexandraPenzešová Alexandra 070703 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 23.10
20 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.15
21 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 060424 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 23.23
22 106 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 23.27
23 240 Navarová TeaNavarová Tea 070509 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.43
24 228 Vytisková EliškaVytisková Eliška 080806 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 23.50
25 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 23.52
26 Miškovičová SimonaMiškovičová Simona 070516 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 23.56
27 235 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 23.83
28 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 080117 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 24.06
29 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória 060424 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 24.08
30 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 24.12
31 Szóradová NellaSzóradová Nella 060614 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 24.18
32 241 Nižnanová EmaNižnanová Ema 071219 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.20
33 Belanská VeronikaBelanská Veronika 060918 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 24.32
34 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 24.33
35 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína 070111 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.62
36 Konečná LíviaKonečná Lívia 071027 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 24.63
37 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 081113 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.67
38 Hobothová MáriaHobothová Mária 060924 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 24.71
39 Králiková PetraKráliková Petra 060818 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.75
40 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 24.80
41 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 070402 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 25.06
42 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 25.09
43 Krajancová BarboraKrajancová Barbora 060605 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.18
44 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 070826 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 25.40
45 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 080112 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 25.84
46 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 090827 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 25.87
47 Zavadilová NinaZavadilová Nina 090202 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 26.04
48 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 090821 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 26.15
49 Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart 071108 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 26.59
50 238 Králiková DominikaKráliková Dominika 100126 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 26.83
51 Heltová AlexandraHeltová Alexandra 061118 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 27.47
52 Cablková JanaCablková Jana 091001 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 31.36
Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS

200 m - Muži (Beh)

Beh (so, 14.9.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 97 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 4 0:23.87
2 Lopuch MariánLopuch Marián 670514 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:28.45
Celkom 2 pretekári

200 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 14.9.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 182 Pružinec BranislavPružinec Branislav 001117 00 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 0:28.16
Celkom 1 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 14.9.2019 - 14:22) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 030205 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 0:23.08 11.00
2 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 0:23.40 9.00
3 Valo MarekValo Marek 031009 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:23.53 8.00
4 Špak FilipŠpak Filip 030615 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:24.07 7.00
5 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:24.11 6.00
6 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:24.22 5.00
7 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 0:24.38 3.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 14.9.2019 - 14:22) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bartek DenisBartek Denis 030504 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:24.30 4.00
2 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 0:24.47
3 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:24.50
4 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:24.87
5 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:25.02
6 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 0:25.13
7 182 Pružinec BranislavPružinec Branislav 001117 00 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 0:28.16
Mikláš KristiánMikláš Kristián 020216 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DQ
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 14.9.2019 - 14:22) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:24.47 1.00
2 186 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:24.96
3 Dániel RegőDániel Regő 050217 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:25.32
4 Moosch TomášMoosch Tomáš 020518 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:26.33
5 Balko FilipBalko Filip 021219 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:26.64
Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 14.9.2019 - 14:22) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Henry FranklinHenry Franklin 040418 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 0:24.39 2.00
2 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 0:24.85
3 183 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:26.63
4 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 0:26.64
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 030205 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 0:23.08 11.00
2 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 0:23.40 9.00
3 Valo MarekValo Marek 031009 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:23.53 8.00
4 Špak FilipŠpak Filip 030615 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:24.07 7.00
5 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:24.11 6.00
6 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:24.22 5.00
7 Bartek DenisBartek Denis 030504 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:24.30 4.00
8 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 0:24.38 3.00
9 Henry FranklinHenry Franklin 040418 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 0:24.39 2.00
10 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 0:24.47
10 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:24.47 1.00
12 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:24.50
13 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 0:24.85
14 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:24.87
15 186 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:24.96
16 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:25.02
17 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 0:25.13
18 Dániel RegőDániel Regő 050217 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:25.32
19 Moosch TomášMoosch Tomáš 020518 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:26.33
20 183 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:26.63
21 Balko FilipBalko Filip 021219 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:26.64
21 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 0:26.64
23 182 Pružinec BranislavPružinec Branislav 001117 00 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 0:28.16
Mikláš KristiánMikláš Kristián 020216 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DQ
Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS

