<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ dorastu,juniorov, dospelých a 5.kolo ml. žiactva

Trnava (14. 9. 2019)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 14.9.2019 - 10:20) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 10.93
2 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.18
3 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 11.19
4 Petrík TimotejPetrík Timotej 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 12.50
5 224 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.65
6 223 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 12.89
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 14.9.2019 - 10:20) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.93
2 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.25
3 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 13.29
Pifko ŠtefanPifko Štefan 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 10.93
2 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.18
3 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 11.19
4 Petrík TimotejPetrík Timotej 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 12.50
5 224 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.65
6 223 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 12.89
7 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.93
8 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.25
9 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 13.29
Pifko ŠtefanPifko Štefan 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 14.9.2019 - 10:30) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.65
2 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.82
3 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.09
4 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 11.52
5 247 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 12.53
6 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 13.01
7 227 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 13.93
8 235 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 14.13
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 14.9.2019 - 10:30) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.99
2 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 11.73
3 249 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.06
4 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 12.76
5 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 12.76
6 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.54
7 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 14.11
Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 14.9.2019 - 10:30) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.53
2 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.97
3 Czaková NatáliaCzaková Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 13.52
Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.65
2 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.82
3 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.99
4 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.09
5 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 11.52
6 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.53
7 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 11.73
8 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.97
9 249 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.06
10 247 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 12.53
11 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 12.76
11 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 12.76
13 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 13.01
14 Czaková NatáliaCzaková Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 13.52
15 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.54
16 227 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 13.93
17 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 14.11
18 235 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 14.13
Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS