<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ dorastu,juniorov, dospelých a 5.kolo ml. žiactva

Trnava (14. 9. 2019)

Skok do diaľky - Muži

(so, 14.9.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
010726 1 597 +1.4 m/s 597  +1.4 +0.9596  +1.8597582  +2.8504  +2.8480  +3.0
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 14.9.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000222 1 576 +2.3 m/s 567 +1.9 m/s  +0.8567  +1.9560  +1.8567561  +2.0576  +2.3570  +2.1
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 14.9.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Deák KristófDeák Kristóf
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
020126 14 646 +2.3 m/s 634 +1.6 m/s 632  +1.9603  +1.9634  +1.6634632  +1.3604  +1.7646  +2.3 11.00
2 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
030904 15 586 +1.4 m/s 577  +1.4586  +1.4400  +2.9586426  +1.7x- 9.00
3 Jano PeterJano Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
031114 2 574 +2.9 m/s 567 +1.9 m/s  +1.4553  +2.1556  +1.5556545  +2.3574  +2.9567  +1.9 8.00
4 Larsen MagnusLarsen Magnus
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
021029 10 568 +1.4 m/s 509  +0.0558  +2.0490  +2.3558568  +1.4534  +2.8x 7.00
5 Špak FilipŠpak Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030615 11 566 +1.9 m/s 566  +1.9564  +1.9484  +1.4566 +2.7-- 6.00
6 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
040802 9 554 +1.8 m/s 521  +0.9554  +1.8 +2.4554496  +1.4528  +1.4x 5.00
7 Laca MatejLaca Matej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020509 12 551 +1.2 m/s 551  +1.2480  +1.1473  +1.9551546  +1.9509  +2.2537  +2.7 4.00
8 Šebík DanielŠebík Daniel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030101 3 536 +2.5 m/s 534 +2.0 m/s 534  +2.0536  +2.5529  +1.1536525  +1.7517  +2.5490  +1.7 3.00
9 Čápek MárioČápek Mário
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
040307 8 523 +2.8 m/s 501 +1.0 m/s 501  +1.0496  +2.2523  +2.8523 2.00
10 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
031001 7 521 +2.1 m/s 515 +1.8 m/s 521  +2.1515  +1.8x521 1.00
11 118 Hruška PeterHruška Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
031008 5 511 +1.1 m/s 511  +1.1511  +2.0508  +2.3511
12 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
031213 4 497 +1.7 m/s  +1.5x497  +1.7497
13 Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
020525 1 496 +1.8 m/s 395  +1.1496  +1.8461  +1.2496
14 Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
041029 6 493 +0.9 m/s 493  +0.9378  +2.0265  +2.3493
15 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
040703 13 433 +1.9 m/s  +1.2433  +1.9x433
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(so, 14.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060625 18 510 510497493510498509506 11.00
2 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
070205 15 500 435430x435500481495 9.00
3 Petrovič NatanPetrovič Natan
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
060403 16 495 xx480480463475495 8.00
4 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070301 17 493 476482493493472452x 7.00
5 Král AdamKrál Adam
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060521 4 484 462484473484456x455 6.00
6 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060413 14 462 459462456462402412452 5.00
7 Bojda SamuelBojda Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060419 1 443 437434443443420435x 4.00
8 220 Kubala MatúšKubala Matúš
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
060706 5 441 xx441441428xx 3.00
9 Hulka AlexHulka Alex
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
060801 13 432 427432x432 2.00
10 Bulgan JergušBulgan Jerguš
ŠK JablonicaŠK Jablonica
080912 2 397 397368391397 1.00
11 Válek DavidVálek David
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
071008 12 394 378394372394
12 Akay OskarAkay Oskar
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
060924 8 392 356392370392
13 Chobot DominikChobot Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070717 10 390 390350358390
14 Fico AdriánFico Adrián
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
070605 9 376 376345357376
15 206 Hlaváček MarekHlaváček Marek
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
071215 3 362 358362350362
16 Stopper BrunoStopper Bruno
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
070911 7 348 348x348
17 Kubica MichalKubica Michal
ŠK JablonicaŠK Jablonica
070514 11 255 255--255
Pelech MichalPelech Michal
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
091208 6 DNS 0.0
Celkom 18 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(so, 14.9.2019 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Koláriková LesanaKoláriková Lesana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
010324 1 480 +2.5 m/s 479 +1.9 m/s 479  +1.9479  +1.9480  +2.5480446  +2.6455  +2.9x
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 14.9.2019 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040111 20 578 +2.2 m/s 571 +1.5 m/s 578  +2.2571  +1.5566  +2.0578562  +3.7562  +1.3565  +2.8 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040220 18 532 +2.2 m/s x532  +2.2x532xxx 9.00
3 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
031222 17 527 +1.4 m/s 504  +2.3414  +2.7482  +2.8504527  +1.4xx 8.00
4 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
020423 19 518 +3.0 m/s 508 +1.3 m/s 516  +2.6xx516515  +2.2508  +1.3518  +3.0 7.00