200 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 14.9.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:25.77
Celkom 1 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 14.9.2019 - 14:30) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:27.52 11.00
2 191 Puha RékaPuha Réka 021210 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:27.81 9.00
3 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 0:28.02 8.00
4 192 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:28.05 6.00
5 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 0:29.23 4.00
Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 14.9.2019 - 14:30) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 196 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 0:29.10 5.00
2 Sviteková NinaSviteková Nina 030916 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:29.43 3.00
3 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 0:29.72
MS Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:29.73
5 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 030806 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:30.55
6 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 0:30.68
7 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 0:31.93
Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 14.9.2019 - 14:30) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 0:29.54 2.00
2 Poláková TerezaPoláková Tereza 050125 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 0:29.68 1.00
3 Blahová ChiaraBlahová Chiara 031010 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 0:30.80
4 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 0:31.45
5 Poláčková SabínaPoláčková Sabína 030415 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 0:33.15
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 14.9.2019 - 14:30) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 020228 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 0:28.03 7.00
2 200 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 050214 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:32.40
Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 050802 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Valášková GrétaValášková Gréta 050217 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:27.52 11.00
2 191 Puha RékaPuha Réka 021210 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:27.81 9.00
3 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 0:28.02 8.00
4 Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 020228 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 0:28.03 7.00
5 192 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:28.05 6.00
6 196 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 0:29.10 5.00
7 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 0:29.23 4.00
8 Sviteková NinaSviteková Nina 030916 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:29.43 3.00
9 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 0:29.54 2.00
10 Poláková TerezaPoláková Tereza 050125 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 0:29.68 1.00
11 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 0:29.72
12 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:29.73
13 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 030806 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:30.55
14 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 0:30.68
15 Blahová ChiaraBlahová Chiara 031010 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 0:30.80
16 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 0:31.45
17 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 0:31.93
18 200 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 050214 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:32.40
19 Poláčková SabínaPoláčková Sabína 030415 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 0:33.15
Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 DNS
Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 050802 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Valášková GrétaValášková Gréta 050217 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS

400 m - Muži (Beh)

Beh (so, 14.9.2019 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 97 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 4 0:52.00
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 14.9.2019 - 12:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Henry FranklinHenry Franklin 040418 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 0:52.23 11.00
2 Valo MarekValo Marek 031009 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:52.90 9.00
3 Bartek DenisBartek Denis 030504 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:53.31 8.00
4 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:54.28 7.00
5 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 0:54.39 6.00
6 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:56.29 4.00
7 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 0:57.33 1.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 14.9.2019 - 12:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:54.86 5.00
2 Dániel RegőDániel Regő 050217 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:56.53 3.00
3 Seko JakubSeko Jakub 030924 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:56.68 2.00
4 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 0:57.54
5 Bača MarekBača Marek 050601 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 0:57.85
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Henry FranklinHenry Franklin 040418 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 0:52.23 11.00
2 Valo MarekValo Marek 031009 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:52.90 9.00
3 Bartek DenisBartek Denis 030504 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:53.31 8.00
4 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:54.28 7.00
5 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 0:54.39 6.00
6 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:54.86 5.00
7 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:56.29 4.00
8 Dániel RegőDániel Regő 050217 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:56.53 3.00
9 Seko JakubSeko Jakub 030924 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:56.68 2.00
10 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 0:57.33 1.00
11 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 0:57.54
12 Bača MarekBača Marek 050601 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 0:57.85

400 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 14.9.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:08.79
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 14.9.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:03.77 11.00
2 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:07.64 7.00
3 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:09.41 6.00
4 102 Batyková SofiaBatyková Sofia 030520 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:16.50 4.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 14.9.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 1:05.00 9.00
2 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 030806 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 1:07.27 8.00
3 203 Pavlendová MiroslavaPavlendová Miroslava 030626 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:13.97 5.00
4 255 Šabíková BeatricaŠabíková Beatrica 030428 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:22.61 3.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:03.77 11.00
2 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 1:05.00 9.00
3 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 030806 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 1:07.27 8.00
4 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:07.64 7.00
5 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:09.41 6.00
6 203 Pavlendová MiroslavaPavlendová Miroslava 030626 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:13.97 5.00
7 102 Batyková SofiaBatyková Sofia 030520 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:16.50 4.00
8 255 Šabíková BeatricaŠabíková Beatrica 030428 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:22.61 3.00

