<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ dorastu,juniorov, dospelých a 5.kolo ml. žiactva

Trnava (14. 9. 2019)

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 14.9.2019 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 210 Petríček, Krepop, Kubala, Ranostaj Petríček, Krepop, Kubala, Ranostaj TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 34.66 11.00
2 223 Mészáros, Grujbár, Bičan, Beňuš Mészáros, Grujbár, Bičan, Beňuš TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 34.82 9.00
3 Jankových, Čík, Kubíček, Šándor Jankových, Čík, Kubíček, Šándor CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 36.20 8.00
4 202 Hvozdík, Petrík, Vernarec, Buday Hvozdík, Petrík, Vernarec, Buday AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 37.81 7.00
5 Mosný, Valko, Hrdlička, Plačko Mosný, Valko, Hrdlička, Plačko CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 39.68 6.00
6 102 Ištok, Torák, Repta, Závodný Ištok, Torák, Repta, Závodný CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 41.91 5.00
7 103 Russo, Konrád, Batka, Sako Russo, Konrád, Batka, Sako CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 43.31 4.00
Celkom 7 pretekárov

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 14.9.2019 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 247 Bieliková, Mehager, Orelová, Sýkorová Bieliková, Mehager, Orelová, Sýkorová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 35.49 8.00
2 254 Vendžúrová, Bartošíková, Mikušincová, Čudaiová Vendžúrová, Bartošíková, Mikušincová, Čudaiová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 35.81 7.00
3 Vaculková, Tokošová, Príkazská, Chovancová Vaculková, Tokošová, Príkazská, Chovancová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 36.03 6.00
4 Zavadilová, Svatíková, Gbelcová, Martišová Zavadilová, Svatíková, Gbelcová, Martišová ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 36.16 5.00
5 Dodrvová, Mihočková, Lukáčková, Kubíčková Dodrvová, Mihočková, Lukáčková, Kubíčková CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 36.99 4.00
6 Rakusová, Krajancová, Bartoňová, Bojdová Rakusová, Krajancová, Bartoňová, Bojdová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 37.06 3.00
7 Střelcová, Kováčová, Miháliková, Repaská Střelcová, Kováčová, Miháliková, Repaská Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 37.73 2.00
8 Hobothová, Mónosiová, Znamínková, Hidvégiová Hobothová, Mónosiová, Znamínková, Hidvégiová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 38.46 1.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 14.9.2019 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Drahovská, Ciklaminiová, Krupová, Baláková Drahovská, Ciklaminiová, Krupová, Baláková TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 34.46 11.00
2 Prvá, Antalová, Šiková, Šiková Prvá, Antalová, Šiková, Šiková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 35.30 9.00
3 Šándorová, Petrovičová, Szóradová, Jurčáková Šándorová, Petrovičová, Szóradová, Jurčáková AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 38.93
4 Mihalovičová, Maniačková, Slezáková, Konečná Mihalovičová, Maniačková, Slezáková, Konečná CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 40.19
5 105 Holková, Holková, Pastieriková, Belanská Holková, Holková, Pastieriková, Belanská Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 40.39
6 Kúkelová, Hudecová, Moravíková, Chudá Kúkelová, Hudecová, Moravíková, Chudá Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 40.54
7 Lieskovská, Rábeková, Brezovská, Fúsková Lieskovská, Rábeková, Brezovská, Fúsková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 41.68
Slivošová, Moravčíková, Vojtíšková, Rapavá Slivošová, Moravčíková, Vojtíšková, Rapavá AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Drahovská, Ciklaminiová, Krupová, Baláková Drahovská, Ciklaminiová, Krupová, Baláková TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 34.46 11.00
2 Prvá, Antalová, Šiková, Šiková Prvá, Antalová, Šiková, Šiková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 35.30 9.00
3 247 Bieliková, Mehager, Orelová, Sýkorová Bieliková, Mehager, Orelová, Sýkorová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 35.49 8.00
4 254 Vendžúrová, Bartošíková, Mikušincová, Čudaiová Vendžúrová, Bartošíková, Mikušincová, Čudaiová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 35.81 7.00
5 Vaculková, Tokošová, Príkazská, Chovancová Vaculková, Tokošová, Príkazská, Chovancová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 36.03 6.00
6 Zavadilová, Svatíková, Gbelcová, Martišová Zavadilová, Svatíková, Gbelcová, Martišová ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 36.16 5.00
7 Dodrvová, Mihočková, Lukáčková, Kubíčková Dodrvová, Mihočková, Lukáčková, Kubíčková CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 36.99 4.00
8 Rakusová, Krajancová, Bartoňová, Bojdová Rakusová, Krajancová, Bartoňová, Bojdová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 37.06 3.00
9 Střelcová, Kováčová, Miháliková, Repaská Střelcová, Kováčová, Miháliková, Repaská Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 37.73 2.00
10 Hobothová, Mónosiová, Znamínková, Hidvégiová Hobothová, Mónosiová, Znamínková, Hidvégiová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 38.46 1.00
11 Šándorová, Petrovičová, Szóradová, Jurčáková Šándorová, Petrovičová, Szóradová, Jurčáková AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 38.93
12 Mihalovičová, Maniačková, Slezáková, Konečná Mihalovičová, Maniačková, Slezáková, Konečná CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 40.19
13 105 Holková, Holková, Pastieriková, Belanská Holková, Holková, Pastieriková, Belanská Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 40.39
14 Kúkelová, Hudecová, Moravíková, Chudá Kúkelová, Hudecová, Moravíková, Chudá Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 40.54
15 Lieskovská, Rábeková, Brezovská, Fúsková Lieskovská, Rábeková, Brezovská, Fúsková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 41.68
Slivošová, Moravčíková, Vojtíšková, Rapavá Slivošová, Moravčíková, Vojtíšková, Rapavá AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS