<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ dorastu,juniorov, dospelých a 5.kolo ml. žiactva

Trnava (14. 9. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 14.9.2019 - 11:00) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.16 11.00
2 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.18 9.00
3 Mesároš AndrejMesároš Andrej 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 08.22 8.00
4 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.38 5.00
5 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 08.42 4.00
6 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.46 3.00
7 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 08.51 2.00
8 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.80 1.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 14.9.2019 - 11:00) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ranostaj ErikRanostaj Erik 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 08.84
2 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 08.88
3 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 08.92
4 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 09.04
5 205 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 09.08
6 203 Gargalík GregorGargalík Gregor 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.18
214 Stranovský ViktorStranovský Viktor 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS
Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 14.9.2019 - 11:00) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 224 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.32
2 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.33
3 Hrdlička AdamHrdlička Adam 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.44
4 225 Valko JurajValko Juraj 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 09.45
5 Pelech MichalPelech Michal 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 09.47
6 Válek DavidVálek David 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.47
7 Grujbár DušanGrujbár Dušan 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.56
8 Mikla AdamMikla Adam 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.94
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 14.9.2019 - 11:00) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 204 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 09.25
2 Jankových MichalJankových Michal 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 09.37
3 208 Valášek JakubValášek Jakub 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.46
4 212 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.82
5 Hornák MatejHornák Matej 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 09.86
6 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.90
7 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.99
8 101 Bartoš JurajBartoš Juraj 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 10.07
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 14.9.2019 - 11:00) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 215 Pribula JurajPribula Juraj 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.70
2 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.77
3 222 Melo MichalMelo Michal 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.94
4 Závodný LeoZávodný Leo 11 11 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 10.20
5 Kovács SebastiánKovács Sebastián 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.36
6 Russo GiacomoRusso Giacomo 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 10.46
7 Horník MarekHorník Marek 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.54
8 Horváth FilipHorváth Filip 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.68
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 14.9.2019 - 11:00) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňuš MartinBeňuš Martin 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.30 7.00
2 216 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.99
3 Bičan David DexterBičan David Dexter 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.09
4 Ištok AdrianIštok Adrian 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.54
5 Hanzel PatrikHanzel Patrik 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 09.86
Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 14.9.2019 - 11:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.38 6.00
2 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.82
3 Mosný CoryMosný Cory 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 09.32
4 Stopper BrunoStopper Bruno 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.74
5 Hurta SamuelHurta Samuel 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.18
6 211 Janota EduardJanota Eduard 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.25
7 Povoda JakubPovoda Jakub 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 11.43
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.16 11.00
2 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.18 9.00
3 Mesároš AndrejMesároš Andrej 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 08.22 8.00
4 Beňuš MartinBeňuš Martin 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.30 7.00
5 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.38 5.00
5 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.38 6.00
7 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 08.42 4.00
8 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.46 3.00
9 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 08.51 2.00
10 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.80 1.00
11 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.82
12 Ranostaj ErikRanostaj Erik 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 08.84
13 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 08.88
14 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 08.92
15 216 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.99
16 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 09.04
17 205 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 09.08
18 Bičan David DexterBičan David Dexter 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.09
19 203 Gargalík GregorGargalík Gregor 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.18
20 204 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 09.25
21 224 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.32
21 Mosný CoryMosný Cory 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 09.32
23 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.33
24 Jankových MichalJankových Michal 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 09.37
25 Hrdlička AdamHrdlička Adam 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.44
26 225 Valko JurajValko Juraj 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 09.45
27 208 Valášek JakubValášek Jakub 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.46
28 Pelech MichalPelech Michal 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 09.47
28 Válek DavidVálek David 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.47
30 Ištok AdrianIštok Adrian 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.54
31 Grujbár DušanGrujbár Dušan 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.56
32 215 Pribula JurajPribula Juraj 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.70
33 Stopper BrunoStopper Bruno 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.74
34 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.77
35 212 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.82
36 Hornák MatejHornák Matej 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 09.86
36 Hanzel PatrikHanzel Patrik 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 09.86
38 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.90
39 Mikla AdamMikla Adam 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.94
39 222 Melo MichalMelo Michal 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.94
41 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.99
42 101 Bartoš JurajBartoš Juraj 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 10.07
43 Hurta SamuelHurta Samuel 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.18
44 Závodný LeoZávodný Leo 11 11 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 10.20
45 211 Janota EduardJanota Eduard 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.25
46 Kovács SebastiánKovács Sebastián 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.36
47 Russo GiacomoRusso Giacomo 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 10.46
48 Horník MarekHorník Marek 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.54
49 Horváth FilipHorváth Filip 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.68
50 Povoda JakubPovoda Jakub 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 11.43
214 Stranovský ViktorStranovský Viktor 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS
Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 DNS
Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 14.9.2019 - 11:15) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.39 11.00
2 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.73 9.00
3 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 08.80 8.00
4 Chovancová MartinaChovancová Martina 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 08.81 7.00
5 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 08.91 6.00
6 Benkovičová EditBenkovičová Edit 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.93 3.00
7 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.08
Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 14.9.2019 - 11:15) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.91 5.00
2 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.92 4.00
3 246 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 08.99 2.00
4 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.01 1.00
5 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.06
6 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.20
7 Czaková NatáliaCzaková Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.26
8 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 09.40
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 14.9.2019 - 11:15) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 253 Vážanová EmaVážanová Ema 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.03
2 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.19
3 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.22
4 Antalová KláraAntalová Klára 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.25
5 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 09.35
6 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 09.39
7 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 09.48
8 Krajancová BarboraKrajancová Barbora 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.62
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 14.9.2019 - 11:15) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 251 Turčeková KarinTurčeková Karin 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.20
2 Brezovská SofiaBrezovská Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.34
3 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.40
4 111 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.42
5 231 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.54
6 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.54
7 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 09.62
8 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.31
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 14.9.2019 - 11:15) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.21
2 Miškovičová SimonaMiškovičová Simona 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 09.29
3 Bartoňová VivienBartoňová Vivien 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.58
4 Belanská VeronikaBelanská Veronika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.69
5 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.70
6 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.80
7 Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.82
Konečná LíviaKonečná Lívia 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 14.9.2019 - 11:15) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 239 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 09.59
2 233 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.75
3 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.91
4 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.01
5 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 10.26
6 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 10.40
7 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 10.59
Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (so, 14.9.2019 - 11:15) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 09.57
2 Šándorová KatarínaŠándorová Katarína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.11
3 237 Chudá EmaChudá Ema 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 10.29
4 Lieskovská HankaLieskovská Hanka 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.30
5 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.74
6 Heltová AlexandraHeltová Alexandra 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.81
7 Huttová NatáliaHuttová Natália 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.83
8 Doffek PetraDoffek Petra 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.97
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (so, 14.9.2019 - 11:15) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Penzešová AlexandraPenzešová Alexandra 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.36
2 250 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 09.59
3 248 Motolová AlexMotolová Alex 09 09 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 09.74
4 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.92
5 Hobothová MáriaHobothová Mária 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.43
6 238 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 10.69
7 Cablková JanaCablková Jana 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 12.27
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.39 11.00
2 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.73 9.00
3 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 08.80 8.00
4 Chovancová MartinaChovancová Martina 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 08.81 7.00
5 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 08.91 6.00
5 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.91 5.00
7 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.92 4.00
8 Benkovičová EditBenkovičová Edit 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.93 3.00
9 246 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 08.99 2.00
10 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.01 1.00
11 253 Vážanová EmaVážanová Ema 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.03
12 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.06
13 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.08
14 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.19
15 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.20
15 251 Turčeková KarinTurčeková Karin 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.20
17 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.21
18 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.22
19 Antalová KláraAntalová Klára 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.25
20 Czaková NatáliaCzaková Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.26
21 Miškovičová SimonaMiškovičová Simona 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 09.29
22 Brezovská SofiaBrezovská Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.34
23 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 09.35
24 Penzešová AlexandraPenzešová Alexandra 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.36
25 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 09.39
26 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 09.40
26 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.40
28 111 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.42
29 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 09.48
30 231 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.54
30 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.54
32 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 09.57
33 Bartoňová VivienBartoňová Vivien 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.58
34 239 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 09.59
34 250 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 09.59
36 Krajancová BarboraKrajancová Barbora 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.62
36 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 09.62
38 Belanská VeronikaBelanská Veronika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.69
39 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.70
40 248 Motolová AlexMotolová Alex 09 09 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 09.74
41 233 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.75
42 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.80
43 Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.82
44 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.91
45 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.92
46 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.01
47 Šándorová KatarínaŠándorová Katarína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.11
48 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 10.26
49 237 Chudá EmaChudá Ema 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 10.29
50 Lieskovská HankaLieskovská Hanka 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.30
51 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.31
52 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 10.40
53 Hobothová MáriaHobothová Mária 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.43
54 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 10.59
55 238 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 10.69
56 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.74
57 Heltová AlexandraHeltová Alexandra 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.81
58 Huttová NatáliaHuttová Natália 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.83
59 Doffek PetraDoffek Petra 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.97
60 Cablková JanaCablková Jana 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 12.27
Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
Konečná LíviaKonečná Lívia 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 DNS
Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS