<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ dorastu,juniorov, dospelých a 5.kolo ml. žiactva

Trnava (14. 9. 2019)
Skok do výšky - Dorastenci (sobota, 14.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 183
2 Gondžala DenisGondžala Denis 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 183
3 Miko DominikMiko Dominik 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 165
Skok do výšky - Mladší žiaci (sobota, 14.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 145
2 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 140
3 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 140
Skok do výšky - Juniorky (sobota, 14.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 140
Skok do výšky - Dorastenky (sobota, 14.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1= Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 155
1= Fonferová LauraFonferová Laura 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 155
3 Vargová AndreaVargová Andrea 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 150
Skok do výšky - Mladšie žiačky (sobota, 14.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 140
2 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 135
3 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 135
Skok o žrdi - Dorastenci (sobota, 14.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 320
2 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 290
3= Kožík AdamKožík Adam 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 260
3= 104 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 260
Skok o žrdi - Dorastenky (sobota, 14.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Balážová EmaBalážová Ema 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 240
2 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 240
3= Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 200
3= Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 200
Skok do diaľky - Muži (sobota, 14.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Richtárech MartinRichtárech Martin 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 597
Skok do diaľky - Juniori (sobota, 14.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Brath RichardBrath Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 576
Skok do diaľky - Dorastenci (sobota, 14.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Deák KristófDeák Kristóf 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 646
2 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 586
3 Jano PeterJano Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 574
Skok do diaľky - Mladší žiaci (sobota, 14.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 510
2 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 500
3 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 495
Skok do diaľky - Juniorky (sobota, 14.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 480
Skok do diaľky - Dorastenky (sobota, 14.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 578
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 532
3 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 527
Skok do diaľky - Mladšie žiačky (sobota, 14.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 486
2 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 462
3 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 455
Trojskok - Juniori (sobota, 14.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Brath RichardBrath Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.55
Trojskok - Dorastenci (sobota, 14.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Deák KristófDeák Kristóf 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13.09
2 Jano PeterJano Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.13
3 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.98
Trojskok - Dorastenky (sobota, 14.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.00
2 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.70
3 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.06
Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (sobota, 14.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Černý IvanČerný Ivan 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.52
2 Beňuš MartinBeňuš Martin 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 09.87
3 Felber MarekFelber Marek 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.40
Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (sobota, 14.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12.76
2 Šlosiarová SofiaŠlosiarová Sofia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.13
3 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11.14
Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (sobota, 14.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 08.25
2 242 Bučková TamaraBučková Tamara 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.00
3 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 07.70
Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (sobota, 14.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 14.20
2 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13.29
3 Záhora SamuelZáhora Samuel 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12.07
Hod diskom 1 kg - Juniorky (sobota, 14.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
Hod diskom 1 kg - Dorastenky (sobota, 14.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Palanská LenkaPalanská Lenka 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 33.25
2 Mixová RadkaMixová Radka 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 27.18
3 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 26.06
Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (sobota, 14.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 38.78
2 Záhora SamuelZáhora Samuel 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 34.79
3 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 31.42
Hod diskom 2 kg - Muži (sobota, 14.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kováč SamuelKováč Samuel 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 50.06
Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (sobota, 14.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Danielová ChiaraDanielová Chiara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 39.86
2 Ščasnovičová SoňaŠčasnovičová Soňa 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 33.74
3 Kohútová VeronikaKohútová Veronika 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 31.63
Hod kladivom 4 kg - Juniorky (sobota, 14.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kačányová VanesaKačányová Vanesa 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 25.26
Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (sobota, 14.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 28.95
2 Záhora SamuelZáhora Samuel 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 25.89
3 Batka OndrejBatka Ondrej 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 25.52
Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (sobota, 14.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 52.26
2 Tvrdý LukášTvrdý Lukáš 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 50.96
3 Černý IvanČerný Ivan 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 50.10
Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (sobota, 14.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Chovancová MartinaChovancová Martina 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 48.34
2 Bartoňová VivienBartoňová Vivien 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 44.33
3 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 43.52
Hod oštepom 500 g - Dorastenky (sobota, 14.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 47.49
2 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 35.32
3 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 34.89
Hod oštepom 700 g - Dorastenci (sobota, 14.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 42.78
3 Kopček JakubKopček Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 41.64
Hod oštepom 800 g - Muži (sobota, 14.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
3 Bartoň OndrejBartoň Ondrej 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 65.42