5 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040904 14 491 +3.5 m/s 486 +1.2 m/s 437  +1.1418  +1.9468  +2.2468486  +1.2476  +1.5491  +3.5 6.00
6 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040526 15 472 +2.1 m/s 462 +1.9 m/s 472  +2.1462  +1.9470  +2.2472455  +1.2453  +1.5471  +4.3 5.00
7 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
031129 13 467 +2.0 m/s 450  +2.1467  +2.0447  +2.0467433  +1.2448  +2.3444  +2.1 4.00
8 Ďurišová HanaĎurišová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
031110 12 465 +2.3 m/s 454 +1.9 m/s x454  +1.9452  +2.0454x462  +3.4465  +2.3 3.00
9 Gučková AnetaGučková Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
051026 10 444 +2.0 m/s 417  +2.5425  +0.1444  +2.0444 2.00
10 Ravasová AdrianaRavasová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050825 9 440 +2.5 m/s 437 +1.5 m/s 432  +3.3440  +2.5437  +1.5440 1.00
11 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050113 6 436 +1.9 m/s 433  +2.3428  +1.7436  +1.9436
12 Sidó FranciskaSidó Franciska
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040428 7 428 +2.2 m/s 402 +1.9 m/s 428  +2.2402  +1.9392  +1.9428
13 Jančíková ValériaJančíková Valéria
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050909 5 425 +2.4 m/s 412 +2.0 m/s 408  +2.0412  +2.0425  +2.4425
14 Poláčková SabínaPoláčková Sabína
ŠK JablonicaŠK Jablonica
030415 1 419 +2.9 m/s 418 +0.7 m/s 419  +2.9401  +1.7418  +0.7419
15 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
031126 4 418 +1.6 m/s 418  +1.6390  +2.8410  +2.4418
16 196 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona
ŠK JablonicaŠK Jablonica
030722 11 415 +0.9 m/s x415  +0.9410  +1.3415
17 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050927 3 410 +1.9 m/s 410  +1.9398  +2.3405  +1.4410
18 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
041120 8 378 +2.3 m/s 375 +1.9 m/s 378  +2.3x375  +1.9378
19 Janáková DianaJanáková Diana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
031206 2 369 +1.6 m/s 369  +1.6x330  +1.8369
20 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
030519 16 320 +2.3 m/s 320  +2.3--320
Celkom 20 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(so, 14.9.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
061218 33 486 473464462473483x486 11.00
2 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060405 32 462 x462419462444448440 9.00
3 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070219 30 455 409403431431455432438 8.00
4 Zacharová ZojaZacharová Zoja
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070312 4 454 420277x420x454442 7.00
5 Benkovičová EditBenkovičová Edit
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
071012 29 445 402422405422402445403 6.00
6 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070102 31 443 418436433436443x423 5.00
7 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
060424 3 434 421x413421434423425 4.00
8 Baláková PetraBaláková Petra
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
070305 26 431 431xx431xx430 3.00
9 Králová KarinKrálová Karin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
080101 27 414 395414387414 2.00
10 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
070227 22 405 292405330405 1.00
11 Zápražná TamaraZápražná Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
061018 24 403 x386403403
12 Rakusová NatáliaRakusová Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070125 21 400 355356400400
13 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070302 1 398 398x367398
14 Novotová MartinaNovotová Martina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
061130 12 394 376373394394
15 254 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
070715 18 389 389363384389
16 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
070329 16 387 387340x387
17 Páleníková EmmaPáleníková Emma
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
061024 23 376 376368375376
18 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
ŠK JablonicaŠK Jablonica
071018 19 376 368376370376
19 Brezovská SofiaBrezovská Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070523 15 376 352376345376
20 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070111 14 373 358305373373
21 110 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070414 11 373 373320319373
22 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
080211 17 371 371356362371
23 Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
071108 20 369 369355357369
24 Szóradová NellaSzóradová Nella
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060614 8 367 282367348367
25 233 Čaladiková DianaČaladiková Diana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
090504 13 356 356x326356
26 Králiková PetraKráliková Petra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060818 5 351 349351339351
27 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
080117 7 351 330351346351
28 229 Šebestová SáraŠebestová Sára
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
071004 25 344 xx344344
29 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
090821 6 333 270311333333
30 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
090827 10 313 313298294313
31 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
080112 2 284 276x284284
32= Hidvégiová HanaHidvégiová Hana
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
070529 9 000 xxx0.0
32= Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
060225 28 000 0.0
Celkom 33 pretekárov