<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ dorastu,juniorov, dospelých a 5.kolo ml. žiactva

Trnava (14. 9. 2019)

3000 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 14.9.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 119 Slivka PavolSlivka Pavol 01 01 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10:27.47
Celkom 1 pretekári

3000 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 14.9.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 118 Hruška PeterHruška Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10:16.62 11.00
2 104 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10:17.05 9.00
3 101 Zubák AdamZubák Adam 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 10 10:40.30 8.00
4 103 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10:51.48 7.00
5 105 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10:53.78 6.00
6 107 Kováč MarekKováč Marek 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11:02.93 5.00
7 109 Valent TadeášValent Tadeáš 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 11:16.18 4.00
8 113 Ďuriš MichalĎuriš Michal 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11:23.32 3.00
9 111 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12:24.58 2.00
10 110 Valent SimonValent Simon 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12:42.11 1.00
Celkom 10 pretekárov

3000 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 14.9.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 116 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 11:14.02 11.00
2 257 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11:19.64 9.00
3 201 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 11:37.29 8.00
4 258 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 13:07.17 7.00
5 203 Pavlendová MiroslavaPavlendová Miroslava 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13:20.57 6.00
6 260 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 13:48.21 5.00
7 106 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14:07.58 4.00
8 102 Batyková SofiaBatyková Sofia 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 17:02.87 3.00
259 Černá NinaČerná Nina 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNF
Celkom 9 pretekárov