<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ dorastu,juniorov, dospelých a 5.kolo ml. žiactva

Trnava (14. 9. 2019)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 14.9.2019 - 13:50) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 19.69 11.00
MS 201 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 20.15
3 Král AdamKrál Adam 060521 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 20.44 7.00
4 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 20.56 6.00
5 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 20.90 5.00
6 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 20.90 4.00
7 Bojda SamuelBojda Samuel 060419 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 21.11 3.00
8 Gaj BrunoGaj Bruno 061103 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 21.79
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 14.9.2019 - 13:50) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Akay OskarAkay Oskar 060924 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 21.36 2.00
2 Fico AdriánFico Adrián 070605 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 22.16
3 205 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 22.61
4 Chobot DominikChobot Dominik 070717 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.32
5 Hrdlička AdamHrdlička Adam 060809 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 23.34
6 208 Valášek JakubValášek Jakub 080804 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 23.75
7 212 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 24.70
8 Stašák MarekStašák Marek 091203 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 26.07
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 14.9.2019 - 13:50) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 19.74 9.00
2 256 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 060103 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 21.93
3 Zverbík MatejZverbík Matej 091211 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 24.61
4 Mikla AdamMikla Adam 071105 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 25.13
5 Hornák MatejHornák Matej 080112 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 25.80
6 Horník MarekHorník Marek 071207 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 27.08
7 219 Halanda FilipHalanda Filip 061223 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 27.55
Drábik FilipDrábik Filip 080623 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 14.9.2019 - 13:50) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Laca JakubLaca Jakub 060625 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 20.22 8.00
2 207 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 22.85
3 Jankových MichalJankových Michal 080808 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 23.47
4 Liška OndrejLiška Ondrej 080927 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 24.47
5 Hanzel PatrikHanzel Patrik 080406 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 25.55
6 Kovács SebastiánKovács Sebastián 070317 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 26.31
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 14.9.2019 - 13:50) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ranostaj ErikRanostaj Erik 060115 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 21.75 1.00
2 Mosný CoryMosný Cory 070426 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 22.91
3 Ištok AdrianIštok Adrian 070520 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 24.64
4 Petrík TimotejPetrík Timotej 071119 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 25.21
Stopper BrunoStopper Bruno 070911 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 19.69 11.00
2 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 19.74 9.00
3 201 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 20.15
4 Laca JakubLaca Jakub 060625 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 20.22 8.00
5 Král AdamKrál Adam 060521 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 20.44 7.00
6 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 20.56 6.00
7 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 20.90 5.00
7 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 20.90 4.00
9 Bojda SamuelBojda Samuel 060419 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 21.11 3.00
10 Akay OskarAkay Oskar 060924 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 21.36 2.00
11 Ranostaj ErikRanostaj Erik 060115 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 21.75 1.00
12 Gaj BrunoGaj Bruno 061103 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 21.79
13 256 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 060103 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 21.93
14 Fico AdriánFico Adrián 070605 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 22.16
15 205 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 22.61
16 207 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 22.85
17 Mosný CoryMosný Cory 070426 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 22.91
18 Chobot DominikChobot Dominik 070717 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.32
19 Hrdlička AdamHrdlička Adam 060809 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 23.34
20 Jankových MichalJankových Michal 080808 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 23.47
21 208 Valášek JakubValášek Jakub 080804 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 23.75
22 Liška OndrejLiška Ondrej 080927 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 24.47
23 Zverbík MatejZverbík Matej 091211 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 24.61
24 Ištok AdrianIštok Adrian 070520 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 24.64
25 212 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 24.70
26 Mikla AdamMikla Adam 071105 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 25.13
27 Petrík TimotejPetrík Timotej 071119 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 25.21
28 Hanzel PatrikHanzel Patrik 080406 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 25.55
29 Hornák MatejHornák Matej 080112 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 25.80
30 Stašák MarekStašák Marek 091203 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 26.07
31 Kovács SebastiánKovács Sebastián 070317 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 26.31
32 Horník MarekHorník Marek 071207 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 27.08
33 219 Halanda FilipHalanda Filip 061223 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 27.55
Drábik FilipDrábik Filip 080623 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 DNS
Stopper BrunoStopper Bruno 070911 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 14.9.2019 - 14:05) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 20.83 11.00
2 Baláková PetraBaláková Petra 070305 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 20.87 9.00
3 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 21.37 8.00
4 Benkovičová EditBenkovičová Edit 071012 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.43 7.00
5 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 21.77 4.00
6 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 21.85 3.00
7 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 22.97
Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 14.9.2019 - 14:05) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 21.71 5.00
2 246 Kučerová EmmaKučerová Emma 060828 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 21.93 2.00
3 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 22.62 1.00
4 Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.78
5 Rábeková MelindaRábeková Melinda 071229 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 23.06
6 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 070620 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 23.07
7 228 Vytisková EliškaVytisková Eliška 080806 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 23.50
8 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 23.52
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 14.9.2019 - 14:05) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.15
2 106 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 23.27
3 240 Navarová TeaNavarová Tea 070509 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.43
4 235 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 23.83
5 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 080117 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 24.06
6 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 24.33
7 Konečná LíviaKonečná Lívia 071027 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 24.63