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 14.9.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 201 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 1:36.73
2 204 Polák MatejPolák Matej 081107 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 1:52.30 9.00
3 207 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 1:54.81 7.00
4 205 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:54.95 6.00
5 202 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 081015 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:56.03 4.00
6 209 Kňaško MarcelKňaško Marcel 070525 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:01.36 1.00
7 210 Petríček ŠimonPetríček Šimon 071006 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 10 2:02.96
8 203 Gargalík GregorGargalík Gregor 061031 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:03.75
9 206 Hlaváček MarekHlaváček Marek 071215 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:04.30
10 208 Valášek JakubValášek Jakub 080804 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 2:07.35
11 211 Janota EduardJanota Eduard 070924 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 11 2:10.29
12 212 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12 2:13.26
13 214 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 2:26.24
14 213 Repta JakubRepta Jakub 070731 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 13 2:29.00
Celkom 14 pretekárov
Beh 02 (so, 14.9.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 256 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 060103 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 1:47.54 11.00
2 216 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:52.71 8.00
3 220 Kubala MatúšKubala Matúš 060706 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 1:55.10 5.00
4 218 Čík TristanČík Tristan 081006 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 1:59.68 3.00
5 223 Mészáros LukášMészáros Lukáš 061106 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 2:00.93 2.00
6 217 Buday PeterBuday Peter 070905 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:02.74
7 225 Valko JurajValko Juraj 070201 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 12 2:05.82
8 224 Poláček AdamPoláček Adam 060622 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:06.15
9 222 Melo MichalMelo Michal 061003 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:07.11
10 221 Marek JaromírMarek Jaromír 071026 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:08.44
11 226 Vernarec ŠimonVernarec Šimon 070512 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13 2:13.25
12 215 Pribula JurajPribula Juraj 071202 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:13.36
219 Halanda FilipHalanda Filip 061223 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS
Celkom 13 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 201 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 1:36.73
2 256 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 060103 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 1:47.54 11.00
3 204 Polák MatejPolák Matej 081107 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 1:52.30 9.00
4 216 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:52.71 8.00
5 207 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 1:54.81 7.00
6 205 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:54.95 6.00
7 220 Kubala MatúšKubala Matúš 060706 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 1:55.10 5.00
8 202 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 081015 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:56.03 4.00
9 218 Čík TristanČík Tristan 081006 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 1:59.68 3.00
10 223 Mészáros LukášMészáros Lukáš 061106 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 2:00.93 2.00
11 209 Kňaško MarcelKňaško Marcel 070525 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:01.36 1.00
12 217 Buday PeterBuday Peter 070905 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:02.74
13 210 Petríček ŠimonPetríček Šimon 071006 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 10 2:02.96
14 203 Gargalík GregorGargalík Gregor 061031 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:03.75
15 206 Hlaváček MarekHlaváček Marek 071215 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:04.30
16 225 Valko JurajValko Juraj 070201 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 12 2:05.82
17 224 Poláček AdamPoláček Adam 060622 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:06.15
18 222 Melo MichalMelo Michal 061003 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:07.11
19 208 Valášek JakubValášek Jakub 080804 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 2:07.35
20 221 Marek JaromírMarek Jaromír 071026 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:08.44
21 211 Janota EduardJanota Eduard 070924 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 11 2:10.29
22 226 Vernarec ŠimonVernarec Šimon 070512 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13 2:13.25
23 212 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12 2:13.26
24 215 Pribula JurajPribula Juraj 071202 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:13.36
25 214 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 2:26.24
26 213 Repta JakubRepta Jakub 070731 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 13 2:29.00
219 Halanda FilipHalanda Filip 061223 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 14.9.2019 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 229 Šebestová SáraŠebestová Sára 071004 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 1:51.77 11.00
2 244 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 070405 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 1:55.00 6.00
3 228 Vytisková EliškaVytisková Eliška 080806 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 1:57.13 5.00
4 230 Miháliková EmmaMiháliková Emma 071004 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 1:57.23 4.00
5 227 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 060723 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:02.34 2.00
6 232 Kocianová LauraKocianová Laura 080618 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 2:03.76
7 231 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:05.16
8 234 Bartošíková LolaBartošíková Lola 070529 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 2:08.57
9 239 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 080812 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 13 2:08.77
10 233 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 2:09.81
11 236 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 080404 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 10 2:13.86
12 235 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 2:18.81
13 237 Chudá EmaChudá Ema 090821 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 2:19.83
14 238 Králiková DominikaKráliková Dominika 100126 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 12 2:23.39
Celkom 14 pretekárov
Beh 02 (so, 14.9.2019 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 243 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 060109 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 1:52.68 9.00
2 249 Orelová LauraOrelová Laura 060413 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 1:53.00 8.00
3 247 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 060706 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 1:54.86 7.00
4 254 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13 2:01.70 3.00
5 251 Turčeková KarinTurčeková Karin 070529 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 10 2:02.76 1.00
6 246 Kučerová EmmaKučerová Emma 060828 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:04.93
7 253 Vážanová EmaVážanová Ema 061129 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 12 2:09.89
8 245 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 061124 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:11.17
9 242 Bučková TamaraBučková Tamara 070329 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:18.64
10 248 Motolová AlexMotolová Alex 090211 09 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 2:20.94
11 252 Tušková LuciaTušková Lucia 070329 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11 2:22.11
12 240 Navarová TeaNavarová Tea 070509 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 2:23.74
13 250 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 101219 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 9 2:26.24
14 241 Nižnanová EmaNižnanová Ema 071219 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 2:31.42
Celkom 14 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 229 Šebestová SáraŠebestová Sára 071004 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 1:51.77 11.00
2 243 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 060109 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 1:52.68 9.00
3 249 Orelová LauraOrelová Laura 060413 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 1:53.00 8.00
4 247 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 060706 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 1:54.86 7.00
5 244 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 070405 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 1:55.00 6.00
6 228 Vytisková EliškaVytisková Eliška 080806 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 1:57.13 5.00
7 230 Miháliková EmmaMiháliková Emma 071004 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 1:57.23 4.00
8 254 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13 2:01.70 3.00
9 227 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 060723 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:02.34 2.00
10 251 Turčeková KarinTurčeková Karin 070529 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 10 2:02.76 1.00
11 232 Kocianová LauraKocianová Laura 080618 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 2:03.76
12 246 Kučerová EmmaKučerová Emma 060828 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:04.93
13 231 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:05.16
14 234 Bartošíková LolaBartošíková Lola 070529 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 2:08.57
15 239 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 080812 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 13 2:08.77
16 233 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 2:09.81
17 253 Vážanová EmaVážanová Ema 061129 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 12 2:09.89
18 245 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 061124 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:11.17
19 236 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 080404 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 10 2:13.86
20 242 Bučková TamaraBučková Tamara 070329 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:18.64
21 235 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 2:18.81
22 237 Chudá EmaChudá Ema 090821 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 2:19.83
23 248 Motolová AlexMotolová Alex 090211 09 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 2:20.94
24 252 Tušková LuciaTušková Lucia 070329 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11 2:22.11
25 238 Králiková DominikaKráliková Dominika 100126 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 12 2:23.39
26 240 Navarová TeaNavarová Tea 070509 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 2:23.74
27 250 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 101219 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 9 2:26.24
28 241 Nižnanová EmaNižnanová Ema 071219 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 2:31.42

