<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ dorastu,juniorov, dospelých a 5.kolo ml. žiactva

Trnava (14. 9. 2019)

800 m - Muži (Beh)

Beh (so, 14.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 120 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 2:26.17
Celkom 1 pretekári

800 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 14.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 172 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 2:10.46
2 182 Pružinec BranislavPružinec Branislav 00 00 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 2:24.38
Celkom 2 pretekári

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 14.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 185 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:06.67 11.00
2 186 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:07.73 9.00
3 188 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:13.38 8.00
4 187 Kováč AdamKováč Adam 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:14.88 7.00
5 184 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:15.49 6.00
6 189 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 2:19.18 5.00
7 190 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:31.18 4.00
Celkom 7 pretekárov

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 14.9.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 191 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:23.59 11.00
2 192 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:30.37 9.00
3 194 Lipovská SofiaLipovská Sofia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:36.31 8.00
4 196 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 2:37.43 7.00
5 193 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:38.27 6.00
6 195 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 2:38.91 5.00
7 199 Šranková AngelikaŠranková Angelika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:39.09 4.00
8 197 Záležáková JasmineZáležáková Jasmine 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:50.54 3.00
9 200 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 2:53.54 2.00
10 198 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:55.02 1.00
11 255 Šabíková BeatricaŠabíková Beatrica 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 3:18.47
Celkom 11 pretekárov