<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ dorastu,juniorov, dospelých a 5.kolo ml. žiactva

Trnava (14. 9. 2019)

100 m - Muži (Beh)

Beh (so, 14.9.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Richtárech MartinRichtárech Martin 010726 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 0:12.10
2 Lopuch MariánLopuch Marián 670514 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:13.72
Celkom 2 pretekári

100 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 14.9.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Obcovič PeterObcovič Peter 010404 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 0:11.56
Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DQ
Celkom 2 pretekári

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 14.9.2019 - 10:42) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 030205 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 0:11.20 11.00
2 Čery MatúšČery Matúš 040405 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:11.36 9.00
MS Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 0:11.43
4 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:11.68 7.00
5 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 0:11.71 6.00
6 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:11.77 3.00
7 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 0:11.86 2.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 14.9.2019 - 10:42) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:11.59 8.00
2 Larsen MagnusLarsen Magnus 021029 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:11.71 5.00
3 Fáber RenéFáber René 031204 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 0:11.77 4.00
4 Špak FilipŠpak Filip 030615 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:11.98 1.00
5 Karol TimotejKarol Timotej 030915 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:11.99
6 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:12.13
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 14.9.2019 - 10:42) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 0:12.31
2 Mikláš KristiánMikláš Kristián 020216 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:12.35
3 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:12.36
4 Moosch TomášMoosch Tomáš 020518 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:12.76
5 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 0:12.84
6 Balko FilipBalko Filip 021219 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:12.95
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 14.9.2019 - 10:42) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pollák MichalPollák Michal 040609 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 0:12.21
2 Balogh MariánBalogh Marián 050926 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:12.57
3 Čápek MárioČápek Mário 040307 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:12.71
4 Šebík DanielŠebík Daniel 030101 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:12.89
5 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 0:12.92
6 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:13.89
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 030205 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 0:11.20 11.00
2 Čery MatúšČery Matúš 040405 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:11.36 9.00
3 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 0:11.43
4 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:11.59 8.00
5 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:11.68 7.00
6 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 0:11.71 6.00
6 Larsen MagnusLarsen Magnus 021029 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:11.71 5.00
8 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:11.77 3.00
8 Fáber RenéFáber René 031204 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 0:11.77 4.00
10 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 0:11.86 2.00
11 Špak FilipŠpak Filip 030615 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:11.98 1.00
12 Karol TimotejKarol Timotej 030915 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:11.99
13 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:12.13
14 Pollák MichalPollák Michal 040609 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 0:12.21
15 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 0:12.31
16 Mikláš KristiánMikláš Kristián 020216 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:12.35
17 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:12.36
18 Balogh MariánBalogh Marián 050926 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:12.57
19 Čápek MárioČápek Mário 040307 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:12.71
20 Moosch TomášMoosch Tomáš 020518 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:12.76
21 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 0:12.84
22 Šebík DanielŠebík Daniel 030101 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:12.89
23 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 0:12.92
24 Balko FilipBalko Filip 021219 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:12.95
25 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:13.89

100 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 14.9.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:13.36
Celkom 1 pretekári

100 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 14.9.2019 - 10:51) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:11.90 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:12.60 9.00
3 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:12.95 8.00
4 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 0:13.06 7.00
5 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:13.21 6.00
6 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:13.30 5.00
7 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:13.39 4.00
8 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 0:13.61
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 14.9.2019 - 10:51) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:13.44 3.00
2 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 0:13.49 1.00
3 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:13.61
4 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:13.67
5 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 0:13.73
6 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 0:13.92
7 Sviteková NinaSviteková Nina 030916 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 0:13.97
8 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 0:14.19
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 14.9.2019 - 10:51) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Poláková TerezaPoláková Tereza 050125 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 0:13.93
2 Valová NinaValová Nina 040806 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 0:14.19
3 Blahová ChiaraBlahová Chiara 031010 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 0:14.28
MS Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:14.49
5 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050825 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 0:14.61
6 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 0:14.64
7 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:14.68
8 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:14.81
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 14.9.2019 - 10:51) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gučková AnetaGučková Aneta 051026 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 0:14.07
2 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:14.21
3 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 050802 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:14.43
4 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:14.84
5 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 041120 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:15.05
6 Janáková DianaJanáková Diana 031206 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 0:15.85
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 14.9.2019 - 10:51) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 020228 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 0:13.48 2.00
2 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:13.73
3 Ščepková EmmaŠčepková Emma 050319 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 0:13.93
4 Mišová LuciaMišová Lucia 040106 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 0:14.30
5 Beňová EvaBeňová Eva 050920 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 0:15.45
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:11.90 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:12.60 9.00
3 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:12.95 8.00
4 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 0:13.06 7.00
5 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:13.21 6.00
6 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:13.30 5.00
7 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:13.39 4.00
8 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:13.44 3.00
9 Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 020228 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 0:13.48 2.00
10 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 0:13.49 1.00
11 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 0:13.61
11 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:13.61
13 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:13.67
14 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 0:13.73
14 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:13.73
16 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 0:13.92
17 Poláková TerezaPoláková Tereza 050125 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 0:13.93
17 Ščepková EmmaŠčepková Emma 050319 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 0:13.93
19 Sviteková NinaSviteková Nina 030916 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 0:13.97
20 Gučková AnetaGučková Aneta 051026 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 0:14.07
21 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 0:14.19
21 Valová NinaValová Nina 040806 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 0:14.19
23 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:14.21
24 Blahová ChiaraBlahová Chiara 031010 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 0:14.28
25 Mišová LuciaMišová Lucia 040106 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 0:14.30
26 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 050802 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:14.43
27 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:14.49
28 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050825 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 0:14.61
29 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 0:14.64
30 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:14.68
31 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:14.81
32 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:14.84
33 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 041120 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:15.05
34 Beňová EvaBeňová Eva 050920 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 0:15.45
35 Janáková DianaJanáková Diana 031206 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 0:15.85