<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ dorastu,juniorov, dospelých a 5.kolo ml. žiactva

Trnava (14. 9. 2019)

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 14.9.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 140145150155160165170175180183186189 Body
1 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 9 183 ----ooxooxxooxxx 11.00
2 Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 8 183 -----oooxoxxoxxx 9.00
3 Miko DominikMiko Dominik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
03 03 7 165 --ooxxooxxx 8.00
4 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 5 165 -ooooxoxxx 7.00
5 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 6 160 --ooxxoxxx 6.00
6 Straňák OskarStraňák Oskar
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 4 155 xxoooxxoxxr 5.00
7 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 2 145 -xo 4.00
8 Czako SamuelCzako Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 1 140 or 3.00
Pifko ŠtefanPifko Štefan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 3 DNS
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 14.9.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135140145150155158161164167170173176 Body
1 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 11 145 oooooooxxx 11.00
2 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 10 140 ooooooxxx 9.00
3 Dávid PeterDávid Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 9 140 oooxoooxxx 8.00
4 Bičan David DexterBičan David Dexter
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 5 135 oooxxooxx 7.00
5 217 Buday PeterBuday Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 7 130 ooooxxx 6.00
6 Hulka AlexHulka Alex
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 8 125 oooxxx 5.00
7 Gaj BrunoGaj Bruno
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 1 125 ooxoxxx 4.00
8 202 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 3 120 xooxxx 3.00
9 Kubica MichalKubica Michal
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 6 120 oxoxxx 2.00
10 Grujbár DušanGrujbár Dušan
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 2 120 xoxoxxx 1.00
11 Sipina MatúšSipina Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 4 115 xxoxxx
Celkom 11 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(so, 14.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155160163166169172175178181184187 Body
1 Koláriková LesanaKoláriková Lesana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 1 140 ooxxoxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 14.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155160163166169172175178181184 Body
1= Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 4 155 ooooooxxx 10.00
1= Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 6 155 ---oooxxx 10.00
3 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 5 150 ooooxoxxx 8.00
4 118 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 3 145 oooxoxxx 7.00
5 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 7 140 oooxxx 6.00
6 Mišová LuciaMišová Lucia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 2 135 ooxxx 5.00
7 Jančíková ValériaJančíková Valéria
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 1 130 xoxxx 4.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 14.9.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105110115120125130135140144 Body
1 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 14 140 --ooooooxxx 11.00
2 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 12 135 --oooooxxx 9.00
3 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 13 135 --oooxoxoxxx 8.00
4 Šiková SaraŠiková Sara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 8 130 oooxoxxooxx 7.00
5 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 11 125 --oooxxx 6.00
6 Šiková NelaŠiková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 7 125 ooooxoxxx 5.00
7= Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 3 120 ooooxxx 3.00
7= Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 10 120 -ooo-xxx 3.00
7= Rakusová NatáliaRakusová Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 6 120 ooooxxx 3.00
10 Zacharová LujzaZacharová Lujza
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 9 120 oooxoxxx 1.00
11 Lieskovská HankaLieskovská Hanka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 2 110 xoo
12 Rábeková MelindaRábeková Melinda
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 5 110 xxoo
Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 1 DNS
Tokošová VanesaTokošová Vanesa
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 4 NM x-
Celkom 14 pretekárov