8 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 24.80
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 14.9.2019 - 14:05) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 060814 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 21.70 6.00
2 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 070724 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.00
3 Belanská VeronikaBelanská Veronika 060918 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 24.32
4 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 25.09
5 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 090827 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 25.87
6 Zavadilová NinaZavadilová Nina 090202 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 26.04
7 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 090821 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 26.15
8 238 Králiková DominikaKráliková Dominika 100126 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 26.83
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 14.9.2019 - 14:05) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 070302 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.84
2 Antalová KláraAntalová Klára 070118 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.01
3 Miškovičová SimonaMiškovičová Simona 070516 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 23.56
4 Szóradová NellaSzóradová Nella 060614 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 24.18
5 241 Nižnanová EmaNižnanová Ema 071219 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.20
6 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína 070111 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.62
7 Králiková PetraKráliková Petra 060818 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.75
8 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 080112 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 25.84
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 14.9.2019 - 14:05) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Martišová DianaMartišová Diana 080401 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 22.91
2 Penzešová AlexandraPenzešová Alexandra 070703 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 23.10
3 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 24.12
4 Hobothová MáriaHobothová Mária 060924 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 24.71
5 Krajancová BarboraKrajancová Barbora 060605 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.18
6 Heltová AlexandraHeltová Alexandra 061118 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 27.47
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 14.9.2019 - 14:05) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 060424 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 23.23
2 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória 060424 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 24.08
3 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 081113 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.67
4 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 070402 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 25.06
5 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 070826 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 25.40
6 Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart 071108 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 26.59
7 Cablková JanaCablková Jana 091001 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 31.36
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 20.83 11.00
2 Baláková PetraBaláková Petra 070305 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 20.87 9.00
3 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 21.37 8.00
4 Benkovičová EditBenkovičová Edit 071012 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.43 7.00
5 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 060814 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 21.70 6.00
6 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 21.71 5.00
7 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 21.77 4.00
8 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 21.85 3.00
9 246 Kučerová EmmaKučerová Emma 060828 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 21.93 2.00
10 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 22.62 1.00
11 Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.78
12 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 070302 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.84
13 Martišová DianaMartišová Diana 080401 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 22.91
14 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 22.97
15 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 070724 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.00
16 Antalová KláraAntalová Klára 070118 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.01
17 Rábeková MelindaRábeková Melinda 071229 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 23.06
18 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 070620 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 23.07
19 Penzešová AlexandraPenzešová Alexandra 070703 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 23.10
20 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.15
21 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 060424 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 23.23
22 106 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 23.27
23 240 Navarová TeaNavarová Tea 070509 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.43
24 228 Vytisková EliškaVytisková Eliška 080806 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 23.50
25 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 23.52
26 Miškovičová SimonaMiškovičová Simona 070516 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 23.56
27 235 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 23.83
28 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 080117 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 24.06
29 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória 060424 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 24.08
30 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 24.12
31 Szóradová NellaSzóradová Nella 060614 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 24.18
32 241 Nižnanová EmaNižnanová Ema 071219 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.20
33 Belanská VeronikaBelanská Veronika 060918 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 24.32
34 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 24.33
35 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína 070111 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.62
36 Konečná LíviaKonečná Lívia 071027 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 24.63
37 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 081113 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.67
38 Hobothová MáriaHobothová Mária 060924 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 24.71
39 Králiková PetraKráliková Petra 060818 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.75
40 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 24.80
41 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 070402 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 25.06
42 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 25.09
43 Krajancová BarboraKrajancová Barbora 060605 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.18
44 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 070826 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 25.40
45 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 080112 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 25.84
46 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 090827 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 25.87
47 Zavadilová NinaZavadilová Nina 090202 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 26.04
48 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 090821 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 26.15
49 Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart 071108 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 26.59
50 238 Králiková DominikaKráliková Dominika 100126 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 26.83
51 Heltová AlexandraHeltová Alexandra 061118 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 27.47
52 Cablková JanaCablková Jana 091001 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 31.36
Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS