<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ dorastu,juniorov, dospelých a 5.kolo ml. žiactva

Trnava (14. 9. 2019)

100 m - Muži (Beh)

Beh (so, 14.9.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Richtárech MartinRichtárech Martin 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 12.10
2 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 13.72
Celkom 2 pretekári

100 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 14.9.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 11.56
Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DQ
Celkom 2 pretekári

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 14.9.2019 - 10:42) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 11.20 11.00
2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.36 9.00
MS Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 11.43
4 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.68 7.00
5 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 11.71 6.00
6 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.77 3.00
7 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 11.86 2.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 14.9.2019 - 10:42) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.59 8.00
2 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.71 5.00
3 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 11.77 4.00
4 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.98 1.00
5 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.99
6 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.13
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 14.9.2019 - 10:42) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 12.31
2 Mikláš KristiánMikláš Kristián 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.35
3 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.36
4 Moosch TomášMoosch Tomáš 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.76
5 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12.84
6 Balko FilipBalko Filip 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.95
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 14.9.2019 - 10:42) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pollák MichalPollák Michal 04 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 12.21
2 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.57
3 Čápek MárioČápek Mário 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.71
4 Šebík DanielŠebík Daniel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 12.89
5 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 12.92
6 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.89
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 11.20 11.00
2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.36 9.00
3 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 11.43
4 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.59 8.00
5 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.68 7.00
6 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 11.71 6.00
6 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.71 5.00
8 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.77 3.00
8 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 11.77 4.00
10 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 11.86 2.00
11 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.98 1.00
12 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.99
13 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.13
14 Pollák MichalPollák Michal 04 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 12.21
15 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 12.31
16 Mikláš KristiánMikláš Kristián 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.35
17 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.36
18 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.57
19 Čápek MárioČápek Mário 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.71
20 Moosch TomášMoosch Tomáš 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.76
21 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12.84
22 Šebík DanielŠebík Daniel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 12.89
23 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 12.92
24 Balko FilipBalko Filip 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.95
25 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.89

100 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 14.9.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.36
Celkom 1 pretekári

100 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 14.9.2019 - 10:51) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.90 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 12.60 9.00
3 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.95 8.00
4 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.06 7.00
5 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.21 6.00
6 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 13.30 5.00
7 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 13.39 4.00
8 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 13.61
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 14.9.2019 - 10:51) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 13.44 3.00
2 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 13.49 1.00
3 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.61
4 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.67
5 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 13.73
6 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 13.92
7 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 13.97
8 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.19
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 14.9.2019 - 10:51) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.93
2 Valová NinaValová Nina 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 14.19
3 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 14.28
MS Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.49
5 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 14.61
6 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 14.64
7 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 14.68
8 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.81
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 14.9.2019 - 10:51) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 14.07
2 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 14.21
3 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.43
4 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.84
5 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 15.05
6 Janáková DianaJanáková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 15.85
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 14.9.2019 - 10:51) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 13.48 2.00
2 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 13.73
3 Ščepková EmmaŠčepková Emma 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 13.93
4 Mišová LuciaMišová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 14.30
5 Beňová EvaBeňová Eva 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 15.45
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.90 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 12.60 9.00
3 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.95 8.00
4 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.06 7.00
5 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.21 6.00
6 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 13.30 5.00
7 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 13.39 4.00
8 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 13.44 3.00
9 Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 13.48 2.00
10 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 13.49 1.00
11 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 13.61
11 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.61
13 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.67
14 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 13.73
14 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 13.73
16 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 13.92
17 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.93
17 Ščepková EmmaŠčepková Emma 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 13.93
19 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 13.97
20 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 14.07
21 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.19
21 Valová NinaValová Nina 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 14.19
23 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 14.21
24 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 14.28
25 Mišová LuciaMišová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 14.30
26 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.43
27 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.49
28 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 14.61
29 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 14.64
30 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 14.68
31 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.81
32 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.84
33 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 15.05
34 Beňová EvaBeňová Eva 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 15.45
35 Janáková DianaJanáková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 15.85