<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ dorastu,juniorov, dospelých a 5.kolo ml. žiactva

Trnava (14. 9. 2019)

200 m - Muži (Beh)

Beh (so, 14.9.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 4 23.87
2 Lopuch MariánLopuch Marián 670514 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 28.45
Celkom 2 pretekári

200 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 14.9.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 182 Pružinec BranislavPružinec Branislav 001117 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 28.16
Celkom 1 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 14.9.2019 - 14:22) official Vietor: +2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 23.08 11.00
2 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 23.40 9.00
3 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.53 8.00
4 Špak FilipŠpak Filip 030615 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.07 7.00
5 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.11 6.00
6 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.22 5.00
7 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.38 3.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 14.9.2019 - 14:22) official Vietor: +2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 24.30 4.00
2 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.47
3 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.50
4 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.87
5 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.02
6 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 25.13
7 182 Pružinec BranislavPružinec Branislav 001117 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 28.16
Mikláš KristiánMikláš Kristián 020216 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DQ
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 14.9.2019 - 14:22) official Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.47 1.00
2 186 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.96
3 Dániel RegőDániel Regő 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.32
4 Moosch TomášMoosch Tomáš 020518 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 26.33
5 Balko FilipBalko Filip 021219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 26.64
Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 14.9.2019 - 14:22) official Vietor: +2.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 24.39 2.00
2 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 24.85
3 183 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 26.63
4 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 26.64
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 23.08 11.00
2 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 23.40 9.00
3 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.53 8.00
4 Špak FilipŠpak Filip 030615 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.07 7.00
5 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.11 6.00
6 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.22 5.00
7 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 24.30 4.00
8 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.38 3.00
9 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 24.39 2.00
10 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.47
10 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.47 1.00
12 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.50
13 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 24.85
14 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.87
15 186 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.96
16 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.02
17 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 25.13
18 Dániel RegőDániel Regő 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.32
19 Moosch TomášMoosch Tomáš 020518 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 26.33
20 183 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 26.63
21 Balko FilipBalko Filip 021219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 26.64
21 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 26.64
23 182 Pružinec BranislavPružinec Branislav 001117 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 28.16
Mikláš KristiánMikláš Kristián 020216 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DQ
Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS

200 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 14.9.2019 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.77
Celkom 1 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 14.9.2019 - 14:30) official Vietor: +2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.52 11.00
2 191 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 27.81 9.00
3 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 28.02 8.00
4 192 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 28.05 6.00
5 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 29.23 4.00
Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 14.9.2019 - 14:30) official Vietor: +2.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 196 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 29.10 5.00
2 Sviteková NinaSviteková Nina 030916 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 29.43 3.00
3 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 29.72
MS Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 29.73
5 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 030806 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 30.55
6 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 30.68
7 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 31.93
Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 14.9.2019 - 14:30) official Vietor: +2.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 29.54 2.00
2 Poláková TerezaPoláková Tereza 050125 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 29.68 1.00
3 Blahová ChiaraBlahová Chiara 031010 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 30.80
4 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 31.45
5 Poláčková SabínaPoláčková Sabína 030415 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 33.15
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 14.9.2019 - 14:30) official Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 020228 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 28.03 7.00
2 200 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 050214 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 32.40
Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 050802 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.52 11.00
2 191 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 27.81 9.00
3 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 28.02 8.00
4 Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 020228 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 28.03 7.00
5 192 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 28.05 6.00
6 196 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 29.10 5.00
7 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 29.23 4.00
8 Sviteková NinaSviteková Nina 030916 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 29.43 3.00
9 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 29.54 2.00
10 Poláková TerezaPoláková Tereza 050125 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 29.68 1.00
11 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 29.72
12 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 29.73
13 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 030806 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 30.55
14 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 30.68
15 Blahová ChiaraBlahová Chiara 031010 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 30.80
16 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 31.45
17 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 31.93
18 200 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 050214 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 32.40
19 Poláčková SabínaPoláčková Sabína 030415 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 33.15
Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 DNS
Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 050802 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS