<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ dorastu,juniorov, dospelých a 5.kolo ml. žiactva

Trnava (14. 9. 2019)

300 m prekážok [76,2 cm] - Juniorky (Beh)

Beh (so, 14.9.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:46.91
Celkom 1 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 14.9.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 0:47.88 11.00
2 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:48.12 9.00
3 Balážová EmaBalážová Ema 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 0:49.62 8.00
4 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:49.65 7.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 14.9.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:52.26 6.00
2 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:54.44 5.00
3 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 0:57.03 4.00
4 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:59.16 3.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 0:47.88 11.00
2 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:48.12 9.00
3 Balážová EmaBalážová Ema 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 0:49.62 8.00
4 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:49.65 7.00
5 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:52.26 6.00
6 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:54.44 5.00
7 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 0:57.03 4.00
8 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:59.16 3.00