800 m - Muži (Beh)

Beh (so, 14.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 120 Peško MiroslavPeško Miroslav 720829 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 2:26.17
Celkom 1 pretekári

800 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 14.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 172 Obcovič PeterObcovič Peter 010404 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 2:10.46
2 182 Pružinec BranislavPružinec Branislav 001117 00 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 2:24.38
Celkom 2 pretekári

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 14.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 185 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:06.67 11.00
2 186 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:07.73 9.00
3 188 Novák ErikNovák Erik 040403 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:13.38 8.00
4 187 Kováč AdamKováč Adam 030925 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:14.88 7.00
5 184 Červený SamuelČervený Samuel 040715 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:15.49 6.00
6 189 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 040408 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 2:19.18 5.00
7 190 Biely PeterBiely Peter 040727 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:31.18 4.00
Celkom 7 pretekárov

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 14.9.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 191 Puha RékaPuha Réka 021210 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:23.59 11.00
2 192 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:30.37 9.00
3 194 Lipovská SofiaLipovská Sofia 040302 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:36.31 8.00
4 196 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 2:37.43 7.00
5 193 Geseová LeaGeseová Lea 030407 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:38.27 6.00
6 195 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 2:38.91 5.00
7 199 Šranková AngelikaŠranková Angelika 040508 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:39.09 4.00
8 197 Záležáková JasmineZáležáková Jasmine 050421 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:50.54 3.00
9 200 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 050214 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 2:53.54 2.00
10 198 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:55.02 1.00
11 255 Šabíková BeatricaŠabíková Beatrica 030428 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 3:18.47
Celkom 11 pretekárov

3000 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 14.9.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 119 Slivka PavolSlivka Pavol 010311 01 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10:27.47
Celkom 1 pretekári

3000 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 14.9.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 118 Hruška PeterHruška Peter 031008 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10:16.62 11.00
2 104 Černiansky PeterČerniansky Peter 030816 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10:17.05 9.00
3 101 Zubák AdamZubák Adam 041021 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 10 10:40.30 8.00
4 103 Sauer TimurSauer Timur 041002 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10:51.48 7.00
5 105 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10:53.78 6.00
6 107 Kováč MarekKováč Marek 040105 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11:02.93 5.00
7 109 Valent TadeášValent Tadeáš 030101 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 11:16.18 4.00
8 113 Ďuriš MichalĎuriš Michal 030912 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11:23.32 3.00
9 111 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12:24.58 2.00
10 110 Valent SimonValent Simon 040919 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12:42.11 1.00
Celkom 10 pretekárov

3000 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 14.9.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 116 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 11:14.02 11.00
2 257 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11:19.64 9.00
3 201 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 11:37.29 8.00
4 258 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 020101 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 13:07.17 7.00
5 203 Pavlendová MiroslavaPavlendová Miroslava 030626 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13:20.57 6.00
6 260 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 031104 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 13:48.21 5.00
7 106 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 040603 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14:07.58 4.00
8 102 Batyková SofiaBatyková Sofia 030520 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 17:02.87 3.00
259