<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ dorastu,juniorov, dospelých a 5.kolo ml. žiactva

Trnava (14. 9. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(so, 14.9.2019 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
061108 06 15 10.52 0.0 11.00
2 Beňuš MartinBeňuš Martin
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
060425 06 2 09.87 0.0 9.00
3 Felber MarekFelber Marek
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070116 07 14 09.40 0.0 8.00
4 Tvrdý LukášTvrdý Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060424 06 10 09.19 0.0 7.00
5 Sako SimonSako Simon
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
060720 06 12 08.75 0.0 6.00
6 Sojka MartinSojka Martin
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
070328 07 13 08.54 0.0 5.00
7 Batka LukášBatka Lukáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
070806 07 11 07.64 0.0 4.00
8 Laczkó AdamLaczkó Adam
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
060516 06 9 07.45 0.0 3.00
9 Plačko TomášPlačko Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
061019 06 8 06.85 0.0 2.00
10 Ďuríček TomášĎuríček Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
080524 08 7 06.80 0.0 1.00
11 214 Stranovský ViktorStranovský Viktor
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
061015 06 5 06.70 0.0
12 Ali AdamAli Adam
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
060101 06 1 06.68 0.0
13 Povoda JakubPovoda Jakub
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
070913 07 4 06.52 0.0
14 Škápik MatejŠkápik Matej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
090108 09 6 05.30 0.0
Dávid PeterDávid Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060320 06 3 NM 0.0
Celkom 15 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 14.9.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020624 02 17 12.76 0.0 11.00
2 Šlosiarová SofiaŠlosiarová Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
050217 05 16 12.13 0.0 9.00
3 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040406 04 14 11.14 0.0 8.00
4 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
030428 03 15 10.67 0.0 7.00
5 Náterová KarinNáterová Karin
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
040909 04 12 09.94 0.0 6.00
6 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050322 05 11 09.56 0.0 5.00
7 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
040103 04 13 09.40 0.0 4.00
8 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050927 05 10 09.27 0.0 3.00
9 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
030906 03 7 09.01 0.0 2.00
10 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040318 04 5 08.96 0.0 1.00
11 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040624 04 6 08.93 0.0
12 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050317 05 8 08.79 0.0
13 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020304 02 4 08.75 0.0
14 Procházková VandaProcházková Vanda
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
031117 03 3 08.12 0.0
15 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050604 05 9 08.00 0.0
16 Lacinová LuciaLacinová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030203 03 2 07.71 0.0
Machová NinaMachová Nina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
051025 05 1 DNS 0.0
Celkom 17 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(so, 14.9.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
061210 06 10 08.25 0.0 11.00
2 242 Bučková TamaraBučková Tamara
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070329 07 9 08.00 0.0 9.00
3 Šarudiová DianaŠarudiová Diana
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
070216 07 7 07.70 0.0 8.00
4 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060616 06 6 07.18 0.0 7.00
5 Mihalovičová SilviaMihalovičová Silvia
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
070712 07 8 06.75 0.0 6.00
6 Mónosiová SáraMónosiová Sára
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
060930 06 11 06.46 0.0 5.00
7 252 Tušková LuciaTušková Lucia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
070329 07 3 06.26 0.0 4.00
8 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070425 07 4 05.95 0.0 3.00
9 245 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
061124 06 5 05.63 0.0 2.00
10 Šipovská LaraŠipovská Lara
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060219 06 2 05.15 0.0 1.00
11 Pavlíková VanesaPavlíková Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070605 07 1 04.69 0.0
Celkom 11 pretekárov