<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ dorastu,juniorov, dospelých a 5.kolo ml. žiactva

Trnava (14. 9. 2019)

4 x 100 m kluby - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 14.9.2019 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ostrovský, Bartoníček, Valo, Žiačik Ostrovský, Bartoníček, Valo, Žiačik Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:46.01 11.00
2 Hrubala, Blšták, Karol, Bírošík Hrubala, Blšták, Karol, Bírošík AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:46.41 9.00
3 Dániel, Samuel, Muránsky, Balogh Dániel, Samuel, Muránsky, Balogh Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:51.34 8.00
4 Lopúch, Ďuriš, Kopček, Novák Lopúch, Ďuriš, Kopček, Novák AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 0:51.58 7.00
5 Müller, Biely, Sauer, Kožík Müller, Biely, Sauer, Kožík AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:53.55 6.00
Čery, Seko, Laca, Svoreň Čery, Seko, Laca, Svoreň AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DQ
186 Pačes, Medovič, Mikláš, Kročka Pačes, Medovič, Mikláš, Kročka AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DQ
Celkom 7 pretekárov

4 x 100 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 14.9.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 191 Puha, Prohácková, Mokryšová, Žibritová Puha, Prohácková, Mokryšová, Žibritová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:51.81 11.00
2 Flajžíková, Petrovičová, Ptáčková, Mikulová Flajžíková, Petrovičová, Ptáčková, Mikulová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 0:53.44 9.00
3 Bučeková, Zavřelová, Balajová, Laiferová Bučeková, Zavřelová, Balajová, Laiferová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 0:54.29 8.00
4 Koptáková, Čuvalová, Režnáková, Vašková Koptáková, Čuvalová, Režnáková, Vašková ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 0:55.36 7.00
5 Broďániová, Kelemenová, Reptíková, Gavalovičová Broďániová, Kelemenová, Reptíková, Gavalovičová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:55.93 6.00
6 257 Záhradníčková, Lipovská, Štrbová, Miklová Záhradníčková, Lipovská, Štrbová, Miklová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:56.33 5.00
7 Zelenáková, Vargová, Štrpková, Geseová Zelenáková, Vargová, Štrpková, Geseová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 0:56.92 4.00
8 Sviteková, Šottníková, Solčanyová, Šottníková Sviteková, Šottníková, Solčanyová, Šottníková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 1:00.38 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 14.9.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ursíny, Danková, Horváth, Záležáková Ursíny, Danková, Horváth, Záležáková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:58.34 3.00
2 Jančíková, Janáková, Vrablecová, Matulová Jančíková, Janáková, Vrablecová, Matulová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 1:01.64 1.00
3 Gučková, Blahová, Ravasová, Poláková Gučková, Blahová, Ravasová, Poláková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 1:04.54
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 191 Puha, Prohácková, Mokryšová, Žibritová Puha, Prohácková, Mokryšová, Žibritová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:51.81 11.00
2 Flajžíková, Petrovičová, Ptáčková, Mikulová Flajžíková, Petrovičová, Ptáčková, Mikulová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 0:53.44 9.00
3 Bučeková, Zavřelová, Balajová, Laiferová Bučeková, Zavřelová, Balajová, Laiferová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 0:54.29 8.00
4 Koptáková, Čuvalová, Režnáková, Vašková Koptáková, Čuvalová, Režnáková, Vašková ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 0:55.36 7.00
5 Broďániová, Kelemenová, Reptíková, Gavalovičová Broďániová, Kelemenová, Reptíková, Gavalovičová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:55.93 6.00
6 257 Záhradníčková, Lipovská, Štrbová, Miklová Záhradníčková, Lipovská, Štrbová, Miklová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:56.33 5.00
7 Zelenáková, Vargová, Štrpková, Geseová Zelenáková, Vargová, Štrpková, Geseová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 0:56.92 4.00
8 Ursíny, Danková, Horváth, Záležáková Ursíny, Danková, Horváth, Záležáková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:58.34 3.00
9 Sviteková, Šottníková, Solčanyová, Šottníková Sviteková, Šottníková, Solčanyová, Šottníková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 1:00.38 2.00
10 Jančíková, Janáková, Vrablecová, Matulová Jančíková, Janáková, Vrablecová, Matulová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 1:01.64 1.00
11 Gučková, Blahová, Ravasová, Poláková Gučková, Blahová, Ravasová, Poláková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 1:04.54