<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ dorastu,juniorov, dospelých a 5.kolo ml. žiactva

Trnava (14. 9. 2019)

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 14.9.2019 - 10:10) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 14.66 11.00
2 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 15.43 9.00
3 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 15.60 8.00
4 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 15.69 7.00
5 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 15.87 6.00
6 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 16.00 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 14.9.2019 - 10:10) official Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 16.32 4.00
2 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 16.72 3.00
3 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 17.74 2.00
4 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 020411 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 19.51 1.00
5 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 041120 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 20.59
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 14.66 11.00
2 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 15.43 9.00
3 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 15.60 8.00
4 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 15.69 7.00
5 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 15.87 6.00
6 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 16.00 5.00
7 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 16.32 4.00
8 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 16.72 3.00
9 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 17.74 2.00
10 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 020411 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 19.51 1.00
11 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 041120 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 